Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Mbreteresha (i kalove tre muajt e pare) Urime shpirt e tu prifte mbare ty e bebushit :x
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Jun 11 2010, 10:17am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mbreteresha ju thote
Urime per kete dhurate e mrekulli qe po rritet brenda trupit tan! Tu prifte mbare ty, bebit dhe burrit tan.
Gjithcka te shkofte mire e qofshi te lumtur te tre bashke tane jeten tuj!
Ktu na len me dite se si te shkojne punet dhe ca te kesh nevoje itu jena per ty.
Te perqafoj dhe Urime shpirt Urime ke nga zemra e nga thellesia e shpirtit tem a-cat :x


I care and I wish well!

Back to top
TOTO-R
Fri Jun 11 2010, 10:37am

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
Urime e ishalla me jet e mir mbretresh e ishalla me djal si e kena zakon na shpitart .

A-cat me pergadit dhuratat tesh !!!
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  ⓐ-ⓒⓐⓣ
  Fri Jun 11 2010, 10:38am


  Registered Member #670
  Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

  Posts: 24799
  TOTO-R ka shkruar:

  Urime e ishalla me jet e mir mbretresh e ishalla me djal si e kena zakon na shpitart .

  A-cat me pergadit dhuratat tesh !!!


  Toto-r une e kam dhuraten gati tash 5 vjete hahaa

  I care and I wish well!

  Back to top
  TOTO-R
  Fri Jun 11 2010, 10:45am

  Registered Member #2326
  Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

  Posts: 1780
  a-cat ka shkruar:

  TOTO-R ka shkruar:

  Urime e ishalla me jet e mir mbretresh e ishalla me djal si e kena zakon na shpitart .

  A-cat me pergadit dhuratat tesh !!!


  Toto-r une e kam dhuraten gati tash 5 vjete hahaa


  Ja maj naqe kja i don naj mod te fundit kush i pranon ma ato te 5 vjetve ma perpara looool
   Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

   Back to top
   ⓐ-ⓒⓐⓣ
   Fri Jun 11 2010, 10:48am


   Registered Member #670
   Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

   Posts: 24799
   TOTO-R ka shkruar:

   a-cat ka shkruar:

   TOTO-R ka shkruar:

   Urime e ishalla me jet e mir mbretresh e ishalla me djal si e kena zakon na shpitart .

   A-cat me pergadit dhuratat tesh !!!


   Toto-r une e kam dhuraten gati tash 5 vjete hahaa


   Ja maj naqe kja i don naj mod te fundit kush i pranon ma ato te 5 vjetve ma perpara looool


   Hajt se te difton Mbreteresha sa fort e don dhuraten teme

   I care and I wish well!

   Back to top
   TOTO-R
   Fri Jun 11 2010, 10:57am

   Registered Member #2326
   Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

   Posts: 1780
   Mir se tapo e pys pra ahhahaha . Po tna tregojn edhe ne tjerve ca mund ti dhuroim
    Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

    Back to top
    Mbreteresha
    Fri Jun 11 2010, 11:06am
    Love and Peace !!

    Registered Member #2649
    Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

    Posts: 8531
    waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw...supriza ma e bukur qe kam marr nga ky forum..a-cat zemrushe te falenderoj me gjithe zemer per kete dhurate :X
    pergaditu per ndonje dhurate tjeter se ato qe kemi bisedu,svlejne maa

    dhe nje falenderim e ke nga ................ :x


    Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
    Back to top
    Mbreteresha
    Fri Jun 11 2010, 11:08am
    Love and Peace !!

    Registered Member #2649
    Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

    Posts: 8531
    TOTO-R ka shkruar:

    Urime e ishalla me jet e mir mbretresh e ishalla me djal si e kena zakon na shpitart .

    A-cat me pergadit dhuratat tesh !!!


    toto-r shume flm naq..mjafton te jete shnosh e mire se ska randsi se qa eshte...dmth per mu,se me pyt babin ka te njejtin mendim me ty

    Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
    Back to top
    MiCoLjA
    Fri Jun 11 2010, 11:10am


    Registered Member #2543
    Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

    Posts: 9792
    mretnesh me jet e me shnet naq ishalla te prihet mar dhe qofshi gjithmon nji familje e lumtun .....

    Each year we spend togther
    Each day that passes by
    Our partnership grows stronger
    Together forever You and I


    Back to top
    TOTO-R
    Fri Jun 11 2010, 11:18am

    Registered Member #2326
    Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

    Posts: 1780
    Mbreteresha ka shkruar:

    TOTO-R ka shkruar:

    Urime e ishalla me jet e mir mbretresh e ishalla me djal si e kena zakon na shpitart .

    A-cat me pergadit dhuratat tesh !!!


    toto-r shume flm naq..mjafton te jete shnosh e mire se ska randsi se qa eshte...dmth per mu,se me pyt babin ka te njejtin mendim me ty


    Pasha zoten maj naqe me t e than drejten si po thu vet gjaja ma e mir asht kur lind shendosh e mir . S e ca asht edi qe ka pak randesi se per cdo prind asht e barabart si djali si vajza po me than drejten un personalisht deshiroj djal se del vajz me jet ishalla e du barabar se kam gja kunder vajzave . Po mu itshe me takon me u ba axh e keshtuqe kur me thane djal u bana ne qef jasht maset sdi ca me than ma shum tesh . Po gjithsesi randesi ka me ken shendosh e mir si njani si tjetri
     Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

     Back to top
     Mbreteresha
     Fri Jun 11 2010, 11:20am
     Love and Peace !!

     Registered Member #2649
     Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

     Posts: 8531
     TOTO-R ka shkruar:

     Mir se tapo e pys pra ahhahaha . Po tna tregojn edhe ne tjerve ca mund ti dhuroim


     ehh mar toto dhurata qe ka dasht me me ba a-cat eshte nje mrekulli,sblehet me lek..ska cmim..e kisha dahst me gjithe shpirt :X do te ishte ken mrekulli per mu :x por ndryshoi plani

     Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
     Back to top
     Mbreteresha
     Fri Jun 11 2010, 11:21am
     Love and Peace !!

     Registered Member #2649
     Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

     Posts: 8531
     TOTO-R ka shkruar:

     Mbreteresha ka shkruar:

     TOTO-R ka shkruar:

     Urime e ishalla me jet e mir mbretresh e ishalla me djal si e kena zakon na shpitart .

     A-cat me pergadit dhuratat tesh !!!


     toto-r shume flm naq..mjafton te jete shnosh e mire se ska randsi se qa eshte...dmth per mu,se me pyt babin ka te njejtin mendim me ty


     Pasha zoten maj naqe me t e than drejten si po thu vet gjaja ma e mir asht kur lind shendosh e mir . S e ca asht edi qe ka pak randesi se per cdo prind asht e barabart si djali si vajza po me than drejten un personalisht deshiroj djal se del vajz me jet ishalla e du barabar se kam gja kunder vajzave . Po mu itshe me takon me u ba axh e keshtuqe kur me thane djal u bana ne qef jasht maset sdi ca me than ma shum tesh . Po gjithsesi randesi ka me ken shendosh e mir si njani si tjetri


     mmmmmmmmmmmm qa po me bahet qefi per zlaton me jete ishalla edhe urime edhe atij..lumi axha per ate nip qe po i vjen ne jete,see vend pa e shetit ska me e lan :x

     Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
     Back to top
     TOTO-R
     Fri Jun 11 2010, 11:22am

     Registered Member #2326
     Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

     Posts: 1780
     Mbreteresha ka shkruar:

     TOTO-R ka shkruar:

     Mir se tapo e pys pra ahhahaha . Po tna tregojn edhe ne tjerve ca mund ti dhuroim


     ehh mar toto dhurata qe ka dasht me me ba a-cat eshte nje mrekulli,sblehet me lek..ska cmim..e kisha dahst me gjithe shpirt :X do te ishte ken mrekulli per mu :x por ndryshoi plani


     Po mvjen keq qe pasa ndryshu plani MBRETNESH ishalla rralizohet edhe pse me vones noshta .
      Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

      Back to top
      Holly
      Fri Jun 11 2010, 11:23am
      E forte

      Registered Member #552
      Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

      Posts: 9819
      Mbreteresh Uroj qe gjithqka te shkoj mir gjate ketyre mujve dhe zoti ju gezofte me nje femi te shendetshme ashtu si e deshironi vet ju.      * Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
      Back to top
      TOTO-R
      Fri Jun 11 2010, 11:26am

      Registered Member #2326
      Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

      Posts: 1780
      Mbreteresha ka shkruar:

      TOTO-R ka shkruar:

      Mbreteresha ka shkruar:

      TOTO-R ka shkruar:

      Urime e ishalla me jet e mir mbretresh e ishalla me djal si e kena zakon na shpitart .

      A-cat me pergadit dhuratat tesh !!!


      toto-r shume flm naq..mjafton te jete shnosh e mire se ska randsi se qa eshte...dmth per mu,se me pyt babin ka te njejtin mendim me ty


      Pasha zoten maj naqe me t e than drejten si po thu vet gjaja ma e mir asht kur lind shendosh e mir . S e ca asht edi qe ka pak randesi se per cdo prind asht e barabart si djali si vajza po me than drejten un personalisht deshiroj djal se del vajz me jet ishalla e du barabar se kam gja kunder vajzave . Po mu itshe me takon me u ba axh e keshtuqe kur me thane djal u bana ne qef jasht maset sdi ca me than ma shum tesh . Po gjithsesi randesi ka me ken shendosh e mir si njani si tjetri


      mmmmmmmmmmmm qa po me bahet qefi per zlaton me jete ishalla edhe urime edhe atij..lumi axha per ate nip qe po i vjen ne jete,see vend pa e shetit ska me e lan :x


      FLM maj naqe shum e shum .Per zoten me than te drejten per mu iher asht nje ner gjant ma shtrejta qe mvjen .. sa per shetije mas axhs gjithkund

      [ Edited Fri Jun 11 2010, 11:27am ]
       Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

       Back to top
       Mbreteresha
       Fri Jun 11 2010, 11:29am
       Love and Peace !!

       Registered Member #2649
       Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

       Posts: 8531
       TOTO-R ka shkruar:

       Mbreteresha ka shkruar:

       TOTO-R ka shkruar:

       Mir se tapo e pys pra ahhahaha . Po tna tregojn edhe ne tjerve ca mund ti dhuroim


       ehh mar toto dhurata qe ka dasht me me ba a-cat eshte nje mrekulli,sblehet me lek..ska cmim..e kisha dahst me gjithe shpirt :X do te ishte ken mrekulli per mu :x por ndryshoi plani


       Po mvjen keq qe pasa ndryshu plani MBRETNESH ishalla rralizohet edhe pse me vones noshta .


       ahahahhah ja ja se ky plani ka ndryshu per mire per diken diken per shume ma mire veq se me mbet merak dhurataa e a-cat..

       holly shume flm naqe.ishalla o zot edhe ty te prihet mar e femijet tuj tu besfhin nga 100 vjeca

       kejsi cum flm rrapatushe..te uroj me gjith zemer edhe ty tana te mirat e me jete edhe ti femijet :x

       Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
       Back to top
       Holly
       Fri Jun 11 2010, 11:34am
       E forte

       Registered Member #552
       Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

       Posts: 9819
       Mbreteresha ka shkruar:

       TOTO-R ka shkruar:

       Mbreteresha ka shkruar:

       TOTO-R ka shkruar:

       Mir se tapo e pys pra ahhahaha . Po tna tregojn edhe ne tjerve ca mund ti dhuroim


       ehh mar toto dhurata qe ka dasht me me ba a-cat eshte nje mrekulli,sblehet me lek..ska cmim..e kisha dahst me gjithe shpirt :X do te ishte ken mrekulli per mu :x por ndryshoi plani


       Po mvjen keq qe pasa ndryshu plani MBRETNESH ishalla rralizohet edhe pse me vones noshta .


       ahahahhah ja ja se ky plani ka ndryshu per mire per diken diken per shume ma mire veq se me mbet merak dhurataa e a-cat..

       holly shume flm naqe.ishalla o zot edhe ty te prihet mar e femijet tuj tu besfhin nga 100 vjeca

       kejsi cum flm rrapatushe..te uroj me gjith zemer edhe ty tana te mirat e me jete edhe ti femijet :x       Mbreteresh je tu na ba kurjoze. hahahahhaha qa ka dashte maj me te dhuru a-cat? Bjeri shkurt se na plase

       * Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
       Back to top
       ⓐ-ⓒⓐⓣ
       Fri Jun 11 2010, 11:37am


       Registered Member #670
       Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

       Posts: 24799
       Hahahahahhahahahahahhahaha nje cope toke ne Australi me emnin e saj

       I care and I wish well!

       Back to top
       lissandro
       Fri Jun 11 2010, 11:37am
       The pursuit of Happyness

       Registered Member #1963
       Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

       Posts: 4764
       Mbreteresha po gezohem per ket lajm, te mire qe ta paska dhuru Zoti, ishalla me jete te gjate dhe lumturi te gjith ju sebashkut .

       Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
       Back to top
       Holly
       Fri Jun 11 2010, 11:38am
       E forte

       Registered Member #552
       Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

       Posts: 9819
       a-cat ka shkruar:

       Hahahahahhahahahahahhahaha nje cope toke ne Australi me emnin e saj       hahhahahahahahaa paske dashte me u hargju maj.

       * Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
       Back to top
       ⓐ-ⓒⓐⓣ
       Fri Jun 11 2010, 11:40am


       Registered Member #670
       Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

       Posts: 24799
       Holly ka shkruar:

       a-cat ka shkruar:

       Hahahahahhahahahahahhahaha nje cope toke ne Australi me emnin e saj       hahhahahahahahaa paske dashte me u hargju maj.


       Mos ta njitash synin per dhurate maj Holly se me te vertete me dashuron mandej hahahahhahahahhahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaa po lajm kokrren e namit ne forum hahahhahaha

       I care and I wish well!

       Back to top
       ⓐ-ⓒⓐⓣ
       Fri Jun 11 2010, 11:41am


       Registered Member #670
       Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

       Posts: 24799
       Ty po te fali nje kenete me breshka se me duket i ke qefe

       I care and I wish well!

       Back to top
       Holly
       Fri Jun 11 2010, 11:42am
       E forte

       Registered Member #552
       Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

       Posts: 9819
       a-cat ka shkruar:

       Ty po te fali nje kenete me breshka se me duket i ke qefe       sa e mir je.... flm

       * Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
       Back to top
       Mbreteresha
       Fri Jun 11 2010, 11:44am
       Love and Peace !!

       Registered Member #2649
       Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

       Posts: 8531
       lissandro ka shkruar:

       Mbreteresha po gezohem per ket lajm, te mire qe ta paska dhuru Zoti, ishalla me jete te gjate dhe lumturi te gjith ju sebashkut .


       lissandro shuem faliminers naq..besa gjane ma te shtrenjte qe e ban nje cift te lumtur po ma dhuron i madhi ZOt ;;)

       Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
       Back to top
       LUPEN
       Fri Jun 11 2010, 12:42pm

       Registered Member #2813
       Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

       Posts: 10264
       Te mungojne edhe do muje te mire....gjithsesi te uroj shtatzani te mbare dhe zoti te rujt ty dhe femine.

       Rrespekte.


       Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
       Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

       Back to top
       Go to page  1 2 3  

       Jump:     Back to top

       Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
       Powered by e107 Forum System
       Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
       Custom Search
       Mire se Vini
       Emri i Identifikimit:

       Fjalkalimi:
       Me Kujto

       [ ]
       [ ]
       Muzik Shkodrane - Sagllam


        
       Chat Box
       You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

       Shkodra ne Youtube
       Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
       Theme created by Free-Source.net
       Render time: 0.2550 sec, 0.0880 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,102kB