Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Mbreteresha (i kalove tre muajt e pare) Urime shpirt e tu prifte mbare ty e bebushit :x
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
- Stella -
Fri Jun 11 2010, 03:00pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Mretnesh po mbahet me taman shum qefi.
Uroj tjesh sa ma mir gjat ktyne mujve,t'prihet mar e te pshton Zoti ty edhe fmin kur tvijn ajo dit e madhe per ty dhe familjen tande.Tputhi dushe :* .
Mas harro me na informu per cdo tre !

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Engel
Fri Jun 11 2010, 11:27pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
Te uroj ta plotesofte Zoti deshiren(djale apo vajze).U lindt me:
Lumturi ne shpirt
Me gezime ne jete
Me mbaresi ne shnendet
Femija eshte engjulli me i bukur qe bashkon me shume zemren e nje ciftit dhe dhurata me e bukur qe mundt te fale Zoti.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Gurabi
Sat Jun 12 2010, 02:59am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
urime edhe i shtatzani te mbare ..ishalla te pshton zoti ty e bebin

[ Edited Sat Jun 12 2010, 02:59am ]

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Johara
Sat Jun 12 2010, 04:06am

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Wow! Urime Mbretereshe! Is it a boy or a girl? Apo surprize

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Mbreteresha
Sat Jun 12 2010, 11:00am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Johara ka shkruar:

Wow! Urime Mbretereshe! Is it a boy or a girl? Apo surprize


shume flm Johara ;;) ne fakt me tha se cfare ehste por <<<<<suprize>>>>>

stellina shume flm drite per urimin

engel me ke rrenqeth trupin me ate urim te falenderoj nga zemra

gurabi tlumt goja naqe.shume flm

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Jun 12 2010, 11:15am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mbrtereshe kur te ndiesh levizjet e para ne trupin tan, eja eja e difto se s'ka me pase faqe qe te xen shkrimin tan :x

I care and I wish well!

Back to top
Mbreteresha
Sat Jun 12 2010, 11:17am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
a-cat ka shkruar:

Mbrtereshe kur te ndiesh levizjet e para ne trupin tan, eja eja e difto se s'ka me pase faqe qe te xen shkrimin tan :x


ahahhaahhaah kshuqe ma mire spo ja nisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
(*)

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
sunríse
Sat Jun 12 2010, 11:20am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
a-cat ka shkruar:

Mbreteresha ju thote
Urime per kete dhurate e mrekulli qe po rritet brenda trupit tan! Tu prifte mbare ty, bebit dhe burrit tan.
Gjithcka te shkofte mire e qofshi te lumtur te tre bashke tane jeten tuj!
Ktu na len me dite se si te shkojne punet dhe ca te kesh nevoje itu jena per ty.
Te perqafoj dhe Urime shpirt Urime ke nga zemra e nga thellesia e shpirtit tem a-cat :x
wooowwww nuk w kisha pa kyt teme,megjithate amelcina per ne fund :d

Mbreteresha :-*Think happy thoughts!

Back to top
Xhulio8
Sat Jun 12 2010, 08:21pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Urime mbretereshe
Back to top
Special_One
Sun Jun 13 2010, 06:44am
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
Urime Mretnesh! Te uroj shtatzani te mare dhe ishlla te pshton zoti e me gezime gjithmone.

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
Mbreteresha
Sun Jun 13 2010, 07:02am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
choco flm coqeeeeeeeeee ;;)

shkodran xh je i nderum

special one grazie urime gjthsh..

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
S~erenity
Tue Jun 15 2010, 01:25am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Pershendetje Mbreteresha! Gezohem shume naqe per ty dhe te uroj nga zemra te prihet mbare gjate ketyne muajve. Zoti te rujte ty edhe bebin :-* O:-)
Back to top
☼sunshine
Tue Jun 15 2010, 06:07am
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Urime naqe jete te gjate e te lumtur ty e bebit :-*

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Mbreteresha
Tue Jun 15 2010, 12:40pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
e-butterfly ka shkruar:

Pershendetje Mbreteresha! Gezohem shume naqe per ty dhe te uroj nga zemra te prihet mbare gjate ketyne muajve. Zoti te rujte ty edhe bebin :-* O:-)


♥sunshine♥ ka shkruar:

Urime naqe jete te gjate e te lumtur ty e bebit :-*


si gjthm goje amel flutur shume flm
sunshine coqe thnx

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Edmond-Cela
Tue Jun 15 2010, 09:21pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
wow, po bahem daje dhe nje here.

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Mbreteresha
Tue Jun 15 2010, 09:23pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Edmond-Cela ka shkruar:

wow, po bahem daje dhe nje here.


;;) ahaha nip..a sheh qa ban daja me te ba qefin ty

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Edmond-Cela
Tue Jun 15 2010, 09:30pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
a ca ta pa i baj rrezikut, prandaj na paska mungu ai te sofra jon a.

me bahet qefi nusja dajes, asht mrekulli, ma puth dajen edhe per mua

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Mbreteresha
Tue Jun 15 2010, 09:37pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Edmond-Cela ka shkruar:

a ca ta pa i baj rrezikut, prandaj na paska mungu ai te sofra jon a.

me bahet qefi nusja dajes, asht mrekulli, ma puth dajen edhe per mua


kena ken busy mar nip shum flm naq..me taman se eshte mrekulli e bekim prej te madhit Zot

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
West****
Thu Jun 17 2010, 11:03am

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Sa lajm i mire, prandaj ne duhet me nejt ketu e mos me mungu, boll qe degjojme keshtu lajmesh qe te ban mu ndi mire, Urime Mbreteresha, shtatzani te mare e ishalla me nji bebe me shendet te plote
Back to top
Dergutsiani
Mon Jul 26 2010, 07:46pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
Pa ty maj ca t'gjeti hahahhahaha
Me jet t'gjattttt o zotttttttt , Fmia ishalla del i bukur si mami e i fort si babi Urime Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
cherry-girl
Mon Jul 26 2010, 07:49pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
urime In love ,,ishalla te kalon sa ma leht e qet e me nje bebush te shnetshem e tbukur :xBack to top
L€OÑ
Mon Jul 26 2010, 07:53pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
LOVE urime .
Back to top
Mbreteresha
Mon Jul 26 2010, 08:13pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Dergutsiani ka shkruar:

Pa ty maj ca t'gjeti hahahhahaha
Me jet t'gjattttt o zotttttttt , Fmia ishalla del i bukur si mami e i fort si babi Urime Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


ahahaahhaahhaha qa me ke ba me qesh qa te gjeti thot..sdi gja anush veq kur kam marr pergjigjet
shume flm naq

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Dergutsiani
Mon Jul 26 2010, 08:15pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
hahahahahhahahhahahahhahahahhaha :P

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
Mbreteresha
Mon Jul 26 2010, 08:17pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
West**** ka shkruar:

Sa lajm i mire, prandaj ne duhet me nejt ketu e mos me mungu, boll qe degjojme keshtu lajmesh qe te ban mu ndi mire, Urime Mbreteresha, shtatzani te mare e ishalla me nji bebe me shendet te plote


shume flm maj drite ehhh kshu lajmesh te zgjasin jeten ;;)

chery flm maj coqe kalamoqe

leon flm edhe nga ti naq

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2962 sec, 0.1012 of that for queries. DB queries: 72. Memory Usage: 3,192kB