Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Sofra e Muhabetit - Zone e lire :: Diskutime - Debate - Problematika
 
<< Previous thread | Next thread >>
SMS & E-MAIL ,a duhet t'ia tregojme partnerit !!
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Fri Jun 01 2012, 10:45am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Cen Durimadhi ka shkruar:

jajajaja ska,
pse me ja lexu njeni tjetrit?
per cfar arsyjet? kur na si mshehim njeni tjetrit gja
nqs filloni me hi e me lexu email e sms kja tregan veq mosbesim edhe pik
Po mar cen, me hi me qellim me kontrollu ne account te partnerit si fuks/e e me pa ca po gjen, asht mosbesim. Po edhe me ta msheh partneri/ja celularin se i erdhi nji mesazh e mas me t'lan me u afru e me e fshi ne sekonda, asht me u shqetesu, apo e kam gabim.

Psh nqs jetoni ne nji shpi edhe atij/asaj i vjen nji leter, normal qe nuk e hap, por pret qe me ardh me e hap vete. po un si femen, ba me mi ardh nji leter pink me nji zemer te stampume a buzkuq a kudi un cfare marrinash tjera, metaman qe se hapi, po kur te vijne ne shpi asht tu e hap n'sy tem si ma i miri lol. nqs thote jo, se asht personale - atehere kena muhabete tjera bashke

Keqkuptime, fjale, dopiosense, jane ba me u sqaru. nese hin dyshimi i cfaredo lloji, ka maru lidhjaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Fri Jun 01 2012, 01:58pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ceni...


Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jun 02 2012, 01:39pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Fiks Mir, ishtu mban me ba gati gjithmon kja Superi

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Jun 02 2012, 09:24pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

jajajaja ska,
pse me ja lexu njeni tjetrit?
per cfar arsyjet? kur na si mshehim njeni tjetrit gja
nqs filloni me hi e me lexu email e sms kja tregan veq mosbesim edhe pik
Po mar cen, me hi me qellim me kontrollu ne account te partnerit si fuks/e e me pa ca po gjen, asht mosbesim. Po edhe me ta msheh partneri/ja celularin se i erdhi nji mesazh e mas me t'lan me u afru e me e fshi ne sekonda, asht me u shqetesu, apo e kam gabim.

Psh nqs jetoni ne nji shpi edhe atij/asaj i vjen nji leter, normal qe nuk e hap, por pret qe me ardh me e hap vete. po un si femen, ba me mi ardh nji leter pink me nji zemer te stampume a buzkuq a kudi un cfare marrinash tjera, metaman qe se hapi, po kur te vijne ne shpi asht tu e hap n'sy tem si ma i miri lol. nqs thote jo, se asht personale - atehere kena muhabete tjera bashke

Keqkuptime, fjale, dopiosense, jane ba me u sqaru. nese hin dyshimi i cfaredo lloji, ka maru lidhja


Fuks se kisha ndi as lexu kete fjale tash 16 vjete hahaha ca kam qeshe e ps dakort me situatat qe ti pershkruve se normal vec me kene i/e trashe mos me rreagu.
Ne raste te tilla, njeriu ndjeke instinktin dhe vepron ne baze te pjekurise e gershetume pak me durim.
Kaj here, edhe pse sheh naj gja giciluese ne ate aspekt, asht mire me e lane pak e me ba demek se nuk sheh gja se kshtu mbledh pak informacion per nje argument fitues te sakte dhe mendon mire se si do veprosh ne permbledhje te piktures se madhe.
Une s'kam fort durim po kur te vije pune te ky lloj predikamenti, e shtyj vedin me duru se ja vjen ne fund. As nuk gjykon kend pa vend, as nuk dukesh si e krisun xheloze po thjeshte e matun dhe nuk te vjen gja si surprize. Natyrisht qe mledhja e materialit ka nje kohe te limitume se sa te mushet tenxherja e une ja ve kapakun
Nejse prap tham, ne situate normale as qe kisha dashte me i hy atij me qellim ne korrespondencen e tij personale. Nuk asht dicka qe me jep kenaqesi. Kam pune boll pa u stresu kush e tek i shkrujti pssssssss secili ka jeten e vet dhe duhet me kene ashtu normal dhe nejse s'po hy ma gjate se e kam dhane mendimin tem edhe perpara besoj.
Sa deshta me shqyrtu pak kete skenen qe paraftyrova nga shkrimi i Super
Rrespekt a-cat

I care and I wish well!

Back to top
Guest2983928
Mon Jun 04 2012, 08:17pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
A mduket a asht nje teme pak a shume ishtu ka nenforumi i dashnis? Nejse.

Mu me duket teme qe sdon fort diskutim. Gjithkush ka terezine, konfidencat, e rraportin e vet. Pra jo tan ciftet jane njelloj. Per dike asht ofendim qe partneri me ja lexu emailet a sms kur ti teket e dikujt tjeter i bahet qejfi me ja kontrollu. A mund te thush qe njena apo tjetra asht gabim? Jo.
Fakti qe ti ja ke marr partnerit passwordet & ai ty dmth se si ai e si ti mundet me hi kur ti dojn qefi e per ca ti dojn qejfi e kjo sdon me than mosbesim apo xhelozi. Fakti qe ke besim dmth qe mundesh edhe mas me ja dhan hic psw e ai mas me ta dhan ty psw. Apo jo? Po he pra si femrave e si meshkujve ja vret pak veshin kjo fjali haha.
Perderisa je me ate person, dmth se ke besim por a din si i thojne nji fjales se vjeter 'beso, e kontrollo'. Sot ke gjithfare njerezish psikopata e te keq dhe asht detyre e mashkullit me e mbrojt femnen e vet e me e keshillu po njashtu si asht detyre e femres me ken ne dijeni te cdo gjaje dhe me ken nje hap para per burrin e vet e familjen e vet. Ama jam totalisht kundra atyne qe obsesionohen me pa sms e emaile e fillojn shamatat e xhelozinat a ku po di une. Mandej duhet me pas njiri ifije kulture dreqi e hangert. Me dit me komuniku e mos me i fut hundt gjithka. Po pate komunikimin valla as te duhen sms, emaile, e marrina tjera
Back to top
lissandro
Thu May 02 2013, 12:52pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Itu nuk jam dakort, as nuk me shkon menja me ja kontrollu sms as emailet, por as nuk kam qejf me mi kontrollu kush. Pamvarsisht se sa e don nji njeri privatsia asht privatsi edhe pik.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 3.2226 sec, 2.8869 of that for queries. DB queries: 43. Memory Usage: 2,673kB