Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Keni qejf me u kthy e keni turp se skeni arrit dicka??
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Thu Jul 08 2010, 12:06pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Ktu ne shkoder ke fjal se ka me shumic shkodran ne bot qe per shpirt ishin kthy por marrja si len me ardh ?/ a asht kjo e vertet?/
gjoja se skan punu e skan asgja e prej turpit po detyrohen te digjen ne dhe te huj, a ju duket kjo e drejt po ta ket dikush ket plag??
une them se buk e kryp ma mire ne shkoder s esa me nejt me shpirt te brengosun.
Back to top
SuperGirl
Tue Sep 28 2010, 10:57am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Nuk e di se kush i nxjerr kto muhabete kot....hala ne shkoder merren me gjana te tilla....njerezit qe jetojne jashte rrijne aty ku jane per me punu, e me arrit dicka, dhe se besoj se i plas kujt per 'marre' apo 'turp'. kujt ia ndin me u kthy ne shkoder kthehet, dhe pike. dihet qe shpesh here ne emigracion nuk mundesh me mbledh leke, punon per me jetu mire ndoshta, por jo per tan asht e mujtun qe me vu nji lek menjane. dikush qe vjen ne shkoder e fillon prej zeros sepse i asht kriju nje mundesi pune e mire, atehere pse mos me e ba. me duket krejt normale.
Njeriu sot shkon ku asht puna, plasja i raft shkodranve qe flasin per turp, me t'than mendja se tan qe flasin e jetojne ne shkoder kane arrit dicka per vedin e tyne. mahh!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Cen Durimadhi
Tue Sep 28 2010, 09:04pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730

Nrradh tpar jam me ket si ka than SG edhe i shtrengoj doren se ata njerz si thojn kshu gjanash un i godas

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Tue Sep 28 2010, 09:20pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
"Keni qejf me u kthy e keni turp se skeni arrit dicka?? " Belgium ban mire qe e hap zemren.Back to top
Cen Durimadhi
Tue Sep 28 2010, 09:22pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Miri74 ka shkruar:

"Keni qejf me u kthy e keni turp se skeni arrit dicka?? " Belgium ban mire qe e hap zemren.


Pse mar mir ishtu keni arrit ju atje nbelgjik , pa belgjiken e majn edhe si ven i pasun ma :-??

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Tue Sep 28 2010, 09:28pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Cen ndoshta nuk kuptove:une 1000% dakord me qa ka shkru Super.Back to top
OLIVE OYL
Tue Sep 28 2010, 09:29pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
a primend e keni a as 30 miljon euro si keni ba??yt sju vjen marre***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Cen Durimadhi
Tue Sep 28 2010, 09:30pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
aha me Pelqejn shum temat e Belgium se me taman aj tregon gjanat e sodit si nodhin ne ket vend ku na jetojm

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Tue Sep 28 2010, 09:34pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Olive Oyl ka shkruar:

a primend e keni a as 30 miljon euro si keni ba??yt sju vjen marrelo Taman taman besa ata qe kan ba njaq pare e ma pak bile jane kthy ne shqipni me vazhdu biznesin.Back to top
Cen Durimadhi
Tue Sep 28 2010, 09:36pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
mem nigju mu njata si kan ba njac rrin atje e bajn edhe 3 fishin e tyne na se jan tzot se ne i ket vend po hapen biznes kan me dal dificit e lene si kan me u zhyt ner banka me kredi se ktu ku jetojm na rroft lista se nryshe skalohet

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Gurabi
Tue Sep 28 2010, 09:38pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
hihihihihihiih sa me kthy temen :d kam ardhe durt plot dy djem hajt mar njerez me gjana materiale se jena sot per neser kurrgja spo marrim me vedi ...............

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Cen Durimadhi
Tue Sep 28 2010, 09:40pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Gurabi ka shkruar:

hihihihihihiih sa me kthy temen :d kam ardhe durt plot dy djem hajt mar njerez me gjana materiale se jena sot per neser kurrgja spo marrim me vedi ...............


kekan picku , na dona lek maj se per materjale kena vet

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Tue Sep 28 2010, 09:41pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Cen Durimadhi ka shkruar:

mem nigju mu njata si kan ba njac rrin atje e bajn edhe 3 fishin e tyne na se jan tzot se ne i ket vend po hapen biznes kan me dal dificit e lene si kan me u zhyt ner banka me kredi se ktu ku jetojm na rroft lista se nryshe skalohetCen vetem duhet me qu kryt nalt neper Shkoder me pa ku jane ata qe kane fitu milionat neper Evrope 'me djerse te ballit'.Kush ka marre kredi kendej nuk kthehet ne Shkoder pa e pagu bankes mbrapsht deri ne centimin e fundit.
Back to top
Gurabi
Tue Sep 28 2010, 09:42pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Cen Durimadhi ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

hihihihihihiih sa me kthy temen :d kam ardhe durt plot dy djem hajt mar njerez me gjana materiale se jena sot per neser kurrgja spo marrim me vedi ...............


kekan picku , na dona lek maj se per materjale kena vet
Durimadh qa den mar edhe ti i kambe ka toka i kam ka vorri den lek

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Tue Sep 28 2010, 09:42pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Gurabi ka shkruar:

hihihihihihiih sa me kthy temen :d kam ardhe durt plot dy djem hajt mar njerez me gjana materiale se jena sot per neser kurrgja spo marrim me vedi ...............Me pelqen filozofia jote shtreme.
Back to top
Gurabi
Tue Sep 28 2010, 09:45pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Miri74 ka shkruar:

Gurabi ka shkruar:

hihihihihihiih sa me kthy temen :d kam ardhe durt plot dy djem hajt mar njerez me gjana materiale se jena sot per neser kurrgja spo marrim me vedi ...............Me pelqen filozofia jote shtreme.

thnx sicko ..


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Cen Durimadhi
Tue Sep 28 2010, 09:45pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Miri74 ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

mem nigju mu njata si kan ba njac rrin atje e bajn edhe 3 fishin e tyne na se jan tzot se ne i ket vend po hapen biznes kan me dal dificit e lene si kan me u zhyt ner banka me kredi se ktu ku jetojm na rroft lista se nryshe skalohetCen vetem duhet me qu kryt nalt neper Shkoder me pa ku jane ata qe kane fitu milionat neper Evrope 'me djerse te ballit'.Kush ka marre kredi kendej nuk kthehet ne Shkoder pa e pagu bankes mbrapsht deri ne centimin e fun
dit.
ja ma un sthash per jashtetit
thash ktu po morren me hap biznes kan me i hargju edhe njata si kan pru e bele mas kan me marr edhe kredi se ktu te na rroshin listat

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Tue Sep 28 2010, 09:47pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Nji pjese ma Cen se pjesa tjeter i ka riciklu mire atje paret e perendimit.Back to top
_GUINNESS_
Wed Sep 29 2010, 02:41am
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
BELGJIUM po me pelqen tema qe paske hap shume interesante ti vete ke kene ne emigracion edhe dine cfare den me thane fjala EMIGRACION , edhe jam i mendimit me fjalen tande se ka boll emigranta qe nuk kane arrite synimit e tyne ne emigrim dhe e kane te veshtire mu kthy ne shkoder arsyja mu ingranu me jeten atje edhe me hap naj bisnes tynin se kur te kthehen ne shkoder nuk i bahet me punu ma per 10 mij lek ne dite kur kane punu te pakten per 50 euro ne dite, por nuk bahen miliona tuj pagu qera e taxa ne vend te huj tuj punu me djerse po nuk qe kopil me ba pare ne menyra te ndryshme me djere nuk bahen miliona ne fund te fundit ne shpi tyne kthehen por mas harro sado miliona me pas nuk investohet ne shkoder se del me humje se shkodra nuk ka pare tane bisnesi e parja ashte perqendru ne tirane .
Back to top
L - N
Wed Sep 29 2010, 06:36am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Turp the ???
Hahahahahahaha, po prej kuj u dashka me pas turp mor Belgium ???

A njef ndoken qi ka 2 pare men apo qi ka jetu jasht n'emigrim per kohe te gjate ti, qi ka turp a ??? apo qi ja nin se ca menojn tjert a ??? se hajt se ndoshta un jam si i izolum e nuk merrem e as nuk menoj ndojhere per menimet e tjerve!

Po kane nryshu koht e njerzit bashk me kohen mor lum djali.

Nejse persa i perket kthimit, me mujt me shpirt e me zemer per vedi kthehem mrena natet, fill pa ngurru me familje, por asht puna e puns, dhe te adhunat qi krijojn njifare standrtit jeteset per famijen teme, qi mu per vedi me nalojn pamvarsisht se anrroj e vuj mu kthy.

Shkodra asht e mytun per vedi se ka mbi 30% papunsi per vedi, shumica jetojn ala me lista, e nuk asht e zoja me na prit e me na punsu edhe ne emigrantave por perkunrazi ka prit e pret prej emigracionit.

Shkodra ka nevoje per investime direkte, per investimet e lekt e emigrantave qi e kane majt dhe vazhdojn me majt shumicen e familjeve atje, por nuk asht kollaj apo e pranushme me braktise punen (qi na ka ba e na ban njerz) per mu kthy e mu sorollat rrugve te shkodres pa kurrgja mas Shqpirtit Belgium.

E mira te mirave kushte me ken qi shumica e ne emigrantave me ken te zot me kriju firmat tona ne shkoder, por fatkeqsisht me pune e me djers shumica jone e kena te shtire me arrit ndoj gja tjeter pervec se mu kujdes per vedi/familjet tona, kuptohet gjithmone tuj punu e pa nal punen kurr!

Tash Shkodra s'bahet vedit e kuptoj se njerzit e bajn, emigrantat kane kontribu e kontribojn boll, (kjo asht teme tjeter) por mor Belgium vjen nji kohe e natyrshme, qi shumica e emigrantave marrin persiper shume pergjigjsi (krijojn familje, e pergjigjsite nuk te lajn me rreziku me familjen! Flas si prin me deshire e me zemer te plasun qi kam per mu kthy, por nuk jena tane emigrantat te zot me kriju firma e me punsu vedin ne Shkoder kastan vazhdojm me mete emigranta ala edhe sot.
Kurse per marre e per turp nuk ja nin kuj, asht mijetesa qi na detyron me met emigranta e jo fjalt e thashethemet e hallkut.


[ Edited Wed Sep 29 2010, 06:41am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
::bud::
Wed Sep 29 2010, 08:16amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Ndoshta kjo shkrehje do te kishte pas ma kuptim nese Skkodra (apo shkodrant) kan arrit njefar niveli qe te krahasohen dhe dhe njerzit ti kene "lane karrigat e klubeve".
Si ke me pas marre mu kthy, qe ne kohen kur ke ike ne emigrim i ke lane tane ner klube dhe kur kthehesh nga mergimi mas 10 vjetve njaty i ke prap? :-?? hahahaaa........
Ahhhhhhhh... po asht marre ne fakt nese ulesh me ta ne tavoline e nuk pagun.
Emigrant ky ka pare djali!!!

Ooooooo.... kamarjer hajt edhe i dopjo se na asht kthy i shok e duhet me ja kja hallin tesh.

Ta kthejm dhimen ne gazep e gazepin ne pije

[ Edited Wed Sep 29 2010, 08:20am ]
Back to top
OLIVE OYL
Wed Sep 29 2010, 08:36am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Bud a shum e vertet kan kriju njerzit varesi prej klubeve nuk lujn vendit me nji kafe der ne gjys te nats si mas me pas shpija.
un per vedi kyt qe thet belgiumi se kam ndi asiher pavarsisht se bana lojna pak ma nalt.
un ju kisha terhek vemendjen vetem per nji gja qe shkoni jasht shtetit e nuk vini me i pa nanen e baben e motra e vllazen me vjet.vetem zemra e nji nans e din sa vun.
Spo shkruj ma se kushedi ku i shkaj ktij muhabet***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
::bud::
Wed Sep 29 2010, 09:23amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
per me shtu pak ma shum.
Fatkesisht Mergimi nuk kuptohet po s'e jetove. Ka shum qe nuk e kan jetu dhe mendojne qe se te delish ne mergim fillon me mushe thaset me pare dhe bahesh miljoner apo hap bisnese.

Asht shum e veshtire me shpjegu jeten e mergimit dikuj qe nuk e ka perjetu per kohe te gjate. Ne mergim, sa ma shum te perparosh aq ma shum zhytesh ne gropen e taksave.

Fatin ne mergim nuk e kan te gjith njesoj, ka familje qe presin me vite e vite vetem me marr nje dokument me u kthy ne shqipri, apo me ba nje jete normale dhe jetojn me shpresa vit pas viti. Nuk po flas per ata qe nuk numd ti marrin dokumentat dhe mbesin me gjenerata nen ndihmen socjale dhe kan aq lek sa me hanger buken e dites.

Shqiperia nuk e did akoma qa don me thane sistemi e taksave qe nuk te lejon me pas ma shum se asht e nevojshme. Dhe sa ma shum te lodhesh te te punosh per nje rroge ma te madhe aq ma shum te rjep sistemi bankare dhe tatimor.

Jam i sigurt qe ato qe xjerrin keshi'llo shprehjesh e kan ala b.... ne karrige.
Back to top
Special_One
Mon Dec 27 2010, 11:12am
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
belgium ka shkruar:

Ktu ne shkoder ke fjal se ka me shumic shkodran ne bot qe per shpirt ishin kthy por marrja si len me ardh ?/ a asht kjo e vertet?/
gjoja se skan punu e skan asgja e prej turpit po detyrohen te digjen ne dhe te huj, a ju duket kjo e drejt po ta ket dikush ket plag??
une them se buk e kryp ma mire ne shkoder s esa me nejt me shpirt te brengosun.Besoj se c'do njeri ose 90% e jona qe jena rrugash kena qef me u kthy ne vendin tonè.

Edhe pse ne vende ku jetojme i kena plotesu shumè kushte jetes dhe ndoshta ndihna ma veneli se sa kta ketu,por kjo ashte vetem thjesh nji inlozion i joni se kena kenè dhe do mbesna emigrant gjithmone edhe nqs i kena 7 pasaporta botnore.

Sa me u kthy te tema: nuk besoj se secili prej nesh nuk kthehet ne shkoder se nuk ka 100 mij euro kyt ta kene per marre dhe turp kush e mendon...
Por besoj se shumica e jone nuk kthehna edhe i her sepse nuk kena shance te ardhnash sepse shteti nuk garanton kurrgja per ata qe ka ne shqipni lene ma ne qe jena rrugash. Une personalisht me pas shancin qe me pasè nje te ardhme punet edhe me -50% te asaj qe fitoj ku jam do te isha kthy pa nji pa dy.
Nuk don me thane gja te kesh 50 ose 100 mije euro qe po shkoke ne shqipri dhe keke me ftyr te bardhe se paske cu lek boll.....por leku don administrim se per ndryshe rreshqet si njala e skapet ma.... ku dhe kush e ka kyt shpres dhe siguri ne shqipni???? pervec ata qe jane te lidhun me krena te mbedhej deputetash dhe te shkojne 5 vjet tu humb c'do vitè se duhet me ju mush gjithmone xhepat ktyne mas 6 vjetve noshta te lajne me hi gja ne xhep tanin.
Jo tane i kena depotetat kushri e miq qe me pas pak siguri :-)

Para da viteve nji shok i jemi hodhi 300 mij euro ne loje tu pru gure prej shqipnijet ktej....e heci puna ne menyr te persosun dhe bash ishte tu ja pa hajrin,kur nji dite prej ditesh kishte ra ne sy te kapove tone dhe ai zotni Ilir Meta ja bllokoj aktivitetin ia mori biznesin dhe klientelen krejt se e pau se po hecte kjo gja...dhe sot e ksaj dite vazhdon ta ket Meta! Si duket,siguri a kjo????

Ose mu para 2 vjetve Mora me çu nji kamion materiale andej ma bllokune ne durres dhe me kerkune 2 her ma shume se sa kishte kushtu madhi !!! Asht nji gja terribile edhe magjypi don mija eurosh se leni ma tane polict qe rrine te porti :-)

Ky ashte turpi jo aja qe mendojne ma nelt.

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
Mbreteresha
Mon Dec 27 2010, 12:08pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Special_One ka shkruar:

belgium ka shkruar:

Ktu ne shkoder ke fjal se ka me shumic shkodran ne bot qe per shpirt ishin kthy por marrja si len me ardh ?/ a asht kjo e vertet?/
gjoja se skan punu e skan asgja e prej turpit po detyrohen te digjen ne dhe te huj, a ju duket kjo e drejt po ta ket dikush ket plag??
une them se buk e kryp ma mire ne shkoder s esa me nejt me shpirt te brengosun.Besoj se c'do njeri ose 90% e jona qe jena rrugash kena qef me u kthy ne vendin tonè.

Edhe pse ne vende ku jetojme i kena plotesu shumè kushte jetes dhe ndoshta ndihna ma veneli se sa kta ketu,por kjo ashte vetem thjesh nji inlozion i joni se kena kenè dhe do mbesna emigrant gjithmone edhe nqs i kena 7 pasaporta botnore.

Sa me u kthy te tema: nuk besoj se secili prej nesh nuk kthehet ne shkoder se nuk ka 100 mij euro kyt ta kene per marre dhe turp kush e mendon...
Por besoj se shumica e jone nuk kthehna edhe i her sepse nuk kena shance te ardhnash sepse shteti nuk garanton kurrgja per ata qe ka ne shqipni lene ma ne qe jena rrugash. Une personalisht me pas shancin qe me pasè nje te ardhme punet edhe me -50% te asaj qe fitoj ku jam do te isha kthy pa nji pa dy.
Nuk don me thane gja te kesh 50 ose 100 mije euro qe po shkoke ne shqipri dhe keke me ftyr te bardhe se paske cu lek boll.....por leku don administrim se per ndryshe rreshqet si njala e skapet ma.... ku dhe kush e ka kyt shpres dhe siguri ne shqipni???? pervec ata qe jane te lidhun me krena te mbedhej deputetash dhe te shkojne 5 vjet tu humb c'do vitè se duhet me ju mush gjithmone xhepat ktyne mas 6 vjetve noshta te lajne me hi gja ne xhep tanin.
Jo tane i kena depotetat kushri e miq qe me pas pak siguri :-)

Para da viteve nji shok i jemi hodhi 300 mij euro ne loje tu pru gure prej shqipnijet ktej....e heci puna ne menyr te persosun dhe bash ishte tu ja pa hajrin,kur nji dite prej ditesh kishte ra ne sy te kapove tone dhe ai zotni Ilir Meta ja bllokoj aktivitetin ia mori biznesin dhe klientelen krejt se e pau se po hecte kjo gja...dhe sot e ksaj dite vazhdon ta ket Meta! Si duket,siguri a kjo????

Ose mu para 2 vjetve Mora me çu nji kamion materiale andej ma bllokune ne durres dhe me kerkune 2 her ma shume se sa kishte kushtu madhi !!! Asht nji gja terribile edhe magjypi don mija eurosh se leni ma tane polict qe rrine te porti :-)

Ky ashte turpi jo aja qe mendojne ma nelt.


^:)^

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3708 sec, 0.0905 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,156kB