Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kolona Zanore - Movies Soundtrack
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LUPEN
Thu Jul 08 2010, 11:19pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264


[ Edited Tue Jul 20 2010, 12:49am ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Thu Jul 08 2010, 11:58pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264


[ Edited Tue Jul 20 2010, 12:08am ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Tue Jul 20 2010, 12:11am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264


[ Edited Tue Jul 20 2010, 12:21am ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Tue Jul 20 2010, 12:48am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Tue Jul 20 2010, 10:23pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
LUPEN ka shkruar:

E mrekullushme ashtu si filmi.
Back to top
Al Bundy
Tue Jul 20 2010, 10:32pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ne top 10 te listes teme asht edhe Requiem for a Tower.

Asht kolona zanore e dy filmave shume te bukur ; Lord Of the Ring dhe Requiem for a dream ( ky i fundit ma ka pas çatrafilu trunin kur e kam pa.Shume film i bukur by the way).

Nji mrekulli qe shkon ne kreshendo.

Back to top
LUPEN
Thu Aug 26 2010, 01:05pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
L€OÑ
Sun Sep 05 2010, 08:07pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
Back to top
LUPEN
Mon Sep 13 2010, 01:54pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Mon Sep 13 2010, 06:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
LUPEN ka shkruar:

Me e dit Gurabia qa ke postu te puth ne faqe.
Back to top
WORLD
Tue Sep 14 2010, 02:14pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Kenga qe me kujton zemren teme... Kenga qe gjithmone ja kam kushtu asaj ...
MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
LUPEN
Wed Sep 15 2010, 07:04pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Miri74 ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

............Me e dit Gurabia qa ke postu te puth ne faqe.me dite se po m'puthe po ja blej dvd hahahah


i ka mordja i ka dvd ,i ka ba koleksion :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Wed Sep 15 2010, 07:21pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ajo i ka para se me dal ne kinema.Back to top
Al Bundy
Wed Sep 15 2010, 07:22pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Filmin e kujtoj turbullt po kangen ama...Se harroj kurre.

Back to top
L€OÑ
Sun Oct 17 2010, 04:04pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
nji nder colonat sonore qe me pelqen shum te filmit "REVENGE" me Kevin costner.
Back to top
Al Bundy
Sun Oct 17 2010, 05:09pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Nice & RelaxBack to top
L€OÑ
Mon Nov 01 2010, 05:40pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
Kyt film ma merr mendja e mani mend ( SCARFACE )
Back to top
~*Christel*~
Fri Nov 19 2010, 10:53pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Back to top
LUPEN
Fri Nov 19 2010, 10:56pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
musika e bukur por edhe filmi :9


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Fri Nov 19 2010, 10:56pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Motivuese.Like it too.Back to top
OLIVE OYL
Fri Nov 19 2010, 11:04pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
un se shaf dot megjithate nqs asht nji ding ding dididingdingdididindg ) ) e kam zile telefonit se mpelqen shum***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
~*Christel*~
Fri Nov 19 2010, 11:06pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
nuk arrij me deshifru melodin qe ke kompozu njaty olive, po njaja ka me ken hahahah
Back to top
OLIVE OYL
Fri Nov 19 2010, 11:16pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
hahahahah e di maj shoqe hahahah po baj lojna
une per ite e kisha fjelen qe kam ringing tone
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
jimm
Sat Nov 20 2010, 12:40am

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
Back to top
LUPEN
Sat Nov 20 2010, 02:37am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2629 sec, 0.0863 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,074kB