Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kolona Zanore - Movies Soundtrack
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
L€OÑ
Sat Nov 27 2010, 10:00pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
Back to top
L€OÑ
Sat Jan 01 2011, 07:10pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
ja vetem muzika e ktij film por edhe filmi eshte nder ma te perferumt e mi.Back to top
SuperGirl
Sun Feb 27 2011, 12:04am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kjo asht e 'Braveheart'. fantastike ♥

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Wed Mar 16 2011, 09:01pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
666
Fri Jul 13 2012, 07:44pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
Desperado
Gladiator
Braveheart
Last of Mohicans

Touch screen phones piss me off
Back to top
SuperGirl
Fri Jul 13 2012, 07:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Aja e braveheart iher...sa mire ma kujtove 666 se po e ndij iteshBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Vaskja
Mon May 12 2014, 08:36pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617Back to top
Vaskja
Mon May 12 2014, 08:38pm
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
Instrumentale e papame... Holly Rock GuitarBack to top
LUPEN
Thu Mar 09 2017, 09:12pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Edhe si film shume i bukur: The Legend of 1900 (it. La leggenda del pianista sull'oceano)
Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Thu Mar 09 2017, 09:22pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
The Legend of 1900 (it. La leggenda del pianista sull'oceano)
Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2946 sec, 0.0883 of that for queries. DB queries: 46. Memory Usage: 2,723kB