Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ish te persekutuarit e djeshem po e persekutojn shqiperin sot
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Fri Jul 09 2010, 10:42am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Sot cdo isht i perndjekun politik po drejton eban ligjin ne shqiperi, po mbron korrupsion, po perfiton padrejtesisht cdo gja te perbashket ku deri dje edhe nje qytetar i thjesht i perkiste.duhesh te jesh i perndjekun sot qe te hapet rruga ne ministri.shqiperia asht tuj u rikthy ne nje mini diktatur ku as fjala elire nuk zen vend ma .kam konstatu personalisht s eedhe rrezikon burgim po ngrite zanin per pa nji paknaqsi.a ju duket kjo normale sot ??a i takon ksaj klase njerzore me arrit me perdor menyra gestapoje ndaj individve te thjesht(pensinistve, te pa punve, dhe te pa aderumve ner parti demokratike apo shoqata te pernjekunish)??
a i takon ksaj klase qe deri dje ju qirrej zani sot me ba hakmarrje ndaj popullates civile?
a i takon ksaj klase sot me shkatrru qytetarin dhe kodin esaj moral??
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2204 sec, 0.0776 of that for queries. DB queries: 33. Memory Usage: 2,460kB