Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
Lagjet e Shkodres .... :)
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
.: Deno :.
Tue May 15 2007, 07:14am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Bahcallek
Dugajt e reja
Xhabije
Sarreq
Rus
Mahalla e cakajve
Dracin
Parruce
...................... vazhdoni ju tesh

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
WORLD
Tue May 15 2007, 11:36am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ti i the tana ma lol .....:P

[ Edited Tue May 15 2007, 11:39am ]

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
.: Deno :.
Tue May 15 2007, 01:53pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
dobrac
dudas
taphan
ura dervishbeg
................. ka mar boll, sa te dysh

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Rusjani
Tue May 15 2007, 10:04pm

Registered Member #501
Joined: Mon Feb 12 2007, 05:42pm

Posts: 101
o bosi e kam nji skic per qytetin e shkoders me emrat e lagjeve nase te duhet ja bajm nji skaner, se edhe po na lodhesh tu i shkru
looool
Back to top
SuperGirl
Tue May 15 2007, 10:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Banja e vogel.......Nr.1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
:::ShkoderZemer
Wed May 16 2007, 12:08am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Dergut
Kiras
Dudas


http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Rusjani
Wed May 16 2007, 10:01pm

Registered Member #501
Joined: Mon Feb 12 2007, 05:42pm

Posts: 101
mahalla e re
zdrale
nocej
po perashin mar bosi
dracin
lugucesme
l.iliria
qafhardhi
arra e madhe
tre herojt (ballabane)
ura e thive
zalli i kirit
fushe firaj
gjuhadol
rus katolik
p.regjepi
skenderbeg
zona industriale
zoteknika
rus i vogel
ullakryq
garuc
vekshar
ajasem
fusha e druve
badra
lekaj
has hot

sma merr mendja se ka ma zona shkodra
Back to top
.: Deno :.
Thu May 17 2007, 06:51am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
po garucin mar ta marrsha ku na e gjete .... ka i bjen me ken ky ...........kisha harru edhe qafrrushin (qafhardhin) lol

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Rusjani
Fri May 18 2007, 09:03pm

Registered Member #501
Joined: Mon Feb 12 2007, 05:42pm

Posts: 101
pa ti kishe harru shum mar bossi loool
garuci a midis zdrales, tophanes dhe parruces
Back to top
WORLD
Sun Jun 03 2007, 09:28am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Rusjani ka shkruar:

pa ti kishe harru shum mar bossi loool
garuci a midis zdrales, tophanes dhe parruces


rusjan : jan lagje afer teje

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Rusjani
Sun Jun 03 2007, 01:25pm

Registered Member #501
Joined: Mon Feb 12 2007, 05:42pm

Posts: 101
Altini-C^I^A ka shkruar:

Rusjani ka shkruar:

pa ti kishe harru shum mar bossi loool
garuci a midis zdrales, tophanes dhe parruces


rusjan : jan lagje afer tejeja ja jan edhe ka ti
Back to top
Kafscett@
Sun Jun 03 2007, 05:55pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Nuk e di nqs i ka permend apo perfshi kush Ara e Pashes, Hardhijat e egra.....

Iluzjone optike

Back to top
babo
Mon Aug 06 2007, 03:26pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
bossi na zhgenjeve
mas me dit ku asht lagja Garuc!!!!!

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Aug 06 2007, 06:13pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
ne Shkoder ma asht ku ka me ken. hahahhahhaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Rabije
Fri Sep 07 2007, 02:41am

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Tepe me duket se nuk e ka shkru kush

[ Edited Fri Sep 07 2007, 02:44am ]

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
visho
Fri Sep 07 2007, 08:28pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
padrino na korite mas me dit ku asht garuci se ke ni naj her te "xhamija garucit"Back to top
scutari82
Mon Jan 14 2008, 04:59am

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
pa un qe nuk di asnjenen un vetem dergutin edhe rusin di lagjet e tjra i di si emna pa se ku jan as nuk ja kam iden
Back to top
zjermi
Mon Jan 14 2008, 05:37am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
ura e thive, arra e madhe, sarreq, hardhijat e egra...
po ju keni harru edhe ma kryesoret, lgj "dukagjin i ri" dhe "mar lula".... ne daci besoni ne daci jo njikto jane lagjet ma te reja te shkodres

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
babo
Fri Sep 26 2008, 11:31am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
cila lagje e kap shkollen teknologjike ne zdrale se njaty kam pas shpine e vjeter te Bizt

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Cen Durimadhi
Tue Nov 01 2011, 12:51pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Te Cinari, A e ka than kush aa ?

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Tue Nov 01 2011, 12:56pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Cen Durimadhi ka shkruar:

Te Cinari, A e ka than kush aa ?


Jam shkri krejt dikur, kur kalosha i knej...


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Thu Mar 21 2013, 10:46am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Thu Mar 21 2013, 10:50am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2312 sec, 0.0492 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,073kB