Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Astrologjia dhe Horoskopi
 
<< Previous thread | Next thread >>
Partneret Ideal per cdo shenje
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
- Stella -
Wed Sep 14 2011, 02:05pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
☼sunshine ka shkruar:

Mashkulli ideal per femren e Binjakeve.

Tek mashkulli kjo femer kerkon zgjuarsi dhe zemergjeresi por edhe elasticitet te madh mendimesh si dhe nje largpamesi te ndjeshme. Ideal eshte ai qe vlereson humorin, mprehtesine por qe do dije sipas rasteve te mos e rendoje me detyra ose me peshen xhelozise. Ajo deshiron te kete mundesi te sundoje partnerin e saj. Ky mashkull duhat t`ia beje jeten me te pelqyeshme, te kendshme dhe me surpriza.

Lidhjet sentimentale sipas Horoskopit
Me Shigjetarin & Peshkun shkon veshtire >> 20 - 40%
Me Virgjereshen, Akrepin & Bricjapin shkon mesatarisht >> 40-60%
Me Dashiin, Demin, Gaforren & Luanin shkon mire>> 60 - 80%
Me Binjakun, Peshoren & Ujorin shkon shume mire>> 80-100%


Ndisa pika paska taku bajagi,sidomos te surprizat

[ Edited Thu Sep 15 2011, 08:23am ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Hasija
Wed Sep 14 2011, 03:23pm

Registered Member #4623
Joined: Wed Sep 14 2011, 08:41am

Posts: 30
Akrepi, partneret Ideal

Mashkulli ideal per femren e Akrepit
Partneri me te vertete ideal per kete femer ndohta nuk egziston te paten per ate gjithmone ne kerkim te nje euibri ndermjet instiktit dhe arsyes do te jete e veshtire te konsideroje dike me te vertete ideal edhe kur bie ne dashuri. Eshte e qarte se ai duhet ta trajoje kete femer me 1 durim te pafund dhe duhet te pranoje teprimet dhe egzagjerimet e natyres se saj. Gjiithmone per ndryshimet e kursit dhe shijeve.Mashkulli i pershtatshem duhet ta dashuroje me shume pasion pa i lejuar vetes asnje `lajthitje`! Por se fundi, a mund te permbahen zemerimi dhe etja per hakmarrje e kesaj femre plot zjarr e flake?!uff si dija gjitha kto

zemerimi dhe etja per hakmarrje e kesaj femre plot zjarr e flake?!


i shkreti ai rrezik


Shkalla e parë e marrëzisë është të kujtosh se je i mençur.
Back to top
nuh teveqeli
Wed Sep 14 2011, 03:56pm

Registered Member #4617
Joined: Sat Sep 10 2011, 02:37pm

Posts: 107
hasije ka ke mi marr ment mi dit ti maj
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2341 sec, 0.0758 of that for queries. DB queries: 37. Memory Usage: 2,549kB