Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Momente klasike kinematografike boterore/shqiptare ne foto!!
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Sat Jul 17 2010, 05:27pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ju ka pelqy Ben Aflek? Po ai nji surrat ka ne tan filmat! Si kur qesh ,si kur qan, si kur idhnohet...Plus qe asht stupid. Pse? Se e kishte ne dore Jennyn dhe e la mi ik. Ose ma mire me thane iku ajo se e pavi se mbas mbas paraqitjes te tij kishte vakum intelektit/D Sorry vajza po kisha nevoje mi nxjerr/DBack to top
Al Bundy
Sat Jul 17 2010, 05:30pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Kyt prej hallit e vuna se s'kam ka shkoj "Prison Break" (Miri mos mi thuj gay se te ka hager dreqi shpirtin!!!)
Nuk kam nevoje per informata irrelevente more vesht? Mora thuj!!! pike...

Tough guy ky posi...

Se nuk kam kohe mu marr me te se ka nji foto tjeter qe m'duhet me pru ne plan te pare../D
Back to top
Al Bundy
Sat Jul 17 2010, 05:31pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Sa me te habite Miri e me me lane rehat kete siper, qe ku e ke ti "Lost"

Njaj mbrapa s'po m'pelqen hiç po nejse.Bibronin me ke vu:D
Back to top
~*Christel*~
Sat Jul 17 2010, 05:31pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Miri74 ka shkruar:

Ju ka pelqy Ben Aflek? Po ai nji surrat ka ne tan filmat! Si kur qesh ,si kur qan, si kur idhnohet...Plus qe asht stupid. Pse? Se e kishte ne dore Jennyn dhe e la mi ik. Ose ma mire me thane iku ajo se e pavi se mbas mbas paraqitjes te tij kishte vakum intelektit/D Sorry vajza po kisha nevoje mi nxjerr/D
I love filmin...asht real. Don't care hic per Benin....that stupid gay. By the way...stupid apo jo, kind of sexy asht

[ Edited Sat Jul 17 2010, 05:33pm ]
Back to top
Al Bundy
Sat Jul 17 2010, 05:36pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
~*Christel*~ ka shkruar:

I love filmin...asht real. Don't care hic per Benin....that stupid gay. By the way...stupid apo jo, kind of sexy ashtAi metam mundet me ken seksi po ai vakumi ja ul tana piket:D

Filmi s'kam qa me thane, me ndenjt drejt e me fol shtrembt, ka ken i bukur:D

Oh, edhe ai filmi (me Ben Aflec) 'GOOD WILL HUNTING' ka ken film i mrekullushem. Nuk arrij me kuptu se si ai ka ken pjese e skenaristeve.

Back to top
~*Christel*~
Sat Jul 17 2010, 05:43pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Writen prej tij...kajher genius people dalin papritmas
Back to top
Al Bundy
Sat Jul 17 2010, 05:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Hahaha ka me mbet enigme per tane jeten si ka mujt ai me shkru nji skenar aq te bukur. Po si thu edhe ti , edhe kategorija e tij, ban e takon aty ku te tjeret mbyten:DBack to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Jul 18 2010, 10:19am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
"Titanic"I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Jul 18 2010, 11:16am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Sa me te habite Miri e me me lane rehat kete siper, qe ku e ke ti "Lost"

Njaj mbrapa s'po m'pelqen hiç po nejse.Bibronin me ke vu:DBibronin hahaha ku i gjen edhe ti da shprehje mar dreq ahhah taman si ne avatar haha

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Apr 30 2011, 08:04pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
"Grease"


I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Apr 30 2011, 08:07pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
"E-T"I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Apr 30 2011, 08:13pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Me duket se e ka, "Mad about Mary"I care and I wish well!

Back to top
LUPEN
Thu Jan 19 2017, 07:46pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
.

Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Fri Jan 20 2017, 09:00pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
.
Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3393 sec, 0.0924 of that for queries. DB queries: 49. Memory Usage: 2,810kB