Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Ekonomia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Telefono falas nepermjet internetit
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Mon Jul 19 2010, 08:12am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
trokit ketu
Mirë se erdhët ne metoden revolucionare te telefonatave përmes internetit, ku mund te telefononi falas me telefon fiks në shumë shtete te botes si dhe me çmime me të lira qe egzistojnë me mobil kudo në botë.Po si funksionon kjo?

Krejt qka duhet te beni është te shkarkoni ndonjerin nga softueret e meposhtem, ti instaloni ne pc-në tuaj dhe te hapni nje llogari të re ne te, si dhe ta mbushni llogarine (username i sakte) tek ne.

[ Edited Mon Jul 19 2010, 06:49pm ]
Back to top
Al Bundy
Mon Jul 19 2010, 06:51pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ma e lira tesh sa vjet per me tel nr fix me Shqiperine (qe perdori edhe une) asht VoipZoom. Per tarifat trokit ketuBack to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2181 sec, 0.0800 of that for queries. DB queries: 35. Memory Usage: 2,493kB