Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Bejta Per Vllaznit Ultras
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Dergutsiani
Tue Aug 03 2010, 08:13pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
Ju lutem bani Bejta per Mbeshtetesit e Vllaznis ne cdo moment...

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
Cen Durimadhi
Tue Aug 03 2010, 09:26pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Dan bejt ti mar cun
shko ma bjer naj kokerr hurm
se bejta zbahet that
po spati para edhe naj pjat

pjata asht fjal gojet
se un e kam fjalen.....kuptohet

ti e merr me mend vet
se pa pjat nuk tban kush bejt
jama tesh nvitin dymije dhjet

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Dergutsiani
Tue Aug 03 2010, 10:19pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
hahahhahahahhahahhahahha

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
Cen Durimadhi
Wed Aug 04 2010, 07:34pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Pse qesh ma ti je edhe person vip
tnjofin tan per garip
ke fillu edhe pun xhenerik
kam nigju se je edhe ashik
kur kcen ti tana femnat i shpikPo e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2373 sec, 0.0973 of that for queries. DB queries: 38. Memory Usage: 2,533kB