Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Veshje tradicionala Shqiptare ...
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Holly
Tue Sep 07 2010, 04:57pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Ketu te vendosim foto te veshjeve tradicionale te krejt rrethinave te Shkodres dhe Shqiperi.
Ju lutem te pershkruani foton dhe veshjen qe do vendosni.

Ju faleminderit te gjith ju qe do merrni pjes tek kjo temeKjo ashte Veshje Zadrimore


* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Tue Sep 07 2010, 05:02pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Ketu jam une para 10 vjetesh e veshur me tesha zadrimore* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
L€OÑ
Sat Sep 11 2010, 10:02pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
tem e bukur ,un ne kyt moment nuk pa kam naj foto te till por me siguri do mundohem me e vu naj foto nese e gjej ne net .
Back to top
alem
Sun Apr 10 2011, 09:08pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Kostume kombetare Heiligerdamm Gjermani.

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2731 sec, 0.0825 of that for queries. DB queries: 38. Memory Usage: 2,543kB