Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
Te lutem o Zot....!!!!
Go to page  1 2 3 ... 12 13 14
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Sep 08 2010, 09:02pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

Te lutem e zot per motren time....keto dite ka nevoje per doren tende....J'i prane saj...Amen !


Po lutem edhe une per te naqe [-O< sa ma shume, ma mire

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Wed Sep 08 2010, 09:06pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
a-cat ka shkruar:

WORLD ka shkruar:

Te lutem e zot per motren time....keto dite ka nevoje per doren tende....J'i prane saj...Amen !


Po lutem edhe une per te naqe [-O< sa ma shume, ma mireFaleminders a-cat ....

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Sep 11 2010, 04:22pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Te lutem O Zot, me ndihmo per da gjana perfundimtare qe me duhet me i stabilizu ikyt fundviti e te filloj vitin e ri me nje te kalume ashtu, te kalume! [-O<

I care and I wish well!

Back to top
☼sunshine
Sat Sep 11 2010, 04:25pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
a-cat ka shkruar:

Te lutem O Zot, me ndihmo per da gjana perfundimtare qe me duhet me i stabilizu ikyt fundviti e te filloj vitin e ri me nje te kalume ashtu, te kalume! [-O<


Lutet edhe motla per ty [-O<

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Sep 11 2010, 04:25pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
♥sunshine♥ ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Te lutem O Zot, me ndihmo per da gjana perfundimtare qe me duhet me i stabilizu ikyt fundviti e te filloj vitin e ri me nje te kalume ashtu, te kalume! [-O<


Lutet edhe motla per ty [-O<


Ohhhh falemners shpirti i motles ti :x ^:)^

I care and I wish well!

Back to top
Mbreteresha
Mon Sep 13 2010, 09:21am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
te lutem O ZOT me jep durim dhe force ti kaloj edhe keta 2 muaj pa merzi,me jep force e me ndihmo kur te vijne aj moment ii shumepritur,,Te lutem O ZOT ma bej sa me te rehatshme..me beko me nje krijese te shendetshme dhe pa probleme,te me lindin shendosh e mire

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Sep 13 2010, 09:25am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
In love ka shkruar:

te lutem O ZOT me jep durim dhe force ti kaloj edhe keta 2 muaj pa merzi,me jep force e me ndihmo kur te vijne aj moment ii shumepritur,,Te lutem O ZOT ma bej sa me te rehatshme..me beko me nje krijese te shendetshme dhe pa probleme,te me lindin shendosh e mire


O ZOT O ZOT qofte njashtu e sa ma lehte per ty maj shpirt. Itu jena tu u lute per ty e per bebushin tan. Ohhhhhh mezi c'jena tu prite e me shume urime te ngrohta prej shpirtit tem. O Zot ndihmoje me e pase te lehte dhe me i shku gjithcka mare e mire qoqes teme e bebushit te saj [-O< [-O<

I care and I wish well!

Back to top
MiCoLjA
Mon Sep 13 2010, 09:31am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
oh in love o zot ishalla ta ploteson zoti kyt desjhir dhe ju bekon me at copez dashurie tanen dhe burrit e ishalla gjithcka shkon mar e mir :0

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
TOTO-R
Mon Sep 13 2010, 09:36am

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
U nimoft ishalla gjithve
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  Mbreteresha
  Mon Sep 13 2010, 09:43am
  Love and Peace !!

  Registered Member #2649
  Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

  Posts: 8531
  a-cat ka shkruar:

  In love ka shkruar:

  te lutem O ZOT me jep durim dhe force ti kaloj edhe keta 2 muaj pa merzi,me jep force e me ndihmo kur te vijne aj moment ii shumepritur,,Te lutem O ZOT ma bej sa me te rehatshme..me beko me nje krijese te shendetshme dhe pa probleme,te me lindin shendosh e mire


  O ZOT O ZOT qofte njashtu e sa ma lehte per ty maj shpirt. Itu jena tu u lute per ty e per bebushin tan. Ohhhhhh mezi c'jena tu prite e me shume urime te ngrohta prej shpirtit tem. O Zot ndihmoje me e pase te lehte dhe me i shku gjithcka mare e mire qoqes teme e bebushit te saj [-O< [-O<  shume flm drite me ke mallengjy me kta fjale :x

  kejsi te falenderoj edhe ty zemer ..ishalla o nzot i keni me jete edhe ju femijet tuaj

  Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
  Back to top
  LUPEN
  Mon Sep 13 2010, 10:33pm

  Registered Member #2813
  Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

  Posts: 10264
  Te lutem o Zot ,mytja micen kujshis se ma ka hanger gardalinen. Amen :-)


  Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
  Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

  Back to top
  _GUINNESS_
  Mon Sep 13 2010, 10:36pm
  be allways happy enjoy life its to short

  Registered Member #1037
  Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

  Posts: 2385
  Te lutem ZOT me jep SHENDET--PARE--LOVE
  Back to top
  OLIVE OYL
  Mon Sep 13 2010, 10:37pm
  Qukulina


  Registered Member #4115
  Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

  Posts: 17082
  In love ka shkruar:

  a-cat ka shkruar:

  In love ka shkruar:

  te lutem O ZOT me jep durim dhe force ti kaloj edhe keta 2 muaj pa merzi,me jep force e me ndihmo kur te vijne aj moment ii shumepritur,,Te lutem O ZOT ma bej sa me te rehatshme..me beko me nje krijese te shendetshme dhe pa probleme,te me lindin shendosh e mire


  O ZOT O ZOT qofte njashtu e sa ma lehte per ty maj shpirt. Itu jena tu u lute per ty e per bebushin tan. Ohhhhhh mezi c'jena tu prite e me shume urime te ngrohta prej shpirtit tem. O Zot ndihmoje me e pase te lehte dhe me i shku gjithcka mare e mire qoqes teme e bebushit te saj [-O< [-O<  shume flm drite me ke mallengjy me kta fjale :x

  kejsi te falenderoj edhe ty zemer ..ishalla o nzot i keni me jete edhe ju femijet tuaj  uuu ca ma ke ba qefin.Ba me te pa ne rrug kisha than me vedi Marshallah. Ishalla te shkan mar e ju run Zoti
  ***

  I once had a thousand desires,
  But in my one desire to know you
  all else melted away.


  trokit ketu

  Back to top
  cherry-girl
  Mon Sep 13 2010, 10:44pm
  Qershi Shkodret

  Registered Member #3130
  Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

  Posts: 7264
  LUPEN ka shkruar:

  Te lutem o Zot ,mytja micen kujshis se ma ka hanger gardalinen. Amen :-)


  Back to top
  LUPEN
  Tue Sep 14 2010, 10:59pm

  Registered Member #2813
  Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

  Posts: 10264
  cherry-girl ka shkruar:

  LUPEN ka shkruar:

  Te lutem o Zot ,mytja micen kujshis se ma ka hanger gardalinen. Amen :-)

  qa ka me qesh maj :p

  bile desha me shtu ,qe nase nuk e gjen kund micen theja kamen t'zotit :d .


  Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
  Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

  Back to top
  cherry-girl
  Tue Sep 14 2010, 11:08pm
  Qershi Shkodret

  Registered Member #3130
  Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

  Posts: 7264
  LUPEN ka shkruar:

  cherry-girl ka shkruar:

  LUPEN ka shkruar:

  Te lutem o Zot ,mytja micen kujshis se ma ka hanger gardalinen. Amen :-)

  qa ka me qesh maj :p

  bile desha me shtu ,qe nase nuk e gjen kund micen theja kamen t'zotit :d .


  hahahahahahah Lupen deka hahahahah ca kam qesh me at tparen,,,biles ke than edhe ne fund "Amen" hahahahahahah  Back to top
  Mbreteresha
  Mon Sep 20 2010, 09:39am
  Love and Peace !!

  Registered Member #2649
  Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

  Posts: 8531
  Olive Oyl ka shkruar:

  In love ka shkruar:

  a-cat ka shkruar:

  In love ka shkruar:

  te lutem O ZOT me jep durim dhe force ti kaloj edhe keta 2 muaj pa merzi,me jep force e me ndihmo kur te vijne aj moment ii shumepritur,,Te lutem O ZOT ma bej sa me te rehatshme..me beko me nje krijese te shendetshme dhe pa probleme,te me lindin shendosh e mire


  O ZOT O ZOT qofte njashtu e sa ma lehte per ty maj shpirt. Itu jena tu u lute per ty e per bebushin tan. Ohhhhhh mezi c'jena tu prite e me shume urime te ngrohta prej shpirtit tem. O Zot ndihmoje me e pase te lehte dhe me i shku gjithcka mare e mire qoqes teme e bebushit te saj [-O< [-O<  shume flm drite me ke mallengjy me kta fjale :x

  kejsi te falenderoj edhe ty zemer ..ishalla o nzot i keni me jete edhe ju femijet tuaj  uuu ca ma ke ba qefin.Ba me te pa ne rrug kisha than me vedi Marshallah. Ishalla te shkan mar e ju run Zoti  olive te falenderoj shume dushe :-*

  Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
  Back to top
  ⓐ-ⓒⓐⓣ
  Mon Sep 20 2010, 09:55am


  Registered Member #670
  Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

  Posts: 24799
  O zot qetesoja zemren atij/asaj qe vuan nga ......

  I care and I wish well!

  Back to top
  Mbreteresha
  Mon Sep 20 2010, 09:56am
  Love and Peace !!

  Registered Member #2649
  Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

  Posts: 8531
  o Zot te lutem me gjithe zemer per ate femije qe sa e sa here ulen me fjete me barkun bosh...sigoroju ushqim,e mas i len me vujt...o All-llahu im...mbushja zemren me gezim femijeve jetim..hekju lotet nga syte e tyre..ki meshire per to o i madhi Zot..

  Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
  Back to top
  TOTO-R
  Mon Sep 20 2010, 10:18am

  Registered Member #2326
  Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

  Posts: 1780
  In love ka shkruar:

  o Zot te lutem me gjithe zemer per ate femije qe sa e sa here ulen me fjete me barkun bosh...sigoroju ushqim,e mas i len me vujt...o All-llahu im...mbushja zemren me gezim femijeve jetim..hekju lotet nga syte e tyre..ki meshire per to o i madhi Zot..


  Amen ishalla ta nigjon zoti lutjen me te vertet In Love se ka shum nevojtar ne kyt bot ...
   Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

   Back to top
   Mbreteresha
   Mon Sep 20 2010, 12:14pm
   Love and Peace !!

   Registered Member #2649
   Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

   Posts: 8531
   Te lutem o Zot karikuesin tjeter qe te blej ishalla sme djeget fill (shaka ) po besa harxhova 50 euro e te treten here qe e futa ne karikim lap topin mu djeg dreci

   Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
   Back to top
   Mbreteresha
   Fri Sep 24 2010, 02:52pm
   Love and Peace !!

   Registered Member #2649
   Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

   Posts: 8531
   Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
   Back to top
   ☼sunshine
   Fri Sep 24 2010, 06:37pm
   (¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

   Registered Member #2555
   Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

   Posts: 11539
   O Zot me jep durim....... [-O<

   * * *
   O nate e qete...
   qe xhiron bosh...
   kur degjon frymemarrjen time..
   mos mendo..
   te luash muziken tende
   te vetmis...
   une veshtroj qiellin..
   duke prit mengjesin..
   te vallzoj...me diellin...   Back to top
   ⓐ-ⓒⓐⓣ
   Fri Sep 24 2010, 09:46pm


   Registered Member #670
   Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

   Posts: 24799
   ♥sunshine♥ ka shkruar:

   O Zot me jep durim....... [-O<


   O:-) >:D<

   I care and I wish well!

   Back to top
   ☼sunshine
   Fri Sep 24 2010, 09:56pm
   (¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

   Registered Member #2555
   Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

   Posts: 11539
   a-cat ka shkruar:

   ♥sunshine♥ ka shkruar:

   O Zot me jep durim....... [-O<


   O:-) >:D<


   O Zot rri afer e duje fort ikyt micinen se asht jashtzakonisht e mire :X

   * * *
   O nate e qete...
   qe xhiron bosh...
   kur degjon frymemarrjen time..
   mos mendo..
   te luash muziken tende
   te vetmis...
   une veshtroj qiellin..
   duke prit mengjesin..
   te vallzoj...me diellin...   Back to top
   Go to page  1 2 3 ... 12 13 14  

   Jump:     Back to top

   Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
   Powered by e107 Forum System
   Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
   Custom Search
   Mire se Vini
   Emri i Identifikimit:

   Fjalkalimi:
   Me Kujto

   [ ]
   [ ]
   Muzik Shkodrane - Sagllam


    
   Chat Box
   You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

   Shkodra ne Youtube
   Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
   Theme created by Free-Source.net
   Render time: 0.3275 sec, 0.0469 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,146kB