Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
Te lutem o Zot....!!!!
Go to page  1 2 3 ... 11 12 13 14
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Mbreteresha
Tue Nov 01 2011, 01:54pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
SuperGirl ka shkruar:

Nji jave lovi?
shko ban nji vizite


krejt kyt jave ne fakt sjam ken hyc mire!! veq Zot bane mire
sme cojne kamt me ik me ba vizite se kam frike dicka tjeter

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
sunríse
Tue Nov 01 2011, 01:55pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
In love ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Nji jave lovi?
shko ban nji vizite


krejt kyt jave ne fakt sjam ken hyc mire!! veq Zot bane mire
sme cojne kamt me ik me ba vizite se kam frike dicka tjeterPo ti tesh ca ke,doni me shtu familjen dhe ju aa thuje maj se nuk asht marre


Think happy thoughts!

Back to top
Mbreteresha
Tue Nov 01 2011, 01:55pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

In love ka shkruar:

te lutem o Zot ma pusho ikyt kry qe ka fillu tesh nje jave tu me dhimt e spo din dite nate me me pushu :'(


Po ishalla po te pushon si c'ke me te e mas 10 minutash me rraporto itu


3 po kalojne 10 e 15,,e sma merr mendja se po e kalon!!

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
SuperGirl
Tue Nov 01 2011, 01:56pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
In love ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Nji jave lovi?
shko ban nji vizite


krejt kyt jave ne fakt sjam ken hyc mire!! veq Zot bane mire
sme cojne kamt me ik me ba vizite se kam frike dicka tjeter
Kjo nuk asht gja e mire!
me shku vrap e mas me mendu gjana te keqija!
cado qofte ka nji kure qe sa ma shpejt te bahet, aq ma mire asht!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Mbreteresha
Tue Nov 01 2011, 01:58pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Summer ka shkruar:

In love ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Nji jave lovi?
shko ban nji vizite


krejt kyt jave ne fakt sjam ken hyc mire!! veq Zot bane mire
sme cojne kamt me ik me ba vizite se kam frike dicka tjeterPo ti tesh ca ke,doni me shtu familjen dhe ju aa thuje maj se nuk asht marre


hahahaah pise keqe :d ishtu me tha edhe kunata jeme
ja maj zemurushe,,e kena te vogel reisin na ihere per here skena gja ne plan,,sna ngut gja ne,,punet e mira bahen avash avash,,se me nxjerr fmi ne breg a rehat,por a zor me i rrit

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Nov 01 2011, 02:00pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
In love ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Nji jave lovi?
shko ban nji vizite


krejt kyt jave ne fakt sjam ken hyc mire!! veq Zot bane mire
sme cojne kamt me ik me ba vizite se kam frike dicka tjeter


Coqe ma mire se une se din kush dhe po te tham qe s'ke asgja vec stres e ndryshime hormonesh so luje b*qen e kontrollo vedin e merr naj hap me te pushu. Kaj here ka nevoje njeriu edhe per ilace per ate jane prodhu
Feel better e pi uje shume se te ndihmon

I care and I wish well!

Back to top
sunríse
Tue Nov 01 2011, 02:03pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
In love ka shkruar:

Summer ka shkruar:

In love ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Nji jave lovi?
shko ban nji vizite


krejt kyt jave ne fakt sjam ken hyc mire!! veq Zot bane mire
sme cojne kamt me ik me ba vizite se kam frike dicka tjeterPo ti tesh ca ke,doni me shtu familjen dhe ju aa thuje maj se nuk asht marre


hahahaah pise keqe :d ishtu me tha edhe kunata jeme
ja maj zemurushe,,e kena te vogel reisin na ihere per here skena gja ne plan,,sna ngut gja ne,,punet e mira bahen avash avash,,se me nxjerr fmi ne breg a rehat,por a zor me i rritCa te fortash ndin niri neper itu hahahahahahahahahha..s'ka gja maj thash mos kishe zor me thane

Te kalume dhimjes krytit e mas u ban merak se me dhem dhe mu boll,po blun pertej limitit kjo asht


Think happy thoughts!

Back to top
Mbreteresha
Tue Nov 01 2011, 02:07pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Summer ka shkruar:

In love ka shkruar:

Summer ka shkruar:

In love ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Nji jave lovi?
shko ban nji vizite


krejt kyt jave ne fakt sjam ken hyc mire!! veq Zot bane mire
sme cojne kamt me ik me ba vizite se kam frike dicka tjeterPo ti tesh ca ke,doni me shtu familjen dhe ju aa thuje maj se nuk asht marre


hahahaah pise keqe :d ishtu me tha edhe kunata jeme
ja maj zemurushe,,e kena te vogel reisin na ihere per here skena gja ne plan,,sna ngut gja ne,,punet e mira bahen avash avash,,se me nxjerr fmi ne breg a rehat,por a zor me i rritCa te fortash ndin niri neper itu hahahahahahahahahha..s'ka gja maj thash mos kishe zor me thane

Te kalume dhimjes krytit e mas u ban merak se me dhem dhe mu boll,po blun pertej limitit kjo asht


ja maj gaxhije sjam tip i tyrpshem me pas zor me than nje lajm ashushit
ahhh ku mrrah mu kuku ,,nbut kres,,e ti tallesh.,hajt hajt

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Nov 02 2011, 01:01pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Just wishing well and praying for all the goodness to touch the people I love and need your help Amen!
Angel Glitter Graphics
Collections ::: blogcollections.com

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Nov 14 2011, 05:49am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Te lutem O Zot ma barazo DURIMIN me Shpresen e Besimin se Durimi ka dale jashte dursh i poshtri Amen

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Nov 19 2011, 08:43am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Te lutem o Zot mbaj zemrat plot harmoni e gezim ne familjet e te tane shoqnise teme qe i du fort. Lexova komentet ne kete teme qe ne faqen e pare dhe jam mallengjy me urimet dhe zemergjeresine e sinqerte. Zot ruj e plotesoju cdo deshire
Amen!

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Nov 24 2011, 07:49am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
E din vete ti Zoti I madh Amen

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Dec 02 2011, 04:27am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Te lutem o Zot, ma hek ankthin me bekimin tan kam nevoje per ty Amen

I care and I wish well!

Back to top
S~erenity
Fri Dec 02 2011, 04:46am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

Te lutem o Zot, ma hek ankthin me bekimin tan kam nevoje per ty Amen


Cdo gja ka me kene ok me ndihmen e Zotit grup. Have faith!

Back to top
WORLD
Sun Dec 18 2011, 04:47pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
S~erenity ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

Te lutem o Zot, ma hek ankthin me bekimin tan kam nevoje per ty Amen


Cdo gja ka me kene ok me ndihmen e Zotit grup. Have faith!

Per lutjen tande " Amen"
Zot, te lutem qe te me shoqerosh mua ne cdo hap e rruge. Rri afer meje e me ndihmo, ne cdo fryme, ne cdo shikim, ne cdo hap.....Amen

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Dec 25 2011, 11:28pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Te lutem o Zot ban mrekulli e ndhmo ata qe kane ma shume nevoje se kurre ne keto dite feste e qe jane vetem ne rruget e akullta e tortuare te mbulume nga meturinat e nates se kenaqeise se dikujt tjeter. Zot ndihmoj Amen!

I care and I wish well!

Back to top
S~erenity
Sun Dec 25 2011, 11:33pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Amen!
Back to top
WORLD
Sun Dec 25 2011, 11:34pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

Te lutem o Zot ban mrekulli e ndhmo ata qe kane ma shume nevoje se kurre ne keto dite feste e qe jane vetem ne rruget e akullta e tortuare te mbulume nga meturinat e nates se kenaqeise se dikujt tjeter. Zot ndihmoj Amen!........Amen!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Dec 25 2011, 11:36pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
S~erenity ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

Te lutem o Zot, ma hek ankthin me bekimin tan kam nevoje per ty Amen


Cdo gja ka me kene ok me ndihmen e Zotit grup. Have faith!
Ah thank you grup gjithcka mire e falemners per mbeshtetjen tane te fuqishme e kurajuese si gjithmone love you shume


I care and I wish well!

Back to top
Ari78
Mon Dec 26 2011, 11:40am
Registered Member #744
Joined: Mon Apr 30 2007, 05:31pm

Posts: 63
Na ndihmo o zot per keto festa e gjithmone se prap filluan te festojne me krisma automatiku malsoret qe kan zaptu shkodren....
Back to top
Al Bundy
Mon Dec 26 2011, 08:32pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ari78 ka shkruar:

Na ndihmo o zot per keto festa e gjithmone se prap filluan te festojne me krisma automatiku malsoret qe kan zaptu shkodren....

Back to top
SuperGirl
Mon Dec 26 2011, 11:17pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Miri74 ka shkruar:

Ari78 ka shkruar:

Na ndihmo o zot per keto festa e gjithmone se prap filluan te festojne me krisma automatiku malsoret qe kan zaptu shkodren....

I madh!
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Dec 27 2011, 12:09am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

Ari78 ka shkruar:

Na ndihmo o zot per keto festa e gjithmone se prap filluan te festojne me krisma automatiku malsoret qe kan zaptu shkodren....
kjo asht lutje ta marrsha hahahhahahahhahahahhahahahhahaha tash ropt itu ka Australia kena siperfaqe te madhe so mezi c'pres me qit pistoleten e me gjujte kur fillojne fishekzjarrret ehhhhh me ndezet egoja shqiptare ka gjuj fisheke e kta fishekzarre hahahahhahahhahahaha Rrofte Shqipnia kuq e zi tane Shqiptare ehhhhh lum si na per ket ven qe s'pyt prej ka ke ardhe as ka je ka shkon Amen


I care and I wish well!

Back to top
S~erenity
Tue Dec 27 2011, 01:27am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
SuperGirl ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Ari78 ka shkruar:

Na ndihmo o zot per keto festa e gjithmone se prap filluan te festojne me krisma automatiku malsoret qe kan zaptu shkodren....

I madh!Hahahaaaaaaaaaaaaaaaaa Albanian style Mir
Back to top
S~erenity
Tue Dec 27 2011, 01:30am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Ari78 ka shkruar:

Na ndihmo o zot per keto festa e gjithmone se prap filluan te festojne me krisma automatiku malsoret qe kan zaptu shkodren....
kjo asht lutje ta marrsha hahahhahahahhahahahhahahahhahaha tash ropt itu ka Australia kena siperfaqe te madhe so mezi c'pres me qit pistoleten e me gjujte kur fillojne fishekzjarrret ehhhhh me ndezet egoja shqiptare ka gjuj fisheke e kta fishekzarre hahahahhahahhahahaha Rrofte Shqipnia kuq e zi tane Shqiptare ehhhhh lum si na per ket ven qe s'pyt prej ka ke ardhe as ka je ka shkon AmenBack to top
Go to page  1 2 3 ... 11 12 13 14  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3649 sec, 0.0941 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,141kB