Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
Te lutem o Zot....!!!!
Go to page  1 2 3 4 ... 12 13 14
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WORLD
Sun Sep 26 2010, 09:40pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Zot te lutem per dike te vecante per zemeren teme... thjeshte: qendroji afer, ka nevoje per ty !

Amen !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Oct 02 2010, 04:33pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Zot te lutem per IN LOVE O:-) ruje e ndalja rreziqet, prija mbare keto muaj qe po vijne. Jam pak merak per te e Zot ndihmoje me cado qe te kete nevoje. Te lutem o Zot! [-O<
Amen!

I care and I wish well!

Back to top
LUPEN
Sun Oct 03 2010, 10:42pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
LUPEN, te lutem respekto temen.

Per lutje absurde apo me qellime djallzore nuk esht kjo teme.

bud

[ Edited Mon Oct 04 2010, 08:24am ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Mon Oct 04 2010, 12:14pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
LUPEN ka shkruar:

LUPEN, te lutem respekto temen.

Per lutje absurde apo me qellime djallzore nuk esht kjo teme.

bud


nuk e kam dite qe u doka me ju lut Zotin simas deshires se moderatoreve

sa per qellimet e mija ,kam me ti ba te dituna nje dite.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
sunríse
Mon Oct 04 2010, 12:19pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
a-cat ka shkruar:

Zot te lutem per IN LOVE O:-) ruje e ndalja rreziqet, prija mbare keto muaj qe po vijne. Jam pak merak per te e Zot ndihmoje me cado qe te kete nevoje. Te lutem o Zot! [-O<
Amen!
^:)^ Iwish the same for u In Love zemer [-O<


Think happy thoughts!

Back to top
Mbreteresha
Mon Oct 04 2010, 12:31pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Summer❀ ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Zot te lutem per IN LOVE O:-) ruje e ndalja rreziqet, prija mbare keto muaj qe po vijne. Jam pak merak per te e Zot ndihmoje me cado qe te kete nevoje. Te lutem o Zot! [-O<
Amen!
^:)^ Iwish the same for u In Love zemer [-O<


me keni ba te ndjehem shume e dashur nga ana juj,,dhe gjithashtu e randsishme per ju ;;) ju falenderoj me gjithe zemer...dhe i lutem te madhit Zot qe te keni shendet dhe te mos ju mungoje kurr lumturia ne jeten tuj ..ksses :-*


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Holly
Mon Oct 04 2010, 12:48pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
I lutem zotit mos me ma vra zemren,Mos me ven para fatkeqesive O Zot.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Mbreteresha
Mon Oct 04 2010, 12:49pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Holly ka shkruar:

I lutem zotit mos me ma vra zemren,Mos me ven para fatkeqesive O Zot.


jo ishalla ;;) ty as kerken

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Holly
Mon Oct 04 2010, 12:51pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
In love ka shkruar:

Holly ka shkruar:

I lutem zotit mos me ma vra zemren,Mos me ven para fatkeqesive O Zot.


jo ishalla ;;) ty as kerkenAshtu kjofte.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Oct 04 2010, 02:22pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
I lutem Zotit per Lupen, prija zot mbar ne gjithcka qe don me arrite pozitive e perparim ne jeten e tij. Zot ndihmoje per miresi e per lumturi shpirterore. O Zot i lutem

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Oct 04 2010, 02:59pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
LUPEN ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

LUPEN, te lutem respekto temen.

Per lutje absurde apo me qellime djallzore nuk esht kjo teme.

bud


nuk e kam dite qe u doka me ju lut Zotin simas deshires se moderatoreve

sa per qellimet e mija ,kam me ti ba te dituna nje dite.


Me kerrcenu, mire nuk ban mar Lupen po Zoti pafte gjithkend. Une s'po te moderoj se me leshohesh ne shpine. Jo se te kam frige po ndoshta e ka rrallen dikush tjeter. Me rregullore, s'ke te drejte te "Kerrcenosh" kend personalisht e me qellim agresiv. Keshtu me duket mua. Ne qofte se jam gabim, te kerkoj te falun. Nuk e di se ca do "ti bash te ditun ti ::bud::"!!. Ndoshta ti do ti tregosh se te pelqen dicka ose nje tjeter (ku di une) "mu me duket si Kerrcenim" gjithsesi, te rishikohet ky shkrim per moderim ate po sugeroj... rrepekt a-cat


I care and I wish well!

Back to top
:::ShkoderZemer
Mon Oct 04 2010, 03:43pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Nuk arrita te lexoj shkrimet para moderimeve, por kercenimet nuk tolerohen aspak dhe nuk ka nevoje per shpjegime.

O Zot, ruji antaret qe bajne kercenime sepse do te marrin ban perfundimisht.

Kush ka nevoje per sqarime , mund te me shkruajne ne PM.

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Cen Durimadhi
Mon Oct 04 2010, 07:25pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
lutjuni mar zotit me punu ky forum se tjerat rregullohen paaaaaaaaaaaa

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
guest
Mon Oct 04 2010, 10:05pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
Cen Durimadhi ka shkruar:

lutjuni mar zotit me punu ky forum se tjerat rregullohen paaaaaaaaaaaa


hahahahhahaha tesh po i lutem zotit edhe une per me rregullu forumin


Back to top
LUPEN
Mon Oct 04 2010, 11:17pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
T'lutem o Zot ,
Personave qe mkan ba keq ,edhe atyne qe edhe vetem per nji sekond kan mendu me mba keq ,banja edhe ma keq aty ku ti dhamin ma teper qe te vuajn per ato qe jan mundu me ba.

Ndersa atyne qe mkan ba mire ,banja mire dyfishin ,jepi shnet e bereqet per tan jeten.

AMEN.
Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Mbreteresha
Tue Oct 05 2010, 09:26am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
:::ShkoderZemer ka shkruar:

Nuk arrita te lexoj shkrimet para moderimeve, por kercenimet nuk tolerohen aspak dhe nuk ka nevoje per shpjegime.

O Zot, ruji antaret qe bajne kercenime sepse do te marrin ban perfundimisht.

Kush ka nevoje per sqarime , mund te me shkruajne ne PM.


ma mire se kishe ba ska !!!!!

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Oct 06 2010, 07:50am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Te lutem o Zot ndihmoji ata qe kuptojne gjuhen tane dhe e din se lutjet e mira e dashamirese nigjohen prej teje.
Te lutem o zot fali ata qe kujtojne se ti mund te ndihmosh dike qe te lutet per me ba keq, me kriju torture, meri, negativitet e armiqsi.
Ate e ban Dreqi jo Zoti.
Te lutem o Zot larg DREQIT se me brina nuk asht po jeton ne shpritin e atyne qe jane te dobet dhe e lejojne ATE me kene vegel e qellimit te tij.
Te lutem o Zot hekja Dreqn prej turupit e shpritit te tyne.
AMEN

I care and I wish well!

Back to top
Holly
Wed Oct 06 2010, 11:23am
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Te lutem O Zot bane kaj dite pushim se pak si shum jena tu te kerku...

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Mbreteresha
Wed Oct 06 2010, 12:15pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
a-cat ka shkruar:

Te lutem o Zot ndihmoji ata qe kuptojne gjuhen tane dhe e din se lutjet e mira e dashamirese nigjohen prej teje.
Te lutem o zot fali ata qe kujtojne se ti mund te ndihmosh dike qe te lutet per me ba keq, me kriju torture, meri, negativitet e armiqsi.
Ate e ban Dreqi jo Zoti.
Te lutem o Zot larg DREQIT se me brina nuk asht po jeton ne shpritin e atyne qe jane te dobet dhe e lejojne ATE me kene vegel e qellimit te tij.
Te lutem o Zot hekja Dreqn prej turupit e shpritit te tyne.
AMEN


^:)^


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
☼sunshine
Sat Oct 09 2010, 08:54pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Lum si Zoti qe nuk ka "homologe" nji femer,sepse "ajo" duke e pa qe asht aq i lire e i "pavarur" do t'bante t'pamunduren me ia nxi imazhin,sepse "egoja" e nji femre te parealizume asht teper e fuqishme,shkaterruese! Zot t'falenderoj qe s'me ke lene vend per nji ego te tille,te semure nder objektivat e mia!
...edhe lum njerezia qe ka vetem nji Zot qe i njeh mire shijet e njerezve,edhe ato ma t'thellat e ua ban t'mujtun me dal sheshit tana t'mrendshmet e shpirtrave njerezore!!! ^:)^


* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
LUPEN
Tue Oct 12 2010, 12:43am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Te lutem o Zot ,pranoi lutjet e mija t'bame me tan shpirt. AMEN


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
guest
Tue Oct 12 2010, 09:47pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
te lutem o zot nigjoj lujtet qe te bahen se meten mileti t'i tu lut dhe ka prej atyne qe dojne me na ba edhe ne qe nuk besojm me u lut per to. jo ma lerg se sot nje person qe e din se nuk besoj me dha nje kryq dhe me tha me u lut per te, por sa u ndava prej saj e hodha kryqin ne kosh.


Back to top
OLIVE OYL
Tue Oct 12 2010, 09:52pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
♥sunshine♥ ka shkruar:

Lum si Zoti qe nuk ka "homologe" nji femer,sepse "ajo" duke e pa qe asht aq i lire e i "pavarur" do t'bante t'pamunduren me ia nxi imazhin,sepse "egoja" e nji femre te parealizume asht teper e fuqishme,shkaterruese! Zot t'falenderoj qe s'me ke lene vend per nji ego te tille,te semure nder objektivat e mia!
...edhe lum njerezia qe ka vetem nji Zot qe i njeh mire shijet e njerezve,edhe ato ma t'thellat e ua ban t'mujtun me dal sheshit tana t'mrendshmet e shpirtrave njerezore!!! ^:)^
bravo***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Sun Oct 31 2010, 01:34pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Zoti ja qoft n'ato njerz qe kan ma te dashtun , per ato qe kan dasht me m'ba mu.

AMEN


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Sun Oct 31 2010, 01:36pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
edit... e kuptova tash.mas u ban marak se njashu nodh ne 99 perqind te rasteve.
un nuk merzitem per ca me bajn njerzit se dihet qe o ne fmi te tyne o ne nipa kan me e pa mir.
di shum histori qe kan nodh kshu
pernjat ne vet duhet me u ndergjegjsu mas me bana gjana qe damtojn tjetrin qer neser mas me i pa ne shpind ton

[ Edited Sun Oct 31 2010, 01:38pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 4 ... 12 13 14  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3016 sec, 0.0878 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,154kB