Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Besimet e ndryshme
 
<< Previous thread | Next thread >>
Te lutem o Zot....!!!!
Go to page  1 2 3 ... 12 13 14
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
S~erenity
Mon Dec 03 2012, 07:35am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

O Zot te falemners per gjithcka jam me fat Amen !!


Happy for you
Back to top
visi09
Mon Dec 03 2012, 07:37am
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
mi ban nja 5 miljon euro se mduhen

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Dec 03 2012, 08:11pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
S~erenity ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

O Zot te falemners per gjithcka jam me fat Amen !!


Happy for you


Shtrige je

I care and I wish well!

Back to top
S~erenity
Tue Dec 04 2012, 03:30am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

S~erenity ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

O Zot te falemners per gjithcka jam me fat Amen !!


Happy for you


Shtrige je


Really?
Back to top
visi09
Tue Dec 04 2012, 07:42am
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
Te lutem o zot jepja atij qe rrit kot se ai qe punon dica fiton

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Jan 30 2013, 06:21am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Te lutem o Zot me maj prane se jam krijesa jote e te gjunjezohem me shprese se njeriu i mire gjithmone e gjen rrugen drejt drites tane e te ndjek pa gjykim as menjanezim. Amen!!!

I care and I wish well!

Back to top
Mbreteresha
Wed Jan 31 2018, 02:05pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
O Zot te lutem me afro prane Teje..e me shiko me miresi 😇

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 12 13 14  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3305 sec, 0.0377 of that for queries. DB queries: 42. Memory Usage: 2,657kB