Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Computer - Software - Downloads
 
<< Previous thread | Next thread >>
Keni nevoj per ndihme? Kerkoni diqka qe nuk mund ta gjeni?
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Wed Nov 07 2007, 09:34pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Ketu mund të beni kerkesa për gjera qe nuk mund ti gjeni lehtësisht, dhe gjithashtu të jepni kë shilla per ta gjetur.

Psh, Libra, Pergjigje Provimesh, Celulare, Makina, Rroba, Shokë/Shoqe, Programe kompjutrash, etj etj....


Paqi fat


(Ju lutem mbani kete temë të paster dhe mos dedhni thënje pa lidhje dhe pa kuptim.)
Back to top
GencI
Wed Nov 07 2007, 10:29pm
Believe In Me

Registered Member #1163
Joined: Wed Aug 29 2007, 10:07pm

Posts: 338
Anni'80:
I pompieri (1985),
Grandi magazzini (1986),
Yuppies, i giovani di successo (1986),
Yuppies 2 (1986),
Montecarlo Gran Casinò (1987),
Missione Eroica - I pompieri 2 (1987),
Fratelli d'Italia (1989)

Anni90:
Vacanze di Natale '90 (1990),
Anni 90 (1992),
Anni 90 - Parte II (1993),
S.P.Q.R. 2000 e ½ anni fa (1994),
A spasso nel tempo (1996),
A spasso nel tempo: l'avventura continua (1997),
Paparazzi (1998),
Tifosi (1999),
Vacanze di Natale 2000 (1999)

Anni 2000:
Body Guards - Guardie del corpo (2000),
Merry Christmas (2001),
Natale sul Nilo (2002),
Natale in India (2003),
Christmas in love (2004),Kush Me Gjen Dot Ato Filmat Me Lart.Torrents Ose Rapid Share Dhe Tme Japi Link Te Rapid Share Ose Torrents Ketu.


Back to top
::bud::
Fri Nov 09 2007, 07:24pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
GencI shkarko LimeWireWin dhe seleksjono "Music" ky asht linku, trokit ketu

... me difto a gjete gja. Good luck
Back to top
GencI
Fri Nov 09 2007, 11:22pm
Believe In Me

Registered Member #1163
Joined: Wed Aug 29 2007, 10:07pm

Posts: 338
::bud:: Me LimeWire Do 1 Muaj Per 1 Film.I Mora 4 Filma Por Spo I Gjej Dot Te Tjeret :S Sidoqofte Flm Se Me Duket Se Do I Blej Online Meqe Kam Mundesine Ta Bej Per Nja Ca Kohe


Back to top
::bud::
Sun Nov 11 2007, 09:17pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Genci 4 filma i thojn rreth 20eur*4 = 80eur
kaq asht rroga mujore i disave

te pakten 4 i paske marre.
Back to top
GencI
Mon Nov 12 2007, 11:18am
Believe In Me

Registered Member #1163
Joined: Wed Aug 29 2007, 10:07pm

Posts: 338
::bud:: Para 1 Jave Harxhova 1600 Me Blerjet Online Per Nje Program Qe Me Duhej Per Shkollen.Sa Kam Mundesi Do I Bej Blerjet Online


Back to top
.: Deno :.
Mon Nov 12 2007, 11:53am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Kot me ju pyt , a keni kerku ne forume warez apo jo ?

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
::bud::
Mon Nov 12 2007, 08:44pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
qfar programi ka kene mor Genc? A tka lujt truni me pagu 1600 euro a?????
Back to top
belgium
Thu Feb 21 2008, 11:45am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
pse nuk hapen faqet e forumit ne webmobile?faleminderit!
Back to top
::bud::
Wed Feb 27 2008, 10:45amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
.

[ Edited Thu Mar 13 2008, 01:02am ]
Back to top
::bud::
Wed Feb 27 2008, 11:21amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Ku mund te shkarko kange mp3 falas jugosllave a din kush?

[ Edited Thu Mar 13 2008, 01:03am ]
Back to top
::bud::
Wed Feb 27 2008, 11:21amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
.

[ Edited Thu Mar 13 2008, 01:03am ]
Back to top
scutari82
Wed Apr 30 2008, 06:42pm

Registered Member #1503
Joined: Tue Dec 18 2007, 07:58pm

Posts: 2737
kujt i kujtohet se si gjehet dallori ne at formulen x katror + bx + c
Back to top
belgium
Thu May 01 2008, 03:12pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
kam problem me conection vetem me shkodraonline, dhe jo me site web tjera?si asht e mujtun kjo?
Back to top
anna31
Thu May 01 2008, 03:54pm
Registered Member #1668
Joined: Thu Feb 21 2008, 08:26pm

Posts: 259
Ju vete e keni hap ket teme , me kerku ndihme, hajt na ndihmoni tash. Une kam problem me rregjistru MP3, E KAM INSTALLU, por kur du me e rregjistru, nuk arrij, me del failed, kush ka ide, ca duhet me ba, a t`shkoj te kthej mbrapsht, une perdor Windows Vista, dhe Mozilla firefox. please, se vajza ime nuk pret ma, don mucis, thanks.

It is never too late to be what you might have been.

Back to top
::bud::
Thu May 01 2008, 04:26pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
e ke fjalen qe kur don me e degju kerkon "certificate" dhe nuk mund ta marri? anna31
Back to top
::bud::
Thu May 01 2008, 04:28pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
scutari82 ka shkruar:

kujt i kujtohet se si gjehet dallori ne at formulen x katror + bx + ce ke me qeshe apo kerkon prejmend formule ne excel?
Back to top
::bud::
Thu May 01 2008, 04:31pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
belgium ka shkruar:

kam problem me conection vetem me shkodraonline, dhe jo me site web tjera?si asht e mujtun kjo?Belgium, kam pershtupjen qe shpesh here siti asht shum i renduar dhe nuk lidhesh kollaj.

Pastro biskotat "coockies" ne Tools/Options ose shkarko dhe perdor "Crap Cleaner" se ti pastron vete me nje skanim the thjeshte. trokit ketu
Back to top
belgium
Thu May 01 2008, 04:38pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
coockies i pastrova!edhe mouchards i pastrova: e tani do bej nji pastrim ne disque dure.....e a thua ndoshta me ka ba problem telecharge e mozilla fire qe eshte propozu ne faqen e web shkodraonline, ku une kam tre dite qe e mora e filloj problemi?
Back to top
::bud::
Thu May 01 2008, 04:46pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
hahahaha del ne baqe e pastro rrugen tash hahahahaaa.....
bani nji pastrim Disque Dure dhe difragmentin gjithashtu se mire asht.
Firefox nuk e besoj se ka lidhje me conection Belgium.
Back to top
belgium
Thu May 01 2008, 04:57pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
hahahahahahah faleminer zatni ::bud:: !
me pastru baqen kisha pas qejf boll itesh, me e pastru ne shkoder se ketu vec ne e pastrosha me parashute prej katit 13-t hhahahhahahahahahahahah
FALEMINERS BUD, per disponibilitetin qe ofron!
Back to top
anna31
Thu May 01 2008, 05:09pm
Registered Member #1668
Joined: Thu Feb 21 2008, 08:26pm

Posts: 259
::bud:: ka shkruar:

e ke fjalen qe kur don me e degju kerkon "certificate" dhe nuk mund ta marri? anna31


faleminderit bud, e kam fut diskun qe vjen me pakon, kur e blen, eshte install kjo Music express, por need and rregjistration, per me marr muziken, dhe sa shkoj me e rregj, sa e ve USB, dhe e baj install now, me del " your regj, failed, try again. por kam try deri tash 10 here e bash spo mundem ma, jam ba me e shkapet, por nejse, cfare mund te kete naj problem in my computer, or, ec ok, if you can help, thanks.

It is never too late to be what you might have been.

Back to top
::bud::
Fri May 02 2008, 10:04amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
belgium ka shkruar:

hahahahahahah faleminer zatni ::bud:: !
me pastru baqen kisha pas qejf boll itesh, me e pastru ne shkoder se ketu vec ne e pastrosha me parashute prej katit 13-t hhahahhahahahahahahahah
FALEMINERS BUD, per disponibilitetin qe ofron!


B-)
Rien de tout Ms Belgium
Back to top
::bud::
Fri May 02 2008, 10:22amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
anna31 ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

e ke fjalen qe kur don me e degju kerkon "certificate" dhe nuk mund ta marri? anna31


faleminderit bud, e kam fut diskun qe vjen me pakon, kur e blen, eshte install kjo Music express, por need and rregjistration, per me marr muziken, dhe sa shkoj me e rregj, sa e ve USB, dhe e baj install now, me del " your regj, failed, try again. por kam try deri tash 10 here e bash spo mundem ma, jam ba me e shkapet, por nejse, cfare mund te kete naj problem in my computer, or, ec ok, if you can help, thanks.
anna, nqse asht ky program te lshilloj hiqe krejt (uninsall) sepse asht "Trial Version" (sa per prove dhe me e ble nqse te pelqen)


Te kshiloj me Perdor WINAMP trokit ketu
dhe nuk ke telashe me rreklame
Back to top
*Princess*
Sat May 03 2008, 01:05pm

Registered Member #1282
Joined: Thu Sep 27 2007, 11:03am

Posts: 1998
o njerez kam nevoje per nje program "word" se e kam fshi padashje e me cmeni nje word processor qe mka mete......help......please


Do te jepja jeten per te mos vdekur kurre...
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2854 sec, 0.0988 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,054kB