Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Computer - Software - Downloads
 
<< Previous thread | Next thread >>
Keni nevoj per ndihme? Kerkoni diqka qe nuk mund ta gjeni?
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Wed May 07 2008, 01:23pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Princesse "MS Word" asht e perfshire ne "MS Office" CD se bashku me Excel, PowerPoint, Outlook, Access etj (varet tek paketa) pra nuk mund te shkeputet si nje program ne vedi.
Nqse nuk e ke besdi me nis adresen me PM dhe te nisi 2 CD te "MS Office"
Back to top
belgium
Wed May 07 2008, 05:27pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
bud kamnevoje me me tregu se si i futet priza ne PC?SE ME KA XAN PLUHUN E BIRAT JAN BLLOKU ME CA ME I PASTRU MA SE ME TEZRBUNEN ? FLM.
Back to top
::bud::
Wed May 07 2008, 07:22pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
me qa i pastron veshet kur te bllokohen??? Merri ato krandet e veshve e pastroji belgium.... Po ku i futet kjo prize PC's ma se u bana ikaq e nuk ma ka xane syni. hahahahaaa.....
Back to top
belgium
Wed May 07 2008, 10:00pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
::bud:: ka shkruar:

me qa i pastron veshet kur te bllokohen??? Merri ato krandet e veshve e pastroji belgium.... Po ku i futet kjo prize PC's ma se u bana ikaq e nuk ma ka xane syni. hahahahaaa.....


hhaahhahaahha po ato birat ma mrapa qe furnizojne la toure?hhhahaha e cuptova tash me coton tige edhe alchol ...flm bud..po pse me kan recomandu me e pastru me fshese me korent ?
Back to top
shkodrani ne mergim
Wed May 07 2008, 10:22pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
belgium,
eshte shume me mire sikur te kesh "compact usb powered vacum",por edhe nqs nuk e ke mund ta perdoresh fshese me korrent por ki kujdes mos e mbaj gryken e thithjes(nese ka fuqi te madhe fshesa)shume afer motherboard,mbaj pak sa distance.Kurse ne box ,power supply apo ku te kete "bira"(haha)apo ne vende tjera mundesh edhe puthitur.
Back to top
shkodrani ne mergim
Wed May 07 2008, 10:26pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
belgium,por kjo vlen dhe per te tjeret
Mundoheni ta mbani PC sa me lart nga dyshemja,mundesisht ne tavoline ne qoshe nese eshte e mundur nese jo te pakten krijoni nje distance me token.Ne kete menyre mund te evitoni mundesine qe PC te marre apo te thith sa me shume pluhur.
Back to top
belgium
Wed May 07 2008, 10:32pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
shkodrani ne mergim ka shkruar:

belgium,por kjo vlen dhe per te tjeret
Mundoheni ta mbani PC sa me lart nga dyshemja,mundesisht ne tavoline ne qoshe nese eshte e mundur nese jo te pakten krijoni nje distance me token.Ne kete menyre mund te evitoni mundesine qe PC te marre apo te thith sa me shume pluhur.


faleminers shkodrani ne mergim,per keshillat tuja!...vertet pc nuk e le ma ne toke, sepse nuk e dija se pluhrat e ngadalesonin programin e funcsionimit..flm.edhe per pastrimin do baj ashtu si e the ti me nalt neser..flm
Back to top
shkodrani ne mergim
Wed May 07 2008, 11:23pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
belgium,
pluhrat nuk e ngadalsojne por krijojne ate qe brenda ne PC te krijohet shtrese pluhuri e trashe , ne procesor apo ne power supply dhe krijohet nje overheat e cila mund te coje ne djegie te motherbordit ose ne pjese te saj.
Ne lidhje me ngadalsimin e kompjuterit eshte loje tjeter.sic duket merr shume spyware dhe adware dhe duhesh ta pastrosh shpesh edhe nqs nuk je psh duke lexuar lajmet ose nuk ke hyre tane diten ne internet.
Back to top
Bujana's
Wed May 07 2008, 11:29pm

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
belgium ka shkruar:

bud kamnevoje me me tregu se si i futet priza ne PC?SE ME KA XAN PLUHUN E BIRAT JAN BLLOKU ME CA ME I PASTRU MA SE ME TEZRBUNEN ? FLM.
AHAHAH belgium te rafte diqa .... a ke fryme naqe .fryji atje tek vendi i pc .....nqs nuk ke merr fryme borxh ... ahahahahah ose hap pizheret ....lol

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
belgium
Wed May 07 2008, 11:32pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
shkodrani ne mergim ka shkruar:

belgium,
pluhrat nuk e ngadalsojne por krijojne ate qe brenda ne PC te krijohet shtrese pluhuri e trashe , ne procesor apo ne power supply dhe krijohet nje overheat e cila mund te coje ne djegie te motherbordit ose ne pjese te saj.
Ne lidhje me ngadalsimin e kompjuterit eshte loje tjeter.sic duket merr shume spyware dhe adware dhe duhesh ta pastrosh shpesh edhe nqs nuk je psh duke lexuar lajmet ose nuk ke hyre tane diten ne internet.


O FALEMINERS SHKODRANI NE MERGIM....SE TASH E MORA VESH PSE MA DJEG PC-JA TJETER ...
Back to top
belgium
Wed May 07 2008, 11:34pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Bujana's ka shkruar:

belgium ka shkruar:

bud kamnevoje me me tregu se si i futet priza ne PC?SE ME KA XAN PLUHUN E BIRAT JAN BLLOKU ME CA ME I PASTRU MA SE ME TEZRBUNEN ? FLM.
AHAHAH belgium te rafte diqa .... a ke fryme naqe .fryji atje tek vendi i pc .....nqs nuk ke merr fryme borxh ... ahahahahah ose hap pizheret ....lol


HAHHAHAHAHAHA SA BUKUR ME FRY UNE E ME U BA TAN PUSH E LESH HAHAHAHAHA
Back to top
::bud::
Sat May 17 2008, 10:02amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
belgium lene jasht te kondicjoneri.....
Back to top
gilushi
Thu May 22 2008, 02:50pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
[-O< [-O< [-O< Please kush munet me ma gjet iket kenge se maroj per te :

POSO MOU LEIPEI ---------> Volanis Sotis.

ssssss


Back to top
::bud::
Thu May 22 2008, 02:56pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
kange kineze a?
Back to top
gilushi
Thu May 22 2008, 03:08pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
Jo mor burr eshte greke.


Back to top
::bud::
Thu May 22 2008, 03:16pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a ke kerku ne YouTube?
Back to top
gilushi
Thu May 22 2008, 03:38pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
Jo nuk e kam kerku se nuk di.


Back to top
::bud::
Thu May 22 2008, 04:16pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
shko tek YouTube trokit ketu dhe hedh titullin e kanges te kutia e kerkimeve "Search Field"

Nqse asht ne You tube te del ne liste dhe degjoje.
Bash qejf
Back to top
gilushi
Thu May 22 2008, 09:04pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
::bud:: ka shkruar:

shko tek YouTube trokit ketu dhe hedh titullin e kanges te kutia e kerkimeve "Search Field"

Nqse asht ne You tube te del ne liste dhe degjoje.
Bash qejf::bud:: naq shum shum thnx. :-* :-* ,lum si ne qe te kemi, nuk e di ca kisha ba pa ty hahahahahaha
Te rujt zoti se me ke be nje ndere te madh. :-h


Back to top
::bud::
Thu May 22 2008, 09:07pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
me bahet qefi qe e gjete. Po e degjpj edhe un kyt kange sa per lurjozitet.
Back to top
gilushi
Fri May 23 2008, 08:20pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
::bud:: ka shkruar:

me bahet qefi qe e gjete. Po e degjpj edhe un kyt kange sa per lurjozitet.he a po ta pelqen :-/


Back to top
::bud::
Fri May 23 2008, 08:50pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Shumë e bukur s kish ndi ndonjëherë. I degjova edhe versjonet tjera. Lovely song, thx
Back to top
::bud::
Fri May 23 2008, 08:50pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Shumë e bukur se kisha ndi ndonjëherë... I degjova edhe versjonet tjera. Lovely song, thx
Back to top
gilushi
Fri May 30 2008, 03:06pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
Heyyyyyyyyyyy ku dreqin asht ajo tema
"I dashur admin" se nuk po e gjej .
Kam nje problem me chatbox-in, asnjeher nuk kam arrit me shkrujt aty nuk e di se ca mund te kete , a munet me me ndihmu kush??????????????????


Back to top
::bud::
Fri May 30 2008, 03:21pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Shko iterresoju tek PTT-ja ne pjace se atje te ndihmojne. Mos harro duhet me zjerre edh nje qartifikate lindjeje hahahaa......

Pasto Cookies.

Ne IE shko tek Tools/Options/Delete Cookies dhe Delete Files.
Ose merr kyt program trokit ketu dhe pastroji me kete.
per ma teper info trokit ketu
Skanim-Pastrim Simple.

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3168 sec, 0.0825 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,038kB