Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Computer - Software - Downloads
 
<< Previous thread | Next thread >>
Keni nevoj per ndihme? Kerkoni diqka qe nuk mund ta gjeni?
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Fri Nov 12 2010, 11:08pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
:::ShkoderZemer ka shkruar:

thx man po ajo faqja don registration, dhe registraions ishin closed .. duhet invite..Me thuj nqs don invite se mundem me te dhane. Gjen gjithçka aty por mos harro se ka ne dispozicion per shkarkim vetem torrent files.Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Nov 12 2010, 11:27pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
yeah i know

ma dergo nje invite nqs ke mundesi

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Al Bundy
Fri Nov 12 2010, 11:29pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
:::ShkoderZemer ka shkruar:

yeah i know

ma dergo nje invite nqs ke mundesiPatjeter. Check FB mbas 2 min.
Back to top
Al Bundy
Fri Jan 07 2011, 08:55pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
InLove ma pyt Mirin qa ka ndodh me Vizion Plus qe nuk i del ma figura po vetem zani?Back to top
MiCoLjA
Sun Jan 09 2011, 07:06pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
aja qe du me pyt un asht:
kam cd e dasmes dhe jan do skena qe do te kisha dasht me i pas foto a asht e mujtun nuk e kam fjalen me i la fotot po veq me i pas ne kompiuter? a bahet edhe si?

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Mbreteresha
Sun Jan 09 2011, 07:45pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
varet se cfare programi ke qe sheh dvd!!se te pc-ja mirit une mundem me ba foto se maj mend se me ca e hapi aty..por kta programet qe kam une sme bajne foto.ta po e pys neser mirin (nqs ste kthejne pgj kta tjeret) edhe te tregoj

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
OLIVE OYL
Sun Jan 09 2011, 08:39pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
MiCoLjA ka shkruar:

aja qe du me pyt un asht:
kam cd e dasmes dhe jan do skena qe do te kisha dasht me i pas foto a asht e mujtun nuk e kam fjalen me i la fotot po veq me i pas ne kompiuter? a bahet edhe si?a din se edhe une kam cd e mramjes te maturs por skam asnji foto sepse at burrin qe e kena pagu per fotograf i ka vu fotot te cd me kalu me rradh e mandej i paska hup usb ku i ka rujt ku po di une.bile me vjen inat me plas se kena marr nja 10 vet certifikata si nxnsat ma te mir te shkolls edhe mka ba foto e edhe aja foto ka hup X( X(
jam tuj mendu a thu bahen me prin screen ihihhi
ska me ken cilsija hic e mir vec nqs bahen kshu si thona na***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Sun Jan 09 2011, 08:47pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
MiCoLjA ka shkruar:

aja qe du me pyt un asht:
kam cd e dasmes dhe jan do skena qe do te kisha dasht me i pas foto a asht e mujtun nuk e kam fjalen me i la fotot po veq me i pas ne kompiuter? a bahet edhe si?Micole varet pak te platforma po shihe kyt linkun se ti merr vesht anglisht e ka shume mundesi qe ta kesh pergjigjen e pytjes aty trokit ketu
Back to top
::bud::
Sun Jan 09 2011, 08:56pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
me prtsc
print screen e kopjon. Hap qfardo image editor (psh. photoscape ose paint) dhe me Ctrl+v e hedh dhe i ban crop

Back to top
MiCoLjA
Sun Jan 09 2011, 08:57pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
miri flm naq per kohen qe me kushtove por me kyt anglishten teme pak calamane nuk ishte aja qe kerkosha por do ta provoj me print screen po me duhet me rregullu dicka ne pc .... oli provoje edhe me thuj nqs dalin gja


Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
::bud::
Sun Jan 09 2011, 09:01pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
si me ba crop me picasa,

(e merr falas trokit ketu \)

permledhje per picasa[ Edited Sun Jan 09 2011, 09:04pm ]
Back to top
MiCoLjA
Sun Jan 09 2011, 09:03pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
::bud:: nuk isha e sigurt a funksionon ne cd flm shum


Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Mbreteresha
Sun Jan 09 2011, 09:31pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
une e di qa kerkon dhe asnjeni ste ka dhan ate qa te duhet..ajo qe kerkon ti eshte krejt e thjesht se e kam ba prove une me ba foto nga dvd-ja,,neser ta diftoj se sonte ka fjte coku jeme

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
☼sunshine
Sun Jan 09 2011, 09:34pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
In love ka shkruar:

une e di qa kerkon dhe asnjeni ste ka dhan ate qa te duhet..ajo qe kerkon ti eshte krejt e thjesht se e kam ba prove une me ba foto nga dvd-ja,,neser ta diftoj se sonte ka fjte coku jeme


coje maj

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Mbreteresha
Sun Jan 09 2011, 09:45pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
kam reisin boll cut e mdel sa per dhjete ahahahahahhaahhahah ti thuj shyqyr qe fjeti

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
MiCoLjA
Sun Jan 09 2011, 09:47pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
haha ok lovi :-*

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
SuperGirl
Thu Dec 08 2011, 12:33pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Spo disha me gjet temen e pershtatshme per me ba ket pytje:

A ju punon ju Google Body?
Ka da dit qe nuk arrij me e gjet kerkun, me duhet me pa disa gjana.

A e ka hek google krejt si aplikacion? ka ken way too cool

Hope someone can help
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
sunríse
Thu Dec 08 2011, 12:38pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Mu me asht corodite GoogleChrome tesh dy dite se ca dreci asht ba se di,nuk me dalin gjanat qe kerkoj si ma pare boooooo


Think happy thoughts!

Back to top
::bud::
Thu Dec 08 2011, 09:19pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
SuperGirl ka shkruar:

Spo disha me gjet temen e pershtatshme per me ba ket pytje:

A ju punon ju Google Body?
Ka da dit qe nuk arrij me e gjet kerkun, me duhet me pa disa gjana.

A e ka hek google krejt si aplikacion? ka ken way too cool

Hope someone can help
SG, google Body ka ndryshu emen ne body browser
trokit ketu

jane kopliku punet
Lxo poshte sesi me ndez WebGL:)


Google Body Browser free download, Google has recently demoed an interesting WebGL application called Body Browser, which lets you explore the human body just like you can explore the world in Google Earth. Now you can try Google Body Browser before it’s added to Google Labs, assuming that you have a WebGL-enabled browser:

* WebGL is available, but not enabled by default in Chrome 8 (the latest stable version). Type about:flags in the address bar, click “Enable” next to “WebGL” and then click on “Restart now”. Please note that this is an experimental feature in Chrome 8.
* WebGL is enabled by default in Chrome 9 Beta, Chrome 9 Dev Channel, Chrome Canary Build and Firefox 4 beta.
Back to top
::bud::
Thu Dec 08 2011, 09:25pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Summer ka shkruar:

Mu me asht corodite GoogleChrome tesh dy dite se ca dreci asht ba se di,nuk me dalin gjanat qe kerkoj si ma pare booooooqa kerkon psh? Mas i kerkon lek?
Back to top
SuperGirl
Thu Dec 08 2011, 09:45pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
::bud:: ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Spo disha me gjet temen e pershtatshme per me ba ket pytje:

A ju punon ju Google Body?
Ka da dit qe nuk arrij me e gjet kerkun, me duhet me pa disa gjana.

A e ka hek google krejt si aplikacion? ka ken way too cool

Hope someone can help
SG, google Body ka ndryshu emen ne body browser
trokit ketu

jane kopliku punet
Lxo poshte sesi me ndez WebGL:)


Google Body Browser free download, Google has recently demoed an interesting WebGL application called Body Browser, which lets you explore the human body just like you can explore the world in Google Earth. Now you can try Google Body Browser before it’s added to Google Labs, assuming that you have a WebGL-enabled browser:

* WebGL is available, but not enabled by default in Chrome 8 (the latest stable version). Type about:flags in the address bar, click “Enable” next to “WebGL” and then click on “Restart now”. Please note that this is an experimental feature in Chrome 8.
* WebGL is enabled by default in Chrome 9 Beta, Chrome 9 Dev Channel, Chrome Canary Build and Firefox 4 beta.
E provova bud. e aktivizova WEbGL po pastaj kur shkoj te Body Browser me con te kjo zygotebody qe asht useless...boh se di. a e ke pa ma perpara si ka ken google body??
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Dec 08 2011, 09:50pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Pash edhe ket shpjegimin qe google body nuk asht ma pjese e google.

trokit ketu

se di a te del ty gja te kjo zygotebody, po mu kergja. mgjse po e provoj neser prej ne pune se e kam internetin ma te mireBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
::bud::
Fri Dec 09 2011, 02:19pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
SuperGirl ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Spo disha me gjet temen e pershtatshme per me ba ket pytje:

A ju punon ju Google Body?
Ka da dit qe nuk arrij me e gjet kerkun, me duhet me pa disa gjana.

A e ka hek google krejt si aplikacion? ka ken way too cool

Hope someone can help
SG, google Body ka ndryshu emen ne body browser
trokit ketu

jane kopliku punet
Lxo poshte sesi me ndez WebGL:)


Google Body Browser free download, Google has recently demoed an interesting WebGL application called Body Browser, which lets you explore the human body just like you can explore the world in Google Earth. Now you can try Google Body Browser before it’s added to Google Labs, assuming that you have a WebGL-enabled browser:

* WebGL is available, but not enabled by default in Chrome 8 (the latest stable version). Type about:flags in the address bar, click “Enable” next to “WebGL” and then click on “Restart now”. Please note that this is an experimental feature in Chrome 8.
* WebGL is enabled by default in Chrome 9 Beta, Chrome 9 Dev Channel, Chrome Canary Build and Firefox 4 beta.
E provova bud. e aktivizova WEbGL po pastaj kur shkoj te Body Browser me con te kjo zygotebody qe asht useless...boh se di. a e ke pa ma perpara si ka ken google body??
Nuk asht live ala si program duhet me print edhe pak derisa ta nxjerrin live.

Po google body browser to lidh direct me kyt faqe zygotebody. Si duket kan hi ne bashkpunim dhe nuk e kam perfundu ala:)
Back to top
SuperGirl
Fri Dec 09 2011, 02:30pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
E kuptova
Po pres pra edhe ifije sa ta vejne n'puneBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
MiCoLjA
Tue Jun 26 2012, 06:46pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Ok aja qe jena tu kerku un edhe im shoq asht naj software qe me ja ba nji format tomtomit qe kena e ka map vetem per Angli edhe Irland a egziston naj software qe me update edhe per map te Europes? apo duhet me ble naj tom tjeter qe ka map te Europes?

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2894 sec, 0.0994 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,147kB