Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Computer - Software - Downloads
 
<< Previous thread | Next thread >>
Keni nevoj per ndihme? Kerkoni diqka qe nuk mund ta gjeni?
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Wed Jun 27 2012, 09:05am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Tomtom qe keni, a asht i blem? Nqs po dhe e keni vec me harten e Anglise , kam frike se per hartat e Evropes duhet mu lidh te siti i tyne per pagese shteseBack to top
Shkodra100
Sat Aug 04 2012, 10:05pm
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
Ketu mund te shkarkoni te gjitha vendet e Europes Perendimore dhe asaj Qendrore.


TomTom Harte e Europes Perendimore dhe Qendrore 2GB 890.4234 | 2.08 GB

Shtetet dhe territori qe mbulon harta 99.9%: Andorra, Austria, Belgium, Vatican, Great Britain, Hungary, Germany, Holland, Denmark, Italy, Spain, Canary Islands, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Monaco, Norway, Poland, Portugal, Republic of Ireland, San Marino, Slovakia, Slovenia, Sweden, Switzerland, Finland, France, Czech Republic, Estonia.
Shtetet dhe territori qe mbulohen pjeserisht: Bulgaria 56.2%, Latvia 62.8%, Russia 45.2%, Romania 15.8%, Turkey 70.2%, Ukraine 38.8% and 84.5%, Croatia
Connecting roads of Albania, Bosnia and Herzegovina, Macedonia, Moldova, Montenegro, Serbia, Belarus

Download:

trokit ketu
trokit ketu
trokit ketu
trokit ketu
trokit ketu

Me poshte jane edhe links per iphone. Mund te shkarkoni TomTom ne cdo Iphone qe eshte Jailbroken nepermjet "Installous." Mjafton te keni internet dhe GPS punon me te gjitha vecorite e tije.

trokit ketu
trokit ketu

[ Edited Sat Aug 04 2012, 10:08pm ]
Back to top
Cen Durimadhi
Sun Sep 30 2012, 10:38am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
a ka ndoj program qe te mundson me e lidh i kamer normale qe filmohet me te, me mujt me e ba webcam, se kshu direkt nuk pa me baka per skype , zdi a jeni tu mkuptu

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
SuperGirl
Sun Sep 30 2012, 12:12pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Cen Durimadhi ka shkruar:

a ka ndoj program qe te mundson me e lidh i kamer normale qe filmohet me te, me mujt me e ba webcam, se kshu direkt nuk pa me baka per skype , zdi a jeni tu mkuptu
Me m'ndi mu merr nji kshtu:Ka me t'punu sesbanBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Cen Durimadhi
Sun Sep 30 2012, 12:13pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
hahahahhaha ishtu e kam pra, pa du me e lidh me computer

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
SuperGirl
Sun Sep 30 2012, 12:39pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ti Cen kerkon qiqrra n'hellBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Cen Durimadhi
Sun Sep 30 2012, 01:51pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
tallu tallu ti pa me ipod a thu mundem me e ba ket gja, Miri ti na se ke naj app free se per me lek e gjeta nji

[ Edited Sun Sep 30 2012, 04:00pm ]

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
~*Christel*~
Sun Sep 30 2012, 02:00pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
kam nevoje per lek edhe per kohe. Kerkund si gjej
Back to top
Al Bundy
Mon Oct 01 2012, 05:10pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Cen Durimadhi ka shkruar:

tallu tallu ti pa me ipod a thu mundem me e ba ket gja, Miri ti na se ke naj app free se per me lek e gjeta njiCen shpjegohu edhe nji here se nuk e kam kuptu ca den. Me fjale t'thjeshta kyt hereBack to top
Cen Durimadhi
Mon Oct 01 2012, 07:13pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
mduket se ska ma veq me lek, he se pa ta tregoj shkurt e thjesht mduhet i program si puna e 'iwebcamera' pa te jet free

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Tue Oct 02 2012, 05:27pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ok, tesh po e kuptoj.
Ka alternativa si kjo trokit ketu po s'ma merr mendja qe jane cilesore.
Ma mire mi ba jailbreak iphonin/iPod-in e mandej mi instalu "falas" kta te mirat qe jane me pageseBack to top
Cen Durimadhi
Tue Oct 02 2012, 06:01pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
tapa e baj prov i ket i her, se spa mduhet gja me kualitet
sjam tu i ba i her per i her se e kam mrenda garancis pernjat

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Wed Oct 03 2012, 12:51pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Ja ma skeka gja kja , une e du nji edhe me e lidh me skype kja su lidhka

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Thu Oct 04 2012, 12:21pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Per kyt lloj kategorijet asht zor me gjet kualitet pa pare.
Bani jailbreak e i merr tana qe jane me pare...Pa pareBack to top
Cen Durimadhi
Thu Oct 04 2012, 04:50pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
pa me mu prish ma Mir ndoj san, sma gadisin pa lek kta zatnit po e pata jailbreak ?

[ Edited Thu Oct 04 2012, 04:51pm ]

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Fri Oct 05 2012, 01:55pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Kur bahet jb mundet mu kthy gjithmone ne gjendjen fillestare.
Gjithsesi ata zotnite nuk ti bajne gja nqs ti ka dal garancia (1 vjeçare).
Ka ana tjeter nqs e ke ba update iOS 6 nuk mundesh mi ba jb per momentin po duhet me prit deri kur te dalin i riuBack to top
Cen Durimadhi
Fri Oct 05 2012, 07:55pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
ok pa presim pra

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Fri Oct 19 2012, 11:46am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Cen shih mos te duket kjo interesante trokit ketuBack to top
Cen Durimadhi
Thu Oct 25 2012, 05:13pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Miri flm pa sjam tu dit me i ra nte, bleva i camra

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Sat Oct 27 2012, 08:01am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Demel tiiiiBack to top
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2425 sec, 0.0917 of that for queries. DB queries: 56. Memory Usage: 2,956kB