Forums
Go to page  1 2 3 ... 22 23 24
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Sun Feb 18 2007, 10:20pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ketu mund te postoni mendimet tuaja qe ju vijne nga nje frymezim i castit.....mund te shpalosni te tere kreativitetin tuaj.........thjesht mendime casti.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
:::ShkoderZemer
Mon Feb 19 2007, 11:58pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Njerzit nuk mund ti njohesh deri sa ato perballen me situata te veshtira, athere ia shef mire ngjyrat nje personi

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
.: Deno :.
Tue Feb 20 2007, 08:04am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Njeriu eshte si thyesa, ku ne numrues eshte jo se cka ai eshte, dhe ne emrues eshte ajo se cka ai mendon se eshte. Sa me i madh te jete emruesi, aq me e vogel eshte thyesa...
LEV TOLSTOI

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Feb 20 2007, 09:16pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Ne parajse gjithe njerezit interesant mungojne.

Friedrich NIetzsche

Lumi Dushes
Back to top
OCCULTSPIRIT
Wed Feb 21 2007, 12:51am

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
asnjeri nuk mund te thote se eshte vetevetja eshte budallaleku me i madh .qe nje njeri te jete vetvetja duhet te njohe edhe anen e tij terret. te arrije deri ne ate pike ku humb ajo ndjenje e brishte qe quhet llogjike ,te leshohet i lire ne instiktet me primordiale ,ne ato instinkte qe ego-ja jone ka frike ti nxjerre ne drite . te jetoj cdo moment me pasjon sikur te jete momenti i tij i fundit.
kujton se je vetvetja mendo ato qe te thashe me lart pastaj hajde flasim prape

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
SuperGirl
Wed Feb 21 2007, 12:09pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Vetmi: Në qytetin e heshtur binte mbrëmja. Hapësirat mbylleshin drejt ngjyres gri. Era e lodhur pushoi gjetheve…iu ktheva vetes, me mungoje ti…
Nesër: nesër do të vij sërish në këtë qytet te rrënuar, sërish nuk do të gjej në rrënojat e tij dhe ti do të jesh harruar. Nesër do të vij përsëri e kur të të gjej, gojën do ta zë…buzët fort do t’i shtrëngoj e fjalë të flasësh s’do të lë. Në heshtje, pa fjalë, mes rrënojave me sy do të flasim e ashtu mes syve të heshtjes sërish, i dashur do humbasim.
Nesër do të vi sërish në këtë qytet të rrënuar, e ashtu si të gjeta do të lë, mes dashurisë të dy të harruar…të mbuluar nga pluhuri i harresës.

………………..
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
:::ShkoderZemer
Wed Feb 21 2007, 09:09pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Rri e menodj.. mendoj mendoj... , nuk kryhet pune duke mendu, vec mendu. Nji shprehje thot.. sa mendon i sjuti i marri ka kry pune, dicka e tille. Shpesh here mendimin e shof si nje form pertacie, kur perton me ba dicka rrin e mendon thelle e thelle kur ne te vertete s'ke qef me e ba dhe nxjerr nje arsye "po vazhdoj te mendoj".


http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
SuperGirl
Fri Mar 09 2007, 11:30pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
imagjino, o mik, boten bardh e zi............................mbylli syte dhe imagjino..........Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OCCULTSPIRIT
Sat Mar 10 2007, 12:15am

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
cdo njeri lind duke qare dhe vdes duke qare perse valle ??????

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
SuperGirl
Sat Mar 10 2007, 09:00pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kur ti linde qave, dhe te tjeret qeshen................bej qe kur te vdesesh ti te qeshesh, e te tjeret te qajne........

ps. e imja kjo!! (pothuajse)Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OCCULTSPIRIT
Mon Mar 12 2007, 02:56am

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
ne nje bote qe po ndricohet nga nje drite fallco
erresira eshte zgjidhja ime e vetme
(Tilo Wolff' , Lacrimosa)

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
SuperGirl
Sat Mar 24 2007, 01:15pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
po pres......pres......pres......
e c'vlere ka e gjithe kjo? cili eshte kuptimi i vertete i pritjes sime? ndoshta eshte thjesht nje iluzion...asgje nuk do vije. me keq asnje nuk do vije....
:(


[ Edited Wed Jun 06 2007, 06:24pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Sat Mar 24 2007, 06:34pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Duart e mia ledhatonin nje lekure te njome
ferkonin dashurin dhe epshin femrore
ne nje cast te pa harruar
Duart ulenin , poshte ..poshte
ne gjijt e saje te embel mjalte
dhe ferkonin me epsh.
Ajo buciste nje duhme dashurie
dhe kenaqej nga ndjenja qe e kishte pushtar
Ishte e mahnitshme ...
ishte hera e pare qe milja nje lope ..

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Wed Mar 28 2007, 10:42am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Shko he dreq, thash se ca po thu ne fund.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Wed Mar 28 2007, 02:02pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
pse maj a nuk te pelqeu a hihihihihihihhihi

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Thu Mar 29 2007, 11:17pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Nuk ta shava joooooooo.........vetem se pritshmeria ime ishte tjeter. mendo mor cun gjana ma romantike, mendja hardhek te mbeti!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Sat Apr 07 2007, 07:41pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahaha perzoten sa ma shum hy ne kyt forum aq ma shum me pelqeni hahahahahah jeni njisha

[ Edited Sun Apr 08 2007, 04:43pm ]

no comment......
Back to top
.: Deno :.
Sat Apr 07 2007, 07:52pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
A ke deshire te gjesh nje vend
krejt te vecante, te papare
Te shijosh aromen e saje
ta kesh perballe, shum afer
fryma e saje, te ndjehet shum afer.
A ke deshire qe
trupi i saje te ngjeshet shum afer
te prekesh embel paranicat dhe prapanicat
e pastaj ti luash surin ...
Nese don gjith kete
athere perdor autobuzin e unazes


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
OCCULTSPIRIT
Sun Apr 08 2007, 04:03pm

Registered Member #513
Joined: Thu Feb 15 2007, 07:31am

Posts: 151
cdo gje ishte je enderr
cdo gje qe the ishin genjeshtra
cdo puthje ishte iluzion
vetem thika e ftohte
vetem thika e helmuar
vetem vdekja
ishte realitet

HATE ME
YOUR HATE MAKE ME STRONGER

Back to top
SuperGirl
Fri May 11 2007, 11:31pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
OF ALL THE THINGS I'VE LOST

I MISS MY MIND THE MOST...loooooooooooooooooooooooooooooooolBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Rusjani
Mon May 14 2007, 09:34pm

Registered Member #501
Joined: Mon Feb 12 2007, 05:42pm

Posts: 101
ne gjoksin tim
ka dy dhoma
ne njeren gezimi,
ne tjetren hidherimi.

bertet gezimi
dhe renkon hidherimi

-o gezim te lutem
mos bertit shume
se mos lendohet hidherimi
Back to top
WORLD
Sat May 26 2007, 11:08am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
e bukur rusjan !!!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Mon May 28 2007, 01:44am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Guarir' non e' possibile...la malattia di vivere...sapessi com'e' vera, questa cosa qui.......
e se ti fa soffrire un po'..puniscila vivendola..e' l'unica maniera, sorprenderla cosi!!!
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Tue May 29 2007, 01:18pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
SuperGirl ka shkruar:

Guarir' non e' possibile...la malattia di vivere...sapessi com'e' vera, questa cosa qui.......
e se ti fa soffrire un po'..puniscila vivendola..e' l'unica maniera, sorprenderla cosi!!!shkruj referencen :e.ramazzoti lol

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Tue Jun 05 2007, 12:11am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kam nje kukull ne kuti....qe s'ma ka asnjeri............lolBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 22 23 24  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2863 sec, 0.0926 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,076kB