Forums
Go to page  1 2 3 4 ... 22 23 24
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Guest2983928
Sun Jan 27 2008, 02:54pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Un
Ti
Ai
Ajo
Ne
Ju
Ata
Ato

...ca jena ba i grup...
B-)
Back to top
.: Deno :.
Sun Feb 03 2008, 03:13pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Dushja ka shkruar:

Un
Ti
Ai
Ajo
Ne
Ju
Ata
Ato

...ca jena ba i grup...
B-)Ulu, 10

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
**Topolake**
Tue Feb 05 2008, 11:40am
KoTeLe

Registered Member #959
Joined: Fri Jul 27 2007, 11:26pm

Posts: 75
cudi.....cudi............cudi.........................cdo dite e me teper cuditem me kete bote, me keto njerez, me veten time, me cdo gje qe me rrethon......

8-< 8-< 8-<
Back to top
GABZHERRI
Tue Feb 05 2008, 01:49pm

Registered Member #1494
Joined: Sun Dec 16 2007, 12:47am

Posts: 195
Ne mendime te thella, me deshiren e madhe per tu zhduk nga kjo bot. me u zhduk pa lan asnji kujtim, pa lan as nji shenje jetese, pa lane askend mbrapa, pa lan asnji kujtim temin ne kete bote. me u zhduk dhe kaq. e kur te zhdukem nga kjo bote influenca qe do te krijoje kjo ikje do te jete e barabarte me zero. ja si kam deshire te zhddukem. I vrare thelle nga nji gja normale e jetes me vjen te bertas, por frika qendron te pyetja pse. Pse duhet te bertas, per me u cliriu???? Se edhe po bertita nuk i plas kuj per mu. ndokush mund te thoje se ky djali i plotesoka premisat per vetvrasje... hem e buker kjo. po sikur te doja te vetvritesha do ta kisha ba. e nese qellimi jem i jetes deri dje ishte te jetoja vetem per nji person, sot qellimi jem i jetes asht te jetoj per te zgjidh problemin. quhet problem sepse ka nji zgjidhje. ekziston sepse ekziston edhe e kunderta e tij.............
Back to top
Kafscett@
Tue Feb 05 2008, 09:58pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Ketu ku jam nuk jam vetem un. Eshte vetmi vend ku kam zduluar se ka shum qe i afrohen mendimeve te mija. Ne jeten e perditshme te tjeret me duken krejt ndryshe, por gjithnje e me shume kuptoj se me ngjasojne ne nje menyr te paimagjinueshme dhe kjo me lehteson... me ngushellon... me qeteson, deri diku.

Iluzjone optike

Back to top
Guest2983928
Wed Feb 06 2008, 12:59pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Kisha kohe qe endesha nen hijen e merzise...ne ate humnere mizore qe grryen...
Sot jo...as neser shpresoj e as ditet ne vazhdim.
Me ne fund po arrij te shoh rrezet e diellit dhe kjo me qeteson: gje e rendesishme.
Jam nje nga njerezit me pesimist qe mund te egzistojne por gjithsesi e gjej te miren
dhe aty herat a vone.
...gjithcka eshte veper e jotja...
Back to top
SuperGirl
Thu Feb 07 2008, 09:29pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
sikur...............................Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Kafscett@
Wed Mar 05 2008, 08:27pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Ishalla edhe un...

Iluzjone optike

Back to top
zjermi
Fri Mar 07 2008, 06:28am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
he pra

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Sun Mar 09 2008, 12:20pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
eshte interesante te jetosh....
dashje pa dashje do jetosh...edhe nese nuk ke me deshire, edhe nese cdo gje te duket e kote....ti vazhdon te marresh fryme...
sa e sa nete kam menduar para gjumit "nuk mundem me"....dhe kam mbyllur syte me deshiren dhe me shpresen qe te mos i hap serish...por te nesermen ne mengjes jam zgjuar papritur dhe kam vazhduar jeten normale..dhe me jane dukur te largeta mendimet e nje nate me pare...
sa e sa here ne caste deshperimi i kam kerkuar Zotit te me marre....nuk kam gjetur me forca per te vazhduar para....dhe me eshte dashur vetem nje shenje apo stimul shume i vogel per te kuptuar qe me duhet te jetoj!!!
sa e sa here kam vdekur....aq here jam ringjallur perseri.......eshte cudi! pavaresisht te gjithave....ne vazhdojme te jetojme...ves i keq.........!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Edmond-Cela
Sun Mar 09 2008, 12:33pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
qoft lerg ajo fjale maj naqe. ca do baj une pa ty.Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
SuperGirl
Sun Mar 09 2008, 02:14pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
do jetosh..dhe tiBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Holly
Sun Mar 09 2008, 10:26pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
.... po po jam shum me fat!!!.......

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
JAMES
Sun Mar 09 2008, 10:38pm

Registered Member #772
Joined: Sun May 06 2007, 05:48pm

Posts: 1458
uzdaja vdes e fundiBack to top
zjermi
Tue Mar 11 2008, 05:01am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
si te vijne gjanat kur nuk e pret............

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Kafscett@
Tue Mar 11 2008, 07:26pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Emocione te reja...rikthim i kohes se paperjetuar, adoleshences.

Iluzjone optike

Back to top
JAMES
Tue Mar 11 2008, 07:40pm

Registered Member #772
Joined: Sun May 06 2007, 05:48pm

Posts: 1458
KAFSCETE ,MENDIMI IM ËSHTË SE NUK DUHET TË BIESH NË PESIMIZËM
VERTETË ADOLISHENCA ËSHTË E BUKUR ,PO KA NJË TË KEQE SE 90% TË RASTEVE ADOLISHENTËT NUK JANË TË LIRË ,POR SHUMË TË KOFIZUAR NGA RRETHANAT FAMILJARE E SHOQERORE ,PËR MUA KOHA E MUNDESIVE TË MËDHA FILLON PAS 25 VJETVE KUR LIRIA ËSHTË MË EVIDENTE ,DHE ME KUSHTE TË PLOTSUARA PËR TË SHIJUAR JETËN DERI NË NJË MOSHË TË MADHE,
Back to top
Kafscett@
Tue Mar 11 2008, 08:45pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Mendimi im nuk eshte pesimist, per kundrazi, por i papershtatshem per momentin.
Kjo e fundit me kufizon shpresat, dhe mundesit, jo ndjesit.
"Jetoj vetem at her kur ndjej".

Iluzjone optike

Back to top
Guest2983928
Wed Mar 19 2008, 04:54am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Duket qarte se natyra nuk hesht, madje dhe vet barin nuk e le era te hesht po fershellen ashtu melodi me harmoni, lulet i zgjon pranvera, hena i buzeqesh diellit! Ama natyra flet, flet me gjuhen e saj, nderkohe njerezit jane ata qe heshtin.....Eshte me mire keshtu, me pelqen se ne heshtje mund ti prekim shpirtrat!
[ Edited Wed Mar 19 2008, 04:55am ]
Back to top
SuperGirl
Sun Mar 23 2008, 01:02am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
sa qejf kam kur jam vetem...kam mundesi te ndjej pa pas frike se te tjeret po kapin ndjenjat e mia...kam mundesi te jem une ajo qe e krijoj heshtjen, e une ajo qe e thyej....kam mundesi te degjoj te rrahurat e zemres sime..ne qetesi....frymemarrjen...te vezhdoj cdo levizje..edhe me te voglen! sa shume gjera qe mund te bej kur jam vetem...Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Kafscett@
Sun Mar 23 2008, 09:54pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Edhe un po mendoj sa gjera baj kur jam vetem me veten... nuk e vras mendjen per gjykimet e te tjereve dhe te vetes. Jam e lir per te qen e lir!!!

Iluzjone optike

Back to top
belgium
Tue Mar 25 2008, 08:56pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
SuperGirl ka shkruar:

sa qejf kam kur jam vetem...kam mundesi te ndjej pa pas frike se te tjeret po kapin ndjenjat e mia...kam mundesi te jem une ajo qe e krijoj heshtjen, e une ajo qe e thyej....kam mundesi te degjoj te rrahurat e zemres sime..ne qetesi....frymemarrjen...te vezhdoj cdo levizje..edhe me te voglen! sa shume gjera qe mund te bej kur jam vetem...


ne ket moment po degjoja JOHN LENON me kengen IMAGINE vertet rane frazet e tija :imagino njerezit qe duan te jetojne ne paqe .......dhe po lexoja ket shkrimin tend vertet te ngjashem me kengen e te madhit JOHN LENON....bravo SUPER teper dmth-se
Back to top
SuperGirl
Tue Mar 25 2008, 09:05pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
You may say I'm a dreamer....but I'm not the only one..

thnx belgiumBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
zjermi
Thu Mar 27 2008, 04:26am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
vazhdo me e pase nje anderr, se te ndihmin me ece perpara

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Thu Mar 27 2008, 07:23pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ma shum se anderr kam nje yll....qe me duket se e kam gjithmone perpara dhe me udheheq....aty permblidhen tan qellimet e mia...cdo gja qe du me realizu....gjithmone mundohem me e ndjek yllin tem...me realizu andrrat e mia...Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 ... 22 23 24  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2757 sec, 0.0900 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,124kB