Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Rreth Shkodrës dhe për Shkodrën
 
<< Previous thread | Next thread >>
4001 Shkodra /Albania
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Sun Sep 19 2010, 10:29am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
4001 asht kodi postar i shkodres sot.
ka rreth 5 muaj qe shkodra tashma ma ne fund ka arrit me u indentifiku ne bote me kodin e ri postar 4001.
e hapa ke ttem me ju informu sa do pak me lidhje kur ju t na dergoni ndonji kartolin pe rvit te ri ke there ne shkoder mos harroni me ja shtu edhe ket kod postar.
Back to top
Cen Durimadhi
Sun Sep 19 2010, 10:30am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
ti bash hajr se po i tham djalit t'na nis naj lek

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
LUPEN
Sun Sep 19 2010, 11:11pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Cen Durimadhi ka shkruar:

ti bash hajr se po i tham djalit t'na nis naj lek


hahaha


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
belgium
Thu Sep 30 2010, 01:34pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Cen Durimadhi ka shkruar:

ti bash hajr se po i tham djalit t'na nis naj lekpo lekt i nis me bank ma shoku ti thuj po pres noj koli me post...
Back to top
Cen Durimadhi
Thu Sep 30 2010, 05:06pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
belgium ka shkruar:

Cen Durimadhi ka shkruar:

ti bash hajr se po i tham djalit t'na nis naj lekpo lekt i nis me bank ma shoku ti thuj po pres noj koli me post...pa bjen fjala se edhe naj gja tjeter se lekt speshojn fart


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
lissandro
Wed Aug 31 2011, 05:58pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Hahhahah tash ata qe pritkan prej jasht... spo e hakan ma thate.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2892 sec, 0.1018 of that for queries. DB queries: 41. Memory Usage: 2,610kB