Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ca Ju Pelqen Ma Shum Me Hanger ?!
Go to page  1 2 3 4 5 6 7
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
FBI
Fri May 18 2007, 12:27pm
Guest
Pilafi Asht Njish looool
Back to top
WORLD
Fri May 18 2007, 03:51pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
eri , grosha apo e don mix ....

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Fri May 18 2007, 06:52pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
mu mw pelcejn mollat .....

no comment......
Back to top
SuperGirl
Fri May 18 2007, 07:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Fruta deti....karkaleca, fiksim i kam!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Fri May 18 2007, 07:48pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
naqe po djemt e detit??? (shaka)..

no comment......
Back to top
SuperGirl
Fri May 18 2007, 07:58pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
loooool shkodra. ato i kam lan.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Fri May 18 2007, 08:28pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahhahahah ok

no comment......
Back to top
Ermali-FBI
Sat May 19 2007, 12:27pm
Registered Member #854
Joined: Sat May 19 2007, 11:47am

Posts: 40
imambajulldi , byrek , qofte , kertolla (Altini , Genci , Mirushi ) te pjekme , ve te zime , djath me er !!
hahahahahahahahhahaa
Back to top
WORLD
Fri May 25 2007, 05:50pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
hahahahah legen

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Fri May 25 2007, 05:51pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Mu me pelqen sepie , kalimare hmmmm oktapod etj ....por i admiroj dhe piatat tradicionale alla familja ose ALLA NANA :p

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Kafscett@
Fri May 25 2007, 06:46pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Neser ne darke me pret nje menu si e Altinit.
Happy birthday's one, me fruta detit e si e perfundim tort e ftohte me luleshtrylle e çokollate te bardhe.
Njma-njam-njam :p :p :p

Iluzjone optike

Back to top
shkodra
Fri May 25 2007, 07:32pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
naqe po sikur ky peshku zakonisht shkon te premteve shum........spo marr vesht te gjithe ketu peshkun pelcejen?

no comment......
Back to top
SuperGirl
Sat May 26 2007, 07:44am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
.......duket qe jena shkodrane!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Sat May 26 2007, 02:01pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
naqe po njof shkodrane qe nuk e hajne peshkun....(vetem kur e permendi me vjen per te......)

no comment......
Back to top
WORLD
Sun May 27 2007, 12:30pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
pse mendove se tan 100% e hane peshkun aa lol ?! mos e ha sapunin per djath ma naq lol

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Fri Jun 01 2007, 02:09pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Altini-C^I^A ka shkruar:

pse mendove se tan 100% e hane peshkun aa lol ?! mos e ha sapunin per djath ma naq lol
Fiks, mire e the Altin!!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Fri Jun 01 2007, 07:14pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
po qa mire.....e lexova cfare tha shefja??????

no comment......
Back to top
WORLD
Sat Jun 02 2007, 09:06am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
[quote]
po qa mire.....e lexova cfare tha shefja??????
[/quote1180qysh kur shefe super ma ?! hahaha

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Sat Jun 02 2007, 01:18pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
naqe harrove ti se ajo asht moderatore...shefe i takon ajo ban ligjin ketu...

no comment......
Back to top
WORLD
Sun Jun 03 2007, 09:22am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
shkodra ka shkruar:

naqe harrove ti se ajo asht moderatore...shefe i takon ajo ban ligjin ketu...


ouuuu moderatore .....hmmmmmmmmmmmmmmm dmth me moderon dhe mu e ty aaa ?! lol mire do ishte

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Sun Jun 03 2007, 11:14pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Jua moderoj qejfin ju dyve mire une!!!!!!! %-6 %-6 ~:(Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Mon Jun 04 2007, 08:18am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
po na moderon ne nje krah e po na shtremron ne tjetrin

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
babo
Mon Sep 24 2007, 12:45pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
tave krapi per zoten

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
reihan
Mon Sep 24 2007, 01:18pm

Registered Member #1238
Joined: Fri Sep 14 2007, 09:45pm

Posts: 12
mu me pelqen shum kus kusi tunizian mundesisht shum djegs.me pelqejn edhe lazanjet,pica,akullorja,krapi shkodran,pitja me barishte,bamet,bishtajat,bakllava etj etj
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Sep 26 2007, 01:53pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
reihan a asht gja ai kus kusi aaa? e ku jeton ti qe e dike kaq mire ushqimin tunizian?

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2697 sec, 0.0991 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,071kB