Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Partneri/ja Juaj Ideal/e ... Si Do Ishte ?!
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
This thread is now closed
Author Post
Ermali-FBI
Sat May 19 2007, 12:18pm
Registered Member #854
Joined: Sat May 19 2007, 11:47am

Posts: 40
Jepini Flisni Per Ket Gja Te Papame looool
Back to top
WORLD
Sun May 20 2007, 11:04am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ska partner ideal , te paketn per mu ....ka ngjashmeri ideale

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Engel
Wed Feb 25 2009, 04:25pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
nuk e gjen asnjihere parterin ideal.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
LUPEN
Wed Dec 29 2010, 02:59am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Kam ba nji koktel ,me mungon vetem nje dicka e vogel per me nxjerr partneren ideale :p

flokt qe ka Holly
syt qe ka Kejsi
hunden qe ka e-butterfly
buzet qe ka Cherrygirl
dhamt qe ka sunshine
gushen qe ka Engel
stilin qe ka Supergirl
fotografe si Johara
e shoqnis si Oli
e dashun si West
kamt si Christel
beçen si Gurabia

____4747
__?4747?4747
_?4747?4747?S
_?4747?4747?S
?4747?4747?47
4747?4747?47
4747?4747?47
4747?4747?4747?
747?4747?4747?4747
747?4747?4747?4747?47
747?4747?4747?4747?47?
4747?__?4747?4747?47?
_?47?____?4747?4747?
_?47?_____?4747?4747
_?47?_____?4747?4747
__?47?____?4747?4747
___?47____?4747?4747
____?47__?4747?4747
_____?4747?4747?4747
_____?4747?4747?474?
____?4747?4747?4747?47
____?4747?4747?4747?4747
____?4747?4747?4747?4747477
____?4747?4747?4747?4747?474
_____?4747?4747____?4747?4747?
______?4747?47_______?4747?474
______?4747?47_____?4747?4747
______?4747??____?4747?4747
______?4747??_?4747?4747
_____?4747?4747?4747
_____?4747?4747?R
_____?4747?4747
____?4747?47
____?4747?
___?4747?
___?4747?
___?4747?
___?4747
___?4747
____?47?
____?47?
____?47?
___?4747?
____4747?
_____?47?


e zgjuar si ............ ok-ok kur te na vi ndonje e zgjuar do ta ve emrin :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Wed Dec 29 2010, 03:02am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
mas ma kopjoni iden eee :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
cherry-girl
Wed Dec 29 2010, 03:03am
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
hahahaha lupen pak nga te gjitha,,ajo po del yllBack to top
OLIVE OYL
Wed Dec 29 2010, 01:39pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
LUPEN ka shkruar:

Kam ba nji koktel ,me mungon vetem nje dicka e vogel per me nxjerr partneren ideale :p

flokt qe ka Holly
syt qe ka Kejsi
hunden qe ka e-butterfly
buzet qe ka Cherrygirl
dhamt qe ka sunshine
gushen qe ka Engel
stilin qe ka Supergirl
fotografe si Johara
e shoqnis si Oli
e dashun si West
kamt si Christel
beçen si Gurabia

____4747
__?4747?4747
_?4747?4747?S
_?4747?4747?S
?4747?4747?47
4747?4747?47
4747?4747?47
4747?4747?4747?
747?4747?4747?4747
747?4747?4747?4747?47
747?4747?4747?4747?47?
4747?__?4747?4747?47?
_?47?____?4747?4747?
_?47?_____?4747?4747
_?47?_____?4747?4747
__?47?____?4747?4747
___?47____?4747?4747
____?47__?4747?4747
_____?4747?4747?4747
_____?4747?4747?474?
____?4747?4747?4747?47
____?4747?4747?4747?4747
____?4747?4747?4747?4747477
____?4747?4747?4747?4747?474
_____?4747?4747____?4747?4747?
______?4747?47_______?4747?474
______?4747?47_____?4747?4747
______?4747??____?4747?4747
______?4747??_?4747?4747
_____?4747?4747?4747
_____?4747?4747?R
_____?4747?4747
____?4747?47
____?4747?
___?4747?
___?4747?
___?4747?
___?4747
___?4747
____?47?
____?47?
____?47?
___?4747?
____4747?
_____?47?


e zgjuar si ............ ok-ok kur te na vi ndonje e zgjuar do ta ve emrin :d
un deshta me ta dhan nji kanil qe me dal ti me kerku por me at qe ke than per mu da da da nuk pajtohem ma.Si mare un e shoqnis! e cil shoqni mare, un vetem e burrit, po ishtu si aj qe flet pa dit gja edhe ti!
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
☼sunshine
Wed Dec 29 2010, 09:34pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
[quote]
Kam ba nji koktel ,me mungon vetem nje dicka e vogel per me nxjerr partneren ideale :p

flokt qe ka Holly
syt qe ka Kejsi
hunden qe ka e-butterfly
buzet qe ka Cherrygirl
dhamt qe ka sunshine
gushen qe ka Engel
stilin qe ka Supergirl
fotografe si Johara
e shoqnis si Oli
e dashun si West
kamt si Christel
beçen si Gurabia
[center]
e zgjuar si ............ ok-ok kur te na vi ndonje e zgjuar do ta ve emrin :d
[/quote1293658401]


Lupen a ke marr vesht se shitena me pjes a hahahahahahah dreq

[ Edited Wed Dec 29 2010, 09:40pm ]

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
LUPEN
Thu Dec 30 2010, 12:03am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
OLIVE OYL ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Kam ba nji koktel ,me mungon vetem nje dicka e vogel per me nxjerr partneren ideale :p

flokt qe ka Holly
syt qe ka Kejsi
hunden qe ka e-butterfly
buzet qe ka Cherrygirl
dhamt qe ka sunshine
gushen qe ka Engel
stilin qe ka Supergirl
fotografe si Johara
e shoqnis si Oli
e dashun si West
kamt si Christel
beçen si Gurabia

____4747
__?4747?4747
_?4747?4747?S
_?4747?4747?S
?4747?4747?47
4747?4747?47
4747?4747?47
4747?4747?4747?
747?4747?4747?4747
747?4747?4747?4747?47
747?4747?4747?4747?47?
4747?__?4747?4747?47?
_?47?____?4747?4747?
_?47?_____?4747?4747
_?47?_____?4747?4747
__?47?____?4747?4747
___?47____?4747?4747
____?47__?4747?4747
_____?4747?4747?4747
_____?4747?4747?474?
____?4747?4747?4747?47
____?4747?4747?4747?4747
____?4747?4747?4747?4747477
____?4747?4747?4747?4747?474
_____?4747?4747____?4747?4747?
______?4747?47_______?4747?474
______?4747?47_____?4747?4747
______?4747??____?4747?4747
______?4747??_?4747?4747
_____?4747?4747?4747
_____?4747?4747?R
_____?4747?4747
____?4747?47
____?4747?
___?4747?
___?4747?
___?4747?
___?4747
___?4747
____?47?
____?47?
____?47?
___?4747?
____4747?
_____?47?


e zgjuar si ............ ok-ok kur te na vi ndonje e zgjuar do ta ve emrin :d
un deshta me ta dhan nji kanil qe me dal ti me kerku por me at qe ke than per mu da da da nuk pajtohem ma.Si mare un e shoqnis! e cil shoqni mare, un vetem e burrit, po ishtu si aj qe flet pa dit gja edhe ti!jo-jo nuk pretendoj me t'njoft ,nuk kam kohe per zoten hahahaha


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Thu Dec 30 2010, 12:04am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
☼sunshine ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Kam ba nji koktel ,me mungon vetem nje dicka e vogel per me nxjerr partneren ideale :p

flokt qe ka Holly
syt qe ka Kejsi
hunden qe ka e-butterfly
buzet qe ka Cherrygirl
dhamt qe ka sunshine
gushen qe ka Engel
stilin qe ka Supergirl
fotografe si Johara
e shoqnis si Oli
e dashun si West
kamt si Christel
beçen si Gurabia

____4747
__?4747?4747
_?4747?4747?S
_?4747?4747?S
?4747?4747?47
4747?4747?47
4747?4747?47
4747?4747?4747?
747?4747?4747?4747
747?4747?4747?4747?47
747?4747?4747?4747?47?
4747?__?4747?4747?47?
_?47?____?4747?4747?
_?47?_____?4747?4747
_?47?_____?4747?4747
__?47?____?4747?4747
___?47____?4747?4747
____?47__?4747?4747
_____?4747?4747?4747
_____?4747?4747?474?
____?4747?4747?4747?47
____?4747?4747?4747?4747
____?4747?4747?4747?4747477
____?4747?4747?4747?4747?474
_____?4747?4747____?4747?4747?
______?4747?47_______?4747?474
______?4747?47_____?4747?4747
______?4747??____?4747?4747
______?4747??_?4747?4747
_____?4747?4747?4747
_____?4747?4747?R
_____?4747?4747
____?4747?47
____?4747?
___?4747?
___?4747?
___?4747?
___?4747
___?4747
____?47?
____?47?
____?47?
___?4747?
____4747?
_____?47?


e zgjuar si ............ ok-ok kur te na vi ndonje e zgjuar do ta ve emrin :d

Lupen a ke marr vesht se shitena me pjes a hahahahahahah dreqnase e ke vu re ,ju mungon hala nji vegel e vogel ,hahahahahaah

[ Edited Thu Dec 30 2010, 12:07am ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
☼sunshine
Thu Dec 30 2010, 12:11am
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
pssssssssssss ty shum vegla mduket hahahahhahahaha


* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
LUPEN
Thu Dec 30 2010, 02:13pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
☼sunshine ka shkruar:

pssssssssssss ty shum vegla mduket hahahahhahahahahahahah per mu dihet aja pune ,jam i vetdishem ,dmth mpunon truni.

po ju qe nuk e dini qe ju mungon ajo vegla ahahahahahahahaahahah


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Thu Jan 13 2011, 10:18pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
LUPEN ka shkruar:

☼sunshine ka shkruar:

pssssssssssss ty shum vegla mduket hahahahhahahahahahahah per mu dihet aja pune ,jam i vetdishem ,dmth mpunon truni.

po ju qe nuk e dini qe ju mungon ajo vegla ahahahahahahahaahahahA e din at
-Jam i mir nan
-E dijn shokt nan
-Jam i mir nan
-E dijn shokt nan......
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
MiCoLjA
Tue Jan 18 2011, 02:24pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
hahaha sa kam qesh lupen syt si un ishalla e gjen po e veshtir

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
SuperGirl
Tue Jan 18 2011, 05:19pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Lupen ishalla po e gjen kund zgjuarsine, se ato tjerat qe ke shkru spo t'bijne n'sqep hahahBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Tue Jan 18 2011, 05:22pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Un partnerin ideal e kam gjet, a thu se e ka fal Zoti vec per mu, edhe me i pas shkru kerkesat si e du, nuk e kisha gjet njashtu fiks!!

Ia hangsha zemren se nqs ka ndonji qe i afrohet perfektes, asht ai! edhe nuk flas e verbume nga dashuria ehBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Wed Jan 19 2011, 01:24am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
SuperGirl ka shkruar:

Lupen ishalla po e gjen kund zgjuarsine, se ato tjerat qe ke shkru spo t'bijne n'sqep hahah


per stilin qe tkam vu ty ,mund t'baj edhe pa te :p hahaha


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Wed Jan 19 2011, 01:25am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
MiCoLjA ka shkruar:

hahaha sa kam qesh lupen syt si un ishalla e gjen po e veshtir


jan t'vetmit qe mund ti afrohen bukuris se syve t'mi :d


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Wed Jan 19 2011, 10:49am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
LUPEN ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Lupen ishalla po e gjen kund zgjuarsine, se ato tjerat qe ke shkru spo t'bijne n'sqep hahah


per stilin qe tkam vu ty ,mund t'baj edhe pa te :p hahahavaret per cfare stilit e ke fjalen, haahah


:"<Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
belgium
Wed Jan 26 2011, 05:41pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
te shof tash ne belgjik si po me del nje e re.....E DU ZEZAKE KET RRADHE PRAP. MA MIRE JANE SE TE BARDHAT SKAJN PRETENDIME;
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Jan 26 2011, 05:42pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
belgium ka shkruar:

te shof tash ne belgjik si po me del nje e re.....E DU ZEZAKE KET RRADHE PRAP. MA MIRE JANE SE TE BARDHAT SKAJN PRETENDIME;


Po ti naqe a ke?
Gjithkush meriton e pretendon
E di se je tu qeshe, po te uroj te gjesh ate qe zemren ta mbushe e te ploteson ty si individ e si mashkull.
Rrespekt

I care and I wish well!

Back to top
belgium
Wed Jan 26 2011, 05:45pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
a-cat ka shkruar:

belgium ka shkruar:

te shof tash ne belgjik si po me del nje e re.....E DU ZEZAKE KET RRADHE PRAP. MA MIRE JANE SE TE BARDHAT SKAJN PRETENDIME;


Po ti naqe a ke?
Gjithkush meriton e pretendon
E di se je tu qeshe, po te uroj te gjesh ate qe zemren ta mbushe e te ploteson ty si individ e si mashkull.
Rrespekt


jo naqe e kam lan se hupa & vit kot ne shkoder me te vec per ekonomi te dojn ne shkoder femrat.KESHTU ska ma shkodrane vetem et huaja ;
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Jan 26 2011, 05:49pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
belgium ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

belgium ka shkruar:

te shof tash ne belgjik si po me del nje e re.....E DU ZEZAKE KET RRADHE PRAP. MA MIRE JANE SE TE BARDHAT SKAJN PRETENDIME;


Po ti naqe a ke?
Gjithkush meriton e pretendon
E di se je tu qeshe, po te uroj te gjesh ate qe zemren ta mbushe e te ploteson ty si individ e si mashkull.
Rrespekt


jo naqe e kam lan se hupa & vit kot ne shkoder me te vec per ekonomi te dojn ne shkoder femrat.KESHTU ska ma shkodrane vetem et huaja ;


Din vete naqe po mos harro se da gjana nuk vendosen, ato ndodhin e s'ke ca ban
Duhet me pa prioritetet e jetes tane personale e ca asht kryesorja ne jeten tane apo jo?
Te uroj mbaresi!


I care and I wish well!

Back to top
Holly
Wed Jan 26 2011, 05:55pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Belgium a te la mes rruges maj nane??? Sa her te ka than nana futja bedonin e benzin makines si i maron te shkretes

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
belgium
Wed Jan 26 2011, 05:57pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Holly ka shkruar:

Belgium a te la mes rruges maj nane??? Sa her te ka than nana futja bedonin e benzin makines si i maron te shkretes


HAHHAHAAHAH E KISHTE BIDONIN E SHPUM MAJ MAKINA HAHAHAHAHA HARGJOTE SHUM DREQJA E MAKIN ZASTAVA HESAPI HAHAHAHAHAH
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4823 sec, 0.0479 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,176kB