Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
[poll] Me cilin krah je ?
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Cen Durimadhi
Thu Sep 30 2010, 09:40pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Me ke tesh je ?
PD

PS

PD apo PS ?
Komento po deshte


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
guest
Thu Sep 30 2010, 09:44pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
cen shto edhe opsione tjera ne list dhe mos harro te pamvarun.


Back to top
Cen Durimadhi
Fri Oct 01 2010, 05:07pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
guest ca di un me i shtu me i hek sja tham fart ti bane njenen si te pelqen

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
L - N
Sun Oct 03 2010, 11:47am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Me plot kuptimin e fjals di me thane se jam me kurrnjanen pale.

S'du me pergjithsu se munet me pase figura te pastra politike por un si shof kund, ose nuk ndihen hic se kane frige ose si len kush me ju ndi zani.
PD-ja e ka tregu vedin po njaq zhgenjim/fatkeqsi per Shkodren/Kombin sa PPSH-Socialistja dje-sot, dhe ma e keqja asht se PD-ja egziston falemners Shkodres e Shkodranve.
Komplet klasen politike ne Tirane e shof me synin e fatkeqsis Kombtare dhe ne vecanti figuren e Sali Berishs, shkurt klasa politike shqiptare si e djatht si e majt jane vetem nji klase hadutash-mashtrusash dhe ma e keqja jane klase politike Shqiptare anti-kombtare. Kombi e zhvillimi jane vetem mu abuzu me to per me fitu personalisht mafiozat e Tirans qysh ne 1920


[ Edited Sun Oct 03 2010, 11:48am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
çapkeni
Sun Oct 03 2010, 11:57am
Registered Member #2930
Joined: Thu Apr 30 2009, 02:27pm

Posts: 52
Lec Neli ka shkruar:

Me plot kuptimin e fjals di me thane se jam me kurrnjanen pale.

S'du me pergjithsu se munet me pase figura te pastra politike por un si shof kund, ose nuk ndihen hic se kane frige ose si len kush me ju ndi zani.
PD-ja e ka tregu vedin po njaq zhgenjim/fatkeqsi per Shkodren/Kombin sa PPSH-Socialistja dje-sot, dhe ma e keqja asht se PD-ja egziston falemners Shkodres e Shkodranve.
Komplet klasen politike ne Tirane e shof me synin e fatkeqsis Kombtare dhe ne vecanti figuren e Sali Berishs, shkurt klasa politike shqiptare si e djatht si e majt jane vetem nji klase hadutash-mashtrusash dhe ma e keqja jane klase politike Shqiptare anti-kombtare. Kombi e zhvillimi jane vetem mu abuzu me to per me fitu personalisht mafiozat e Tirans qysh ne 1920mase e vertete ,i keqi e ka mujt e kshu qe edhe i miri smunet me ba gja
shpresojme qe tja vene gishtin krese heret a vone se ne duart e tyne ka mbet ky vend i joni
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2188 sec, 0.0397 of that for queries. DB queries: 41. Memory Usage: 2,721kB