Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cila Eshte Pija E Preferuar e Juaja ?!
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Ermali-FBI
Sat May 19 2007, 12:32pm
Registered Member #854
Joined: Sat May 19 2007, 11:47am

Posts: 40
Vodka & Red Bull ..!
Back to top
shkodra
Sat May 19 2007, 12:34pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
qumshti,,une hahahah

no comment......
Back to top
Ermali-FBI
Sat May 19 2007, 12:40pm
Registered Member #854
Joined: Sat May 19 2007, 11:47am

Posts: 40
po pra po Qumshti i nans !! Apa Smka marr malli me e pi iher
loooooooooooooooool
Back to top
WORLD
Sun May 20 2007, 10:54am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
une xhin tonic kur jam ne qejf , mrapa ermal kujto vodka pjepni looool ja din historin ti eeeee ::P ne ditet e zakonshme kur jam downr dicka energjike , kur me dhem kryti kamomil pra sipas situates !!!
PS KUR JAM ME ERMALIN SDIHET CA BIN VEC SE PIN TAN BANAKUN !!! LOL

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Ermali-FBI
Sun May 20 2007, 11:15am
Registered Member #854
Joined: Sat May 19 2007, 11:47am

Posts: 40
haghagahagha sme len gja mangut as ti !!! Kur Pi Un Edhe Ti Pin Qen
Back to top
.: Deno :.
Sun May 20 2007, 01:03pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
hardic ....lol

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Kafscett@
Sun May 20 2007, 02:31pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Mua me pelqen lengu i rrushit....... ne trajt venet e jo rakijet.

Iluzjone optike

Back to top
Holly
Sun May 20 2007, 04:06pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
VENA E BARDHE

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
WORLD
Sun May 20 2007, 04:34pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Kafscett@ ka shkruar:

Mua me pelqen lengu i rrushit....... ne trajt venet e jo rakijet.


quhet musht !!!!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Ermali-FBI
Sun May 20 2007, 05:56pm
Registered Member #854
Joined: Sat May 19 2007, 11:47am

Posts: 40
Denada Ja Dika .... VEN TE BARDHE Po Edhe E Kuqja Shkon Maj Sidamas Me Mish Te Pjekun
Back to top
WORLD
Fri May 25 2007, 05:49pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Ermali-FBI ka shkruar:

Denada Ja Dika .... VEN TE BARDHE Po Edhe E Kuqja Shkon Maj Sidamas Me Mish Te Pjekun


dekshaaaa Ermal pijaneci ...dhe ermal dashnija te njohim po pijaneci ncuk

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
123456
Wed Aug 08 2007, 10:53am

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
pija e preferuar e imja asht qumeshti (tamli)
Back to top
.: Deno :.
Wed Aug 08 2007, 01:48pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
ka fillu me me hi ne cef B52 ... ah tan kohen , ikafe i B52 me knaq

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Guest2983928
Wed Aug 08 2007, 09:18pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
H2O
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Aug 08 2007, 09:21pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
per birra heineken light
per vena cabernet sauvignon, pinot noir, monte velho
per liquor Greygoose with Cranberry juice and a splash of orange juice, ose Vanilla Vodka (zakonisht Stoli) me gingerale.

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Aug 08 2007, 10:34pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Kafja sidomos ne nadje yummmm...

I care and I wish well!

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Aug 08 2007, 11:13pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
kot nje pytje a po flasim per alkol apo edhe per lloj kafesh?

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
123456
Thu Aug 09 2007, 09:44am

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
Nuk jena te tan pijaneca!
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Aug 09 2007, 04:09pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Po teshi i kshtu jane kta pune dikush pijanec e dikush me buze me qumesht. hahahahahahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
123456
Fri Aug 10 2007, 02:26pm

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
He pra, ca me ba....
Back to top
♥Vαηα♥
Fri Aug 10 2007, 10:06pm
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
red bull
ermal naq jep vetem pergjigjet moj zemer

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Aug 10 2007, 11:56pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
ShKoDrAn_NyC ka shkruar:

Po teshi i kshtu jane kta pune dikush pijanec e dikush me buze me qumesht. hahahahahahahahaha


Jam tu qeshe me te madhe very funny

I care and I wish well!

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Sat Aug 11 2007, 03:42am
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
acat me pelqen menyra se si qesh. shume bukur sidomos kur qesh me shakate e mia. hhahahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Aug 11 2007, 07:44am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
ShKoDrAn_NyC ka shkruar:

acat me pelqen menyra se si qesh. shume bukur sidomos kur qesh me shakate e mia. hhahahahahaha


Ti je funny per ate:)

I care and I wish well!

Back to top
♥Vαηα♥
Sat Aug 11 2007, 09:41am
ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя

Registered Member #1051
Joined: Thu Aug 09 2007, 04:08pm

Posts: 1794
mir fort besa ju te dy qe po qeshni,,shum mir ja bani se ju shtohet jeta

ѕĦkσ∂яαиє_ƒσяєvєя !!!

trokit ketu
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2831 sec, 0.0950 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,100kB