Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cila Eshte Pija E Preferuar e Juaja ?!
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
☆_CorOnA_☆
Thu Nov 20 2008, 12:57pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Fanta


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
shqiptare
Thu Nov 20 2008, 01:07pm

Registered Member #2429
Joined: Mon Nov 03 2008, 12:25pm

Posts: 125
ne ambjente restoranti,vererat,kurse ne pub whisky,n`shpi i gote uje
Back to top
Shqiptar.
Fri Nov 21 2008, 01:02pm
Registered Member #2181
Joined: Tue Jul 29 2008, 03:17pm

Posts: 445
A ban me than qumshti i freskt origjinal
Back to top
Zlatani
Tue Jan 27 2009, 09:37pm

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Ne dimer Vena! kurse nè ver Birra!

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
_GUINNESS_
Tue Jan 27 2009, 09:39pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
BIRR IRLANDEZE GUINNESS
Back to top
babo
Tue Jan 27 2009, 09:40pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
mire zlato me pelqen edhe mu kjo

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Shqiptar.
Tue Jan 27 2009, 10:08pm
Registered Member #2181
Joined: Tue Jul 29 2008, 03:17pm

Posts: 445
Nuk kam te papreferume
Back to top
Al Bundy
Wed Jan 28 2009, 11:07am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Boza :-D Se kuptoj pse nuk e eksportojme? Se gjen kund ne bote!Back to top
drejtesia
Wed Jan 28 2009, 11:10am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
une rrall pi dhe skam ndonje preferenc por zakonisht pi kokakola
Back to top
xhebraili
Wed Jan 28 2009, 11:12am

Registered Member #2519
Joined: Thu Dec 25 2008, 10:06am

Posts: 1223
johny blu
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Wed Jan 28 2009, 11:36am

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
napolon me B-52 brenda
Back to top
L - N
Fri Jan 30 2009, 12:45pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Nuk para pi shpesh por kur pi per qefe pi ose (vene ose raki te bute) pijet tipike shqiptare kuptohet gjithmone te shoqnume me meze se kshtu ne te thate mem vra s'munem me pi asnji lloj pijet, megjithse unem me thane se rakija e mire po qe nuk asht e forte shum s'ka te krahasume me kurrgja mi kyt bote per mu

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
belgium
Fri Jan 30 2009, 12:50pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ChapKeni86 ka shkruar:

napolon me B-52 brenda


q aasht kjo pije ma ,? se dkam pa noj her ma shpjego se lash nam hahahahaahah...
me pelqen pe rmomentin jam tuj pi shnaps gjerman u kanqa alkol sheqer ment ekres mi merr ....hahaha
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Fri Jan 30 2009, 12:53pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
ahahaahhahahhaa pije shqiptaresh eshte konjak me pije energjike loooooooooooooooooooooooooool
Back to top
belgium
Fri Jan 30 2009, 01:24pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ChapKeni86 ka shkruar:

ahahaahhahahhaa pije shqiptaresh eshte konjak me pije energjike loooooooooooooooooooooooooool


hahahhaa ja se ketu asht konjaku napoleon por me perzi me pije energjike ska?, prap mire po ebaj prov edhe une ishalala me pelqen s eta po ta nisi nji shishe me post DHL hahhahhahahaa
Back to top
shkodran_
Fri Jan 30 2009, 01:35pm

Registered Member #2002
Joined: Fri Jun 20 2008, 04:23am

Posts: 82
grey goose

Koha, eshte teater
Njerezit, jane aktore
Dreqi, me revole
Zoti, regjizor...

Back to top
.:BrikenO:.
Fri Jan 30 2009, 03:44pm

Registered Member #830
Joined: Tue May 15 2007, 12:27pm

Posts: 115
vedka red bull
Back to top
belgium
Fri Jan 30 2009, 04:03pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ti Brikeno ban kujdes me red bull ma ,s eta po te ban me fluturu hahahahaahahahha

uen s epij red bull se me len pa fjet dhe kam shtrengime ne zemer ..qa di sma man me pi red bull apo ketu thojn ahst i fort...ne krahasim me at shqipni...habitem se si nji red bull me ban te smur enji shishe komplet wiskey vec me deh ete nesermen jam ne rregull....
Back to top
WazzaaPPP!!!!
Fri Jan 30 2009, 06:46pm

Registered Member #2560
Joined: Fri Jan 16 2009, 04:33pm

Posts: 1236
bane prove belgium se ske me mbet i zhgenjyer nga pija
Back to top
WORLD
Sat Jan 31 2009, 07:56pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
baja on the beach

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Edmond-Cela
Sat Jan 31 2009, 08:18pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
birr babush

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
belgium
Sat Jan 31 2009, 08:27pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
pervec wiskey me pelqene dhe tequila!
Back to top
utter
Sat Jan 31 2009, 11:00pm
utter

Registered Member #1737
Joined: Fri Mar 21 2008, 11:05pm

Posts: 321
hardiçi...
per mua ne vend te pare ashte birra!

shoke! kemi ne mes tene
shum' armiq' e tradhetore
popo!mos u qofte thene !
veç qe s'kane gje ne dore!

Back to top
jimm
Sat Jan 31 2009, 11:10pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
pija ma e preferume per mu asht vena
Back to top
Shqiptar.
Tue Mar 17 2009, 07:55pm
Registered Member #2181
Joined: Tue Jul 29 2008, 03:17pm

Posts: 445
pasha nanen tana jane
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2876 sec, 0.0833 of that for queries. DB queries: 74. Memory Usage: 3,180kB