Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cila Eshte Pija E Preferuar e Juaja ?!
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Sat Sep 03 2011, 08:21pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Bukur. E mbajta shenim.Back to top
Shkodra100
Thu Sep 15 2011, 02:50am
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
Nje bidon me uje te ftohte Shkodre....
Back to top
S~erenity
Thu Jan 19 2012, 02:27am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Shkodra100 ka shkruar:

Nje bidon me uje te ftohte Shkodre....


Uje Shkodret ose uje bjeshket
Back to top
S~erenity
Thu Jan 19 2012, 02:32am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Back to top
S~erenity
Thu Jan 19 2012, 02:34am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Me pelqejne ita pijet ma siper me raste.. ita mu kujtune iher
Back to top
LUPEN
Thu Mar 09 2017, 08:16pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Johara ka shkruar:

Atehere...

Ne Dimer : Vera e kuqe (shumicen e rasteve), jack & coke ose jack straight up (per ngrofje), tequila shots (prape per ngrofje )

Ne Vere: Vera e bardhe, mojito, gin & tonic, pomegranate margaritas :x

Per raste te vecanta (a.k.a. kur ke nevoje te behesh tap ) Long Island Ice Tea!!!! 8-}

Pija e preferuar jo-alkolike: Peach Snapple! Nuk e di a shitet neper Europe?
Logo-ja thote "Made from the best stuff on earth" Indeed...i can never get enough of this :-"Apo s'iken poshte golt tequila, 10 shots nuk ndihen aspak

Whisky-n nuk e perziej, as me akull... rralle ndonjehere nje kubet vetem


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2667 sec, 0.0860 of that for queries. DB queries: 41. Memory Usage: 2,641kB