Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Guzhina Shkodrane - Gatimi Tradicional
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cila Eshte Pija E Preferuar e Juaja ?!
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Holly
Wed Aug 22 2007, 08:37pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
hHAHAHAHAHA MIR E KE TI HAHAHAHA

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
migu
Wed Aug 22 2007, 08:43pm

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
kamikaz

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Aug 22 2007, 08:46pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Holly po din pijanecat kajhere din...ndoshta tan diten jan dejshem vec kur i vjen nje ide fantastike kshu si rrufeja e bum mandej prap gjume...hahahahahahaa

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Germany
Sat Aug 25 2007, 12:59am
WIR SIND DIE BESTEN

Registered Member #843
Joined: Thu May 17 2007, 07:33pm

Posts: 29
loool


Wir Sind Die Besten

Back to top
ale_nl
Sat Aug 25 2007, 10:29pm

Registered Member #1108
Joined: Sat Aug 18 2007, 02:26am

Posts: 467
Pija ime e preferume asht uje kafe qumsht caj redbull
sorry antialkoliste


Back to top
sT...
Sat Aug 25 2007, 10:32pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
jd

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Sun Aug 26 2007, 01:08am
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
uthulla asht pija nr. 1 lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
BRUNJA_USA
Sun Aug 26 2007, 02:01am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
pija jeme alkolike white russian e si red bulli ska per mua sidomos ne nadje krejt me ban me fluturu ahahahahaha

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Sun Aug 26 2007, 02:38am
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
white russian??? reallly?

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
migu
Sun Aug 26 2007, 11:43am

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
kamikaz eshte koktej super vec duhet ta provoni

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Aug 27 2007, 01:57pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
e kam provu kamikaz shqipe nuk me pelqen... A e din si bahet iher???

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Mon Aug 27 2007, 07:29pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Vodka me red bull asht shume e mire. alamet cifti jane, hahahaha.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Aug 27 2007, 08:42pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
vodka me red bull asht keq per zemren nuk ta keshilloj si pije...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Mon Aug 27 2007, 10:05pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ne fakt e kam pas pi shume po tesh e kam eliminu 100% dhe e kam pa damin qe shkakton po gjithsesi mbetet e mireBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Albania
Mon Aug 27 2007, 10:23pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
SuperGirl ka shkruar:

ne fakt e kam pas pi shume po tesh e kam eliminu 100% dhe e kam pa damin qe shkakton po gjithsesi mbetet e mirene fakt eke pas pi po tesh eke eleminu meqe ke pa qe sjell dam, po prep e mire :p hajde merre vesht ca ke than te rujt zoti


Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
SuperGirl
Mon Aug 27 2007, 10:33pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Zemrushi ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

ne fakt e kam pas pi shume po tesh e kam eliminu 100% dhe e kam pa damin qe shkakton po gjithsesi mbetet e mirene fakt eke pas pi po tesh eke eleminu meqe ke pa qe sjell dam, po prep e mire :p hajde merre vesht ca ke than te rujt zoti
Un e kam eliminu, dmth nuk e perdori ma sepse demton rende shendetin dhe njerezit perreth por si shije asht e mireBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Tue Aug 28 2007, 12:45am
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
EDHE TE THASHE MOS E PI TE SHKRETEN POR IKSHTU ASHT KUR NUK NDIGJON...HAHAHAHA

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
BRUNJA_USA
Tue Aug 28 2007, 01:25am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
shkodrani a se ke nigju nojher white russian ??????? kur te shkosh ne bar porosite then u will know

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Tue Aug 28 2007, 01:47pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
e kam ndigju white russian edhe e di si bahet biles se weekends punoj bartender sometimes e i di tan kto pijet... po s'ma kanda si pije pernjat pyta pse te pelqen aq shume??

a ke ndigju per nje pije me emrin "Screaming Orgasm"? e ngashme me white russian asht...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
WORLD
Tue Aug 28 2007, 07:15pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
tonic !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
GencI
Mon Sep 03 2007, 07:22pm
Believe In Me

Registered Member #1163
Joined: Wed Aug 29 2007, 10:07pm

Posts: 338
Konjak Skenderbeu Gjate Dites Edhe Darkes Kur Mblidhet Shoqnia Kur Jam Per Karaoke Qe Dal Ter Naten Vetem Birra ,Ndoshta Edhe Na I Ciketo (Birre Me Raki) lol lol
Back to top
visho
Mon Sep 03 2007, 07:43pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
mojitoBack to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Sep 03 2007, 08:11pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
mojito= pije femnash 1 lek s'duhet...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
BRUNJA_USA
Tue Sep 04 2007, 01:18am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
shkodrani po sex on the beach a te pelqen si pije .....

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Tue Sep 04 2007, 02:19pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
sex on the beach asht shume e bute asht ma shume per vajza... but i'll take the real sex on the beach... no liquor involved... hahahahahahha... po prap edhe pija asht e mire... here tjeter kur te shkosh ne ndoj bar a restaurant pyti per espresso martini... asht e mire si pije... ose pyti per cream soda... kjo e fundit bahet me vanilla vodka(Stoli) and Gingerale... very tasty and not so heavy... kurse une si pije qe pi Grey Goose Madres= grey goose+cranberry+ splash of orange juice... provoje se ndoshta te pelqen...
pije tjera per femna jane edhe malibu baybreeze dhe seabreeze, martinis, cosmos, manhattan, etj qe s'po me kujtohen...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3249 sec, 0.0867 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,132kB