Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Sporti
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ekipi Boterore ( pervec Shqiperise) Qe Bani Tifozllek ?!
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Ermali-FBI
Sun May 20 2007, 12:49pm
Registered Member #854
Joined: Sat May 19 2007, 11:47am

Posts: 40
Un Baj Per Gjermanin

Back to top
WORLD
Sun May 20 2007, 04:43pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
dhe une gjerman !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Kafscett@
Sun May 20 2007, 05:03pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Une bahem me ate skuader qe lun kunder Italise.LOOOOL Te merkuren Milan-Lverpool. Sipas jush me ke jam????????? Edhe po fitoj Milan per mu ka pak rendesi, shyqyr Zotit nuk jam tifoze e çmendur, jam me fat !lol !lol !lol

Iluzjone optike

Back to top
Kafscett@
Sun May 20 2007, 05:10pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Deshta me shtu se nuk bahem me Germanine, te pakten deri sa kjo e fundit te fillojne e te lose si duhet, ose si ka lujte shume vite me pare kur ka kene 1-shi.
Good Luck!

Iluzjone optike

Back to top
sT...
Sun May 20 2007, 06:15pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Hmmm... Me falni ju siper, a ju vjen keq nese une bej tifo per Kampionet e Botes?? (il cielo di Berlino è azzurro)
Milan-Liverpool, per ne te forumit qe jemi tifoza te Milan, shpresojme ne fitore.

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
shkodra
Sun May 20 2007, 07:10pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
une do bej tifo per milan, nga qe bej tifo per it..ne serin A jam me sinjoren e vjeter.......

no comment......
Back to top
shkodra
Sun May 20 2007, 07:11pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
FORZA AZURRI....FORZA....JUVE......FORZA...VLLAZNIA..

no comment......
Back to top
shkodra
Sun May 20 2007, 07:12pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ST,.... TI E DIN MIRE qe gjermanet duhen te sillen mire...

no comment......
Back to top
Ermali-FBI
Sun May 20 2007, 07:29pm
Registered Member #854
Joined: Sat May 19 2007, 11:47am

Posts: 40
Nigjoni Ktu Ju Dy rrota pa ca dini ju ca asht futbolli ... ju asht ba menja chat loool !! FUTBOLLI NJEH VETEM NJE EMER :::: DEUTSCHLAND (Gjermania)
Kapini Nga Yjet Qe Ka Pas Dhe Ne Yjet Qe Ka Tu Fillu Nga Franz Bekenbauer E Tu Maru Te Lahm !!!! Se Harrova Para Gjermania Edhe Bayern Munchen !!!!!!
Back to top
sT...
Sun May 20 2007, 07:43pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
FBI, mos valle te ka thene njeri qe komentet e tua bejne per te qeshur???
Modero pak fjalet, mendo para se te flasesh. Nese ajo qe shkruan me lart ( dy rrotat) ty te ben pe te qeshur, mua jo.
ok?
flm per mirekuptimin

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
shkodra
Sun May 20 2007, 07:59pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
djali nuk po hy me komentu ma,se do ulja veten.......faktet flasin........

no comment......
Back to top
antonela
Sun May 20 2007, 09:17pm

Registered Member #723
Joined: Thu Apr 26 2007, 08:59am

Posts: 3
shkodra ka shkruar:

FORZA AZURRI....FORZA....JUVE......FORZA...VLLAZNIA..Bravo e mendoj si ti
Back to top
shkodra
Sun May 20 2007, 09:26pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
o via.....te pakten nje ketu qe e mendon si une....

no comment......
Back to top
WORLD
Mon May 21 2007, 08:31am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ST...the one! ka shkruar:

FBI, mos valle te ka thene njeri qe komentet e tua bejne per te qeshur???
Modero pak fjalet, mendo para se te flasesh. Nese ajo qe shkruan me lart ( dy rrotat) ty te ben pe te qeshur, mua jo.
ok?
flm per mirekuptimin


ermal mas ma ban me nerva st....the one se ti shkula veshet tallem ...Mbaje pak hmmm gjuhen naqe taksirat e ke

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Thu Aug 23 2007, 04:47pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
forza...vllaznia forza JUVEENTUS-.....

no comment......
Back to top
Holly
Thu Aug 23 2007, 04:58pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
une me Germanini e dikursheme!!!
tani me ANGLIN.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
shkodra
Thu Aug 23 2007, 05:00pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahha si jeni edhe ju femrat sot me nje neser me nje tjeter hahahhaahahha une tham FORZA AZZURI

no comment......
Back to top
Holly
Thu Aug 23 2007, 05:03pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
hahahhahaahhahhahahahahh

ehhhh si eshte vendi bahet kuvendi !hahahahaahahhahahahahhahhahahahahaa

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
shkodra
Thu Aug 23 2007, 05:13pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ktu jam dakort me ty......forza.......VLLAZNIA........

no comment......
Back to top
Holly
Thu Aug 23 2007, 05:15pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
kur ka me lujt vllaznia se na marove tu thane forca? hhahahhahahahahahah

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Aug 23 2007, 05:45pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
une vetem tham nji kaq DEUTCHLAND UBER ALLES...Gjermania NR. 1 e mos ta zgjasim ma...
tesh pa tallje une jam tifoz gjerman, icmendun mas asaj skuader, por ne nqs duhet me hi n'argumente s'ia vlen se vetem shana me njeni tjetrin pa lidhje...une i respektoj tana skuadrat e tjera deh i heqi kapelen Brazilit si skuader e madhe futbolllit, sepse bajne gjithmone futboll spektakel...me vjen keq per tifozat e italise por e urrej menyren se si lun skuadra italiane me pasion...ato nuk lujne futboll ato lujne 11 lojtare ne porte, e i ik krejt lezeti futbollit...edhe nje here nuk du me fillu debate futbollit kot se as forumi nuk na del per kyt pune por thjesht kisha thane qe tifozat e italise ta analizojne pak ma shume at skuader para se me thane se kane futbollin ma te bukur e jane skuadra ma e mire...faleminderit per mirekuptimin...lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Thu Aug 23 2007, 07:50pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
naqe me vjen keq qe mendon kete,,ti mendon se italia ka nevoje per analize? pastaj ne analizen e beme me gjemanet...hahhahahah pastaj me france....kampioni del mondo...................pastaj naqe nuk e di qa me te than ty..me gjermaet 5 sulmusa kena pase ne fushe.hahahhahahhahaha ti dhe tifozat gjerman shkoni dh eanalizoni!!!!!!!!!!

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Aug 23 2007, 08:05pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
po gjermania ka tesh sa vjet qe nuk asht ne forme... e nuk kam pretendu qe gjermania me fitu botnor...ti m'duket me keqkuptove... ne po flasim per teknikat e lojes qe ndjekin skuadrat ne pergjithesi...e italia lun vetem ne mbrojte e nuk e ban kurre lojen e hapun... e per ket arsye nuk e vleresoj si ekip...megjithate un nuk kam me ta ndryshu mendimin edhe 1000 vjet me pase se ajo asht skuadra jote e ti s'ke me fol ndoj here keq per te...por njeriu duhet me ken ma objektiv kur bahet fjale thjesht per analize lojet ne pergjithesi e jo mi ndjek ato pasionet tona si tifoza kur bahen debate te ktij lloji...une vet po ta pranoj si tifoz i cmendun gjerman qe jam qe gjermania nuk ka ken ne forme ne ket botnor e qe nuk asht ajo qe ka ken deri ne 90-ten...por t'pakten ato lujne deri ne minut te fundit edeh pse jane ne avantazh me gola...edhe 3 me 0 me ken tuj fitu gjermania ta rras te katertin ne minut te 90te...per ket pyt tan dashamiresit e futbollit tifoza gjerman apo jo...kurse brazili e ka futbollin art e kam shumerespekt si skuader pavaresisht qe s'asht skuadra jeme e preferume...kurse italia asht njofte gjithmone vec per mbrojte te forte ose sic i thojen "catenaccio" po qe i ka ra vlera sepse futbolli ka evolu e tash tifozat dojne ma shume aksion e nuk dojne me pa 11 lojtare ne zone te portierit...megjithate e di qe tna ky shkrim asht i kote se si cdo tifoz as ty s'ka me tu mbush mendja...megjithate te pershndes e ia kalosh sa ma mire e gzonu edhe ikta 2 vjet e gjyse qe ju kan mbet me kupe...hahahahahahahahahahaha...tallem...shndet naqe e tana t'mirat...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Thu Aug 23 2007, 08:45pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahahah ajo asht e vertet qe thua ti qe italia njifet per squader e let ne brojtje dhe luan buku..po ky eshte futbolli naqe italia mbrojtje gjermani gol ne minuten e fundit brazili spektakel etj....po kete kampionat..nuk mund te me thuash qe ke pare nej iali qe ka luajtur ne mbrojtje apo jo????

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Aug 23 2007, 08:53pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
se di qame te than se nuk i kam pa ndeshjet e italise qe me ba nje analize te plote te lojes por e di qe ndeshjen me gjermanine kan lujte hapur deri sa rrasen golin e mandej vetem kan lujt kunder sulm...Po e mira e tana t'mirave kishte ken nje skuader me mbrojtje italiane, me sulm brazilian e mesfushe gjermane qe e shtyn lojen deri ne minut te fundit...hajt se tesh po e bajme vllaznine ashtu me kalimine kohes...hahahahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.7825 sec, 0.5822 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,070kB