Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Sporti
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ekipi Boterore ( pervec Shqiperise) Qe Bani Tifozllek ?!
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
shkodra
Thu Aug 23 2007, 09:08pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
naqe nuke di qa mete than nje skuader qe te shenon gol ne minuten e 118 dhe po iken ne finale s ka me lujte futboll? kur te ka shenu golin 3 aksione jan ba dhe ka maru loja...ja ta tham une ndeshjen ma te bukur e ka ba kunder gjermanise.....

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 24 2007, 02:24pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
ndigjo...ndeshja me gjermanine ka mbaru qysh se ka ba golin e pare se gjermania e la krejt mbrojte vec u fut ne sulm keshtu qe ata dy golat e tjere si em hi si mas me hi loja ishte e mbarume...po hajt qa me ba tesh keni fitu kampionatin e duhet me iu ndigju edhe 2 vjet tjera...hahahahahahahahahahahahahhahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
ale_nl
Fri Aug 24 2007, 03:36pm

Registered Member #1108
Joined: Sat Aug 18 2007, 02:26am

Posts: 467
pervec vllaznis ne kampjonat boteror jam me ITALINE
THE BEST TEAM IN THE WORLD!


Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 24 2007, 03:41pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
papapapapapapa...jeni shtu shume ju tifozat italian kta kohet e fundit....hahahahahahahahahahahahhahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Fri Aug 24 2007, 07:26pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ale_nl ka shkruar:

pervec vllaznis ne kampjonat boteror jam me ITALINE
THE BEST TEAM IN THE WORLD!
bravo maj ale me ne fund u beme 3 tifoza ketu....shkodrani do e bajme nje ndeshje? kush hume me pi te gjithve!!!!!!!!!!se me hager te shkon shum hahahahha

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Fri Aug 24 2007, 07:33pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
mor un ju qes me hanger e me pi pa pas nevoj me lujt vec a jeni te zot me ardh deri ne New York...hahahahahahhahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Sun Aug 26 2007, 10:56pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Brazil.......ke lezet me i pa tu lujtBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Aug 27 2007, 02:11pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
papapapapa m'ka marre malli per nji tifoz gjerman ktu ne forum ku jeni o popull???????

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Mon Aug 27 2007, 07:39pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
perzoten me ju thane te drejte pashe je juve qe fitoj 5:1 gati sa nuk me shpetun lotet..forza JUVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE forza juve.....po hyni ketu naj tifoz interist tesh po i ve flaken foruit....

no comment......
Back to top
sT...
Mon Aug 27 2007, 08:09pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Hyra ketu me qellim qe t'i uroj ketij Juventinit siper meje fitoren e djeshme , dhe pse une jam milaniste .

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
shkodra
Mon Aug 27 2007, 08:47pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahhaha naqe flm por kete vit shpresoj qe juvete fitoje camionatin edhe pse eshte e veshtire...mgjth mos ne ju do e fitoni...inter nooooooooooooooooooooooooo per amor del dio......FORZA JUVE........................................................................................ NORMALEEDHE VLLAZNIA......ST...THE ONE..TE BEJ URIMET PER TE MERKUREN NE SUPER KUPE....EDHE TE LUTEM TE HANEN ME FIORENTINEN DUHET TE FITONI SE PER NDRYSHE JAM I MARUAR UEN PO NUK FITUAT....AHAHAHAH CIAO CIAO E IN BOCA AL LUPO PER LA SUPER COPA EUROPEA...FORZA MILAN FORZA ITALIA...

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Tue Aug 28 2007, 01:59pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
shkodra itesh me ke pelqy shume... ma ek ba qejfin qe po ban i fije tifozllek per milan... se edhe une e urrej interin...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
WORLD
Tue Aug 28 2007, 07:13pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
gjerman !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Tue Aug 28 2007, 07:19pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
bravo altin... edhe un tifoz gjerman jam... shyqyr erdhi dikush qe asht tifoz me deutch-at se na terbunen kta tifozat e italjes... hahahahahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Tue Aug 28 2007, 08:04pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
perzoten interin deri ne vdekje e urreje e din ti seata na vodhen scudeton? ~:( ~:( .....

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Aug 29 2007, 02:43pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
po hajt ca ke me ba vec nqs ke mundsi shko vrite nje interist... hahahahaahahahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Thu Aug 30 2007, 07:19pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
naqe kam nje shoke se me cmene edhe kur du me i shku iterit kunder nuk me len me vu........tesh naj dite po ja thej naj krah ose kamene..se me vra nuk munem....!!!!!!!!!!!!

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Aug 30 2007, 08:10pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hahahahahahaha... bane mu duk si aksident qe mos me ra fort ne sy... hahahahaahahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Fri Aug 31 2007, 07:58pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahahaha ja mar jo e kam shok,se po mos ta kisha shok e din vete ti ahhahahah

no comment......
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Sat Sep 01 2007, 06:49am
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hahahahahahahahaha...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Sat Sep 01 2007, 08:05pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
st the one urime naqe per fitoren e super cupes europiane.......

no comment......
Back to top
shkodra
Sun Sep 02 2007, 08:20pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
uh qa me neroj sot skuadra e zemres... forca juve...

no comment......
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 09 2007, 11:32pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Go Brazili!


I care and I wish well!

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Sep 12 2007, 05:44pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
mos u futen edhe braziliant ktu... pupupupupu... morri fund forumi... hahahahhahhahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
shkodra
Fri Sep 14 2007, 08:33pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
lene ma se ata bajn ligjin ..po gjermant...aman..

no comment......
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3629 sec, 0.0968 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,060kB