Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Sporti
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ekipi Boterore ( pervec Shqiperise) Qe Bani Tifozllek ?!
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
☆_CorOnA_☆
Sat Nov 08 2008, 07:27pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Gjermania


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
Juventini
Wed Nov 12 2008, 07:44am

Registered Member #2241
Joined: Wed Aug 20 2008, 06:20pm

Posts: 640
Back to top
☆_CorOnA_☆
Mon Nov 17 2008, 03:27pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Juventini ka shkruar:


(6 futbollist te juves ka pas italia)


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
babo
Wed Nov 19 2008, 01:47pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
edhe asnjeni si asht dasht 2 lek

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
_fabio_
Fri Feb 27 2009, 06:34pm

Registered Member #2621
Joined: Sat Feb 07 2009, 08:23pm

Posts: 104
gjermania
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Fri Apr 03 2009, 05:20pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
hahahahahahaha babo. Jam me italjant po ma klubet spo flas sps esht sekret. hhhahahahaha

trokit ketu

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
jimm
Fri Apr 03 2009, 05:29pm

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
forca HOLLANDA
Back to top
Xhulio8
Tue Oct 13 2009, 12:02pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
tifoz i tulipane HOLLANDE[ Edited Tue Oct 13 2009, 12:02pm ]
Back to top
LEONS
Sun Oct 18 2009, 07:13am

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Ne kyt forum paska ma shum me GJERMANIN .

edhe un per GJERMANIN si kombetare MILAN & BAYERN MUNCHEN si klub

FORZAAAAAAAAAAAAAA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABack to top
Shoku Noc
Sun Oct 18 2009, 07:44am

Registered Member #2946
Joined: Mon May 04 2009, 09:14am

Posts: 147
Jam ken tifoz italian per shumè vite!!! Da quando ce il sistema juve in nazzionale italia non lo tifero mai piu.

Per momentin simpatizoj Spanjollt dhe Argjentinen.
Shqiptar me gjak....
Shqiptar me emer....
Ilir me fis...
Shkodrane me zemer!!!

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Sun Oct 18 2009, 07:48am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
ashtasori ka shkruar:

Jam ken tifoz italian per shumè vite!!! Da quando ce il sistema juve in nazzionale italia non lo tifero mai piu.

Per momentin simpatizoj Spanjollt dhe Argjentinen.


Ka fajin Lippi...... I duket Juvja e fort. Ka 6-7 lojtar te juves ne formacjon.

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
guest
Wed Oct 28 2009, 11:26pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
jam ken tifoz gjerman por tesh e mrapa se kam ndermend me ba tifozllek per ta. jan popull si delet dhe nuk me bahet me i pa as kur lozin futboll. 1 person qe njoh thot se hitleri e ka dit se cfare popullit i trashe jane dhe per at gja ka dasht me pushtu boten se e ka pas te sigurt se i shkojn mrapa.

tesh baj tifozllek per anglezt edhe ja vlen se te pakten ne pergjithesi jane njerz te mrekullushem. ndoshta duket si pa lidhje me perzi futbollin me simpatine qe ka njeriu per nje popull por kur nuk te pelqen nje popull nuk ke pse ban tifozllek per skuadren e tij.


Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2416 sec, 0.0898 of that for queries. DB queries: 53. Memory Usage: 2,820kB