Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: VLLAZNIA JONE
 
<< Previous thread | Next thread >>
Futbolli Shkodran
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Thu Oct 28 2010, 10:40pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Per futbollin shkodran nostalgjin une e ndaj,per din zhegen e sabah abizin,ardian arren e durravicin se karakteri i tyne s u blete me leke
as ryshfeti si bate efekt,mbasi jeta i dha volumin energjite edhe trblimin.qe cdo skuader me skualifiku me cilsit qe zoti jua ka dhuru .
po ta shofim futbollin sot gjith lojtart blehen n bote, ju bisnesmen e 90-ts mos mendoni se prej shkodres futbollin keni me e shu krejt??
mos mendoni s e shfrytzoni varfnin m e kta futbollista qe as emnin sju dijm.
mos harroni buk e djathin ton, qe skuadren e njekshim nat e dit se bate jehon,kshillen falas po ju a jap lagne rrajen, gjethen skeni nevoj me e lag aspak s ejena shkodran dhe para nesh djepi i kulturs i fotbollit asht gjithmon pran.

[ Edited Thu Oct 28 2010, 10:43pm ]
Back to top
Special_One
Sat Oct 30 2010, 03:33pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
Ne kyt moment qe po shkruj...me duket se jena tu humb edhe kunder flamurtarit ne shkoder (ishalla nuk maron keshtu) me u kthy te tema besoj qe Vllaznia qysh qe i ka fillu me u hap bisnezi i lojtarve nuk po shkon ma mirè hic...se jane dhane gjith mas lekut ikun 1 vit te elbasani a te kavaja e mandej kthehen prep se prep itu...dmth qe ju del i tube lek dhe ikun...do te thote qe nuk kane ma hic gjak per fanelen qe veshin. Besoj qe kohnat ma te bukra te vllazis kohet e fundit i kena pa sa ishin disa lojtar shkodran si Grima,cungu,premci,lici,noga,xha hysa,bizi,dibra,sinani etj...edhe pse nuk ishin tane fenomena por te pakten kane lujt me zemer dhe disa trofe i kane pru ne shkoder.
Sot me kta te jashtmit etj...mireboll qe nuk shkojme ne serin B.

Persa ju perket atyne te vjtriv ma nelt qe ka permend belgium do heksha kapelen tanve (nderime) tu perfitu momentin e prsh dhe i uroj shendet Ardjan Arres kudo qe te ndollet meqe se e kam pas dhe si trejner ne vitin 95-97 te paraterit e vllaznis.

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3203 sec, 0.0813 of that for queries. DB queries: 35. Memory Usage: 2,493kB