Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Fri Nov 19 2010, 01:22pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Isha tu kerku itesh nji kange, dhe e pash qe nuk ekziston nje teme per kanget sllave. Shkodra e ka tradite, dhe pelqehen shum, sidomos neper dasma e fejesa. (Personalisht nuk me pelqejne, sidomos ne te tilla raste..apo kur i vejne neper mramje, apo pub-e. apapa..alergji!!)
Gjithsesi po e hapi temen per ato antar te forumit qe mund t'i pelqejne


Para da vitesh vllai jem ka ken ne Shqipni, dhe degjote te Blue sky nje kange te nji alamet femnet, edhe tesh sa vjet rrite tu m'than ma gjej ne youtube ate qe kam pa atehere. po un nuk ia mbasha mend emrin. sot ma ne fund e kishte vu nji nr FB kshtuqe e gjeta. e thash po ju pershendes, sidomos djemt e forumit

Kanga asht ritmike, dhe kangtarja Zot ruje


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
LUPEN
Fri Nov 19 2010, 01:34pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Bukur


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Fri Nov 19 2010, 08:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

...

Kanga asht ritmike, dhe kangtarja Zot ruje


Kurre nuk me kan pelqy kanget sllave. U desht me ardh 2010 per me fillu ... Per hir te se vertetes duhet me thane qe vlerisimi jem asht i influencum diku....100% prej asaj qe kendon...
Back to top
SuperGirl
Fri Nov 19 2010, 08:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
si i thojn n'shkoder, hargele!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
babo
Fri Nov 19 2010, 08:32pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
SuperGirl ka shkruar:

Isha tu kerku itesh nji kange, dhe e pash qe nuk ekziston nje teme per kanget sllave. Shkodra e ka tradite, dhe pelqehen shum, sidomos neper dasma e fejesa. (Personalisht nuk me pelqejne, sidomos ne te tilla raste..apo kur i vejne neper mramje, apo pub-e. apapa..alergji!!)
Gjithsesi po e hapi temen per ato antar te forumit qe mund t'i pelqejne


Para da vitesh vllai jem ka ken ne Shqipni, dhe degjote te Blue sky nje kange te nji alamet femnet, edhe tesh sa vjet rrite tu m'than ma gjej ne youtube ate qe kam pa atehere. po un nuk ia mbasha mend emrin. sot ma ne fund e kishte vu nji nr FB kshtuqe e gjeta. e thash po ju pershendes, sidomos djemt e forumit

Kanga asht ritmike, dhe kangtarja Zot rujeme ke qit pune me ket teme, perdite kam me vu nga nji kange


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Fri Nov 19 2010, 08:34pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Do te kerkoj ndihmen e gjyshes me postu ktu
Po filloj iher me dijet e mija***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Fri Nov 19 2010, 08:35pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mas kush e ndin Mirin tesh, tapo thote si m'ia terhoqe vemendjen babos prej asaj temes hot

Jepi babo se nqs asht naj nji e bukur e ndij edhe un me knaqesiBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
OLIVE OYL
Fri Nov 19 2010, 08:37pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Fri Nov 19 2010, 08:37pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Metaman, pse ja terhoqe vemendjen babos prej asaj temes hot?:P

Back to top
babo
Fri Nov 19 2010, 08:37pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
po e filloj me kengetarin tem te preferum sllav, vec po ju paralajmeroj une jam enciklopedi per ket temeJa! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
~*Christel*~
Fri Nov 19 2010, 08:40pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Relax per veshet e per trunin

Back to top
OLIVE OYL
Fri Nov 19 2010, 08:42pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
tash isaj i tham femen me trup te bukur une


[ Edited Fri Nov 19 2010, 08:43pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
babo
Fri Nov 19 2010, 08:43pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Fri Nov 19 2010, 08:43pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
aaa lene lene Olive! sa inat i kam shakat!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
babo
Fri Nov 19 2010, 08:44pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
per MirinJa! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Fri Nov 19 2010, 08:45pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
plasen cokollatat edhe ktejBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
babo
Fri Nov 19 2010, 08:45pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
SuperGirl ka shkruar:

aaa lene lene Olive! sa inat i kam shakat!hahaahahahahahahhahahahahahahahahahhaaahahahahhahaha shprehja ma e perdorun kur bahet fjale per femnat sllave

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Fri Nov 19 2010, 08:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

aaa lene lene Olive! sa inat i kam shakat!Ata shakat marshalla me thane...Back to top
Al Bundy
Fri Nov 19 2010, 08:46pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Olive Oyl ka shkruar:

tash isaj i tham femen me trup te bukur une
Une edhe asaj i tham marshalla.
Back to top
Al Bundy
Fri Nov 19 2010, 08:47pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
babo ka shkruar:

per Mirin
Thojne se nuk asht mire me pa kshi gjanash para se me shku me fjet.
Back to top
SuperGirl
Fri Nov 19 2010, 08:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahahah... nji gja nuk kuptoj un. krejt afer jena me to, edhe ato do te jene mesatarisht nja nji pllam ma te gjata se ne shqiptaret. sdi cfare buket hajn.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
babo
Fri Nov 19 2010, 08:50pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
SuperGirl ka shkruar:

hahahah... nji gja nuk kuptoj un. krejt afer jena me to, edhe ato do te jene mesatarisht nja nji pllam ma te gjata se ne shqiptaret. sdi cfare buket hajn.boooooooo, DNA

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Special_One
Fri Nov 19 2010, 09:07pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
Ky eshte ner te preferumit e mij.....

trokit ketu

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
Guest2983928
Sat Nov 20 2010, 01:54am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Ah, nji nder temat e preferume ktu


(nuk asht versioni origjinal por me pelqen!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Nov 20 2010, 01:55am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Edhe mu me pelqejne shume po nuk di me i kerku. Falemners qe kontriboni dhe u kenaqa tu i nigju

I care and I wish well!

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3142 sec, 0.0963 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,118kB