Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
L€OÑ
Tue Nov 23 2010, 10:18pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
keka alamet ......kangtaret

Back to top
LUPEN
Wed Nov 24 2010, 12:37am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Paal Syshkaba
Wed Nov 24 2010, 12:50am

Registered Member #3598
Joined: Tue Dec 22 2009, 07:49pm

Posts: 595
nji nder t'preferumet per mu.[ Edited Wed Nov 24 2010, 12:50am ]
I don't want any of you boys thinking, that you're gonna score. You don't score, until you *score*!

Back to top
Guest2983928
Thu Nov 25 2010, 01:57am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
babo
Thu Dec 02 2010, 02:55pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Sat Dec 04 2010, 05:04pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Guest2983928
Sun Dec 05 2010, 05:12am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
::bud::
Tue Jan 11 2011, 08:34pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
trokit ketu
Back to top
Guest2983928
Tue Jan 11 2011, 08:48pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Tue Jan 11 2011, 08:49pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
::bud:: ka shkruar:

trokit ketu


Sa inat qe spo me punon :s
Back to top
babo
Tue Jan 11 2011, 09:02pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
::bud:: ka shkruar:

trokit ketuhata krejt

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Tue Jan 11 2011, 09:02pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
ma e mire tash 50 se kur ka ken 25Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Tue Jan 11 2011, 09:31pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
::bud::
Wed Jan 12 2011, 09:26pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
ka disa rradjo sllave

trokit ketu
Back to top
babo
Wed Jan 12 2011, 10:48pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
::bud:: ka shkruar:

ka disa rradjo sllave

trokit ketuok, flm

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Jan 13 2011, 12:48pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
babo ka shkruar:E maj mend kete kengetar babo, me pelqente shume kur isha ne Shkoder ka pase nje kange qe e kam ne maje te gjuhes po s'me kujtohet. Shume e bukur kanga dhe zani i tij me solli kenaqesi (i ka pase floket ma te gjata dikur?)
Falemners babo shume rrespekt naqe

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Jan 13 2011, 12:49pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Dushja ka shkruar:
Qenkju Dushja Loved it :x

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Jan 13 2011, 12:50pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
::bud:: ka shkruar:

trokit ketu


Nuk me punon si duhet mar burre

I care and I wish well!

Back to top
::bud::
Fri Jan 14 2011, 11:09pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533

Per Winamp

per Media Player

Per Real Player
Back to top
::bud::
Fri Jan 14 2011, 11:12pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Dushja ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

trokit ketu


Sa inat qe spo me punon :sNdoshta ke nevoj per plugin. nese perdor firefox, athere shkarko plug-inin ketu. E njejta gja per a-cat.

na bani naj pershndetje ka vera
Back to top
OLIVE OYL
Thu Jan 27 2011, 03:29pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Mon Jan 31 2011, 08:52pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Hajde neser :X
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
babo
Thu Feb 03 2011, 03:25pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
ky asht baca Haris, ja hangsha zemren hahahhahahah

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LUPEN
Thu Feb 03 2011, 03:26pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
shume e bukur babo.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
babo
Thu Feb 03 2011, 03:30pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
OLIVE OYL ka shkruar:

Hajde neser :X
kanga e bukur, po ca asht ba ky si piktor me kta floke

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3503 sec, 0.1002 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,109kB