Forums
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LUPEN
Fri Nov 19 2010, 08:36pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264


[ Edited Tue Nov 23 2010, 02:05pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Guest2983928
Sat Nov 20 2010, 01:56am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Ah, edhe kjo tema :x




Back to top
OLIVE OYL
Sat Nov 20 2010, 01:57am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
itu me vjen keq as i gjys fjalet se di



***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
~*Christel*~
Sat Nov 20 2010, 02:00am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Opa-opa...opa-opa

Back to top
LUPEN
Sat Nov 20 2010, 02:00am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Olive Oyl ka shkruar:

itu me vjen keq as i gjys fjalet se di


as une nuk e kuptoj gjuhen e tyne,njej fjal tek-tuk,por m'pelqen muzika qe kan.

[ Edited Sat Nov 20 2010, 02:01am ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Sat Nov 20 2010, 02:04am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
LUPEN ka shkruar:

Olive Oyl ka shkruar:

itu me vjen keq as i gjys fjalet se di


as une nuk e kuptoj gjuhen e tyne,njej fjal tek-tuk,por m'pelqen muzika qe kan.




po efgaristo hahhaah ok ateher nqs ndij nej kang te bukur me gkith qef do ta bi ktu



***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Mbreteresha
Sat Nov 20 2010, 10:22am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
jo efgaristo maj po efharisto

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
OLIVE OYL
Sat Nov 20 2010, 11:16am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
hahahahha ok faleminderit.tash, vec kja edhe kinezcja mkan met pa msu hhahah



***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
sunríse
Sat Nov 20 2010, 11:33am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Sa te bukura jane kanget greke,i du shume..po hajde kuptoj 8-}


Think happy thoughts!

Back to top
SuperGirl
Mon Nov 22 2010, 02:43pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kam nji shoqe greke ne fb, edhe jam tu u update-u me kange te reja

s'bej fort mas tyne...edhe pse me japin shume arome vere..Sarande
ka disa qe jane shum te bukura





Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Guest2983928
Mon Nov 22 2010, 11:03pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Maraj per ikyt kang ...
Back to top
LUPEN
Tue Nov 23 2010, 12:09am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264



Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Wed Nov 24 2010, 06:02pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264



Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Mbreteresha
Wed Nov 24 2010, 06:28pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Sυmmer ka shkruar:

Sa te bukura jane kanget greke,i du shume..po hajde kuptoj 8-}


po te prsh per te dyten here...mas u anko se skupton tesh


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
LUPEN
Wed Nov 24 2010, 11:48pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264



Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Wed Nov 24 2010, 11:50pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Olive Oyl ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:

Olive Oyl ka shkruar:

itu me vjen keq as i gjys fjalet se di


as une nuk e kuptoj gjuhen e tyne,njej fjal tek-tuk,por m'pelqen muzika qe kan.




po efgaristo hahhaah ok ateher nqs ndij nej kang te bukur me gkith qef do ta bi ktu


me t'than te drejten nuk me pelqejn si rrac por disa musika i kan te bukura.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Sat Dec 11 2010, 01:30am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264



Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Sat Dec 25 2010, 01:55am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082




***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Mrikalem
Wed Jan 05 2011, 10:35pm
mreeya

Registered Member #4269
Joined: Thu Nov 25 2010, 12:30am

Posts: 295


See my lips tremble, and my eye-balls roll; Suck my last breath, and catch my flying soul! -A.Pope

Back to top
LUPEN
Thu Jan 06 2011, 01:29am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264



Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
❤Bambolina❤
Thu Jan 06 2011, 02:20am

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
Back to top
LUPEN
Mon Jan 10 2011, 01:57am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264


[ Edited Mon Jan 10 2011, 02:00am ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Guest2983928
Mon Jan 10 2011, 11:34pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
LUPEN
Wed Jan 19 2011, 09:36pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264




Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Mon Jan 31 2011, 11:10pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264



Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:




Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.6350 sec, 0.2872 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,101kB