Forums
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LUPEN
Tue Feb 01 2011, 09:56pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
flaka
Tue Feb 01 2011, 10:04pm

Registered Member #4342
Joined: Mon Jan 03 2011, 02:06pm

Posts: 158
maresi!
Back to top
Guest2983928
Sun Feb 20 2011, 08:31pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
LUPEN
Sun Feb 20 2011, 08:40pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
paska ken e bukur ikja kange.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Guest2983928
Sun Feb 20 2011, 08:42pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
LUPEN ka shkruar:

paska ken e bukur ikja kange.M'bahet qejfi qe t'ka pelqy
Back to top
S~erenity
Mon Feb 21 2011, 03:34am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Back to top
Guest2983928
Fri Mar 04 2011, 02:07am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836

Back to top
LUPEN
Fri Mar 11 2011, 04:51pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
te bukura ,si kjo siper edhe ajo e Serenity.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Guest2983928
Thu Mar 17 2011, 04:03am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
S~erenity
Thu Mar 17 2011, 04:20am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Nice one darling
Back to top
Guest2983928
Sun May 15 2011, 05:12pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Shenkju

~

Back to top
Guest2983928
Wed May 25 2011, 08:59pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836


[ Edited Wed May 25 2011, 09:02pm ]
Back to top
Guest2983928
Wed May 25 2011, 09:02pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Wed May 25 2011, 09:14pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Wed May 25 2011, 09:24pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
:x

Back to top
Guest2983928
Tue Jun 21 2011, 03:29am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Tue Jun 28 2011, 07:21pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Mbreteresha
Fri Jul 01 2011, 01:42pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ohhhhhhh ca mpelqen :x


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Guest2983928
Mon Dec 12 2011, 03:47pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Thu Dec 22 2011, 10:43pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Fri Jan 27 2012, 03:44pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Mon Feb 06 2012, 10:07pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Edmond-Cela
Mon Feb 06 2012, 10:39pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
une personalisht e kam trerr muziken greke. tu fajtu tan kohen

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
S~erenity
Mon Feb 06 2012, 11:03pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Edmond-Cela ka shkruar:

une personalisht e kam trerr muziken greke. tu fajtu tan kohen


Mondi ke tema sa te dush ku mundesh me shprehe cfare nuk te pelqen mar naq.. mire se ke ardhe ne forum
Back to top
S~erenity
Mon Feb 06 2012, 11:05pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Tresor ka shkruar:
Like
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3118 sec, 0.0862 of that for queries. DB queries: 62. Memory Usage: 3,040kB