Forums
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Edmond-Cela
Mon Feb 06 2012, 11:09pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
me fal, por mu duk pak e pa kuptim me u hap nje tem per muzik greke, ne nje tem te veqant per te. si do mos nga e nje vendi qe na ka urry dhe vazhdon. nejse qef e qef kjo dyrnja

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
S~erenity
Mon Feb 06 2012, 11:14pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Edmond-Cela ka shkruar:

me fal, por mu duk pak e pa kuptim me u hap nje tem per muzik greke, ne nje tem te veqant per te. si do mos nga e nje vendi qe na ka urry dhe vazhdon. nejse qef e qef kjo dyrnja


Ti ke lirine e mendimit tand Mond natyrisht por une nuk e shoh ne ate prizem! Rrespekt!
Back to top
SuperGirl
Mon Feb 06 2012, 11:15pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ndoshta edhe neper forume greke kane naj teme me kange shqiptare
Tapo pysim lovin se ne si kuptojme shkronjat

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
S~erenity
Mon Feb 06 2012, 11:18pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
SuperGirl ka shkruar:

Ndoshta edhe neper forume greke kane naj teme me kange shqiptare
Tapo pysim lovin se ne si kuptojme shkronjat
Ka mundesi pse jo
Back to top
Edmond-Cela
Mon Feb 06 2012, 11:19pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
nuk po flas ma. se hin muhabeti ne politik masandej

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Gurabi
Mon Feb 06 2012, 11:44pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
i teme e vetme ashte edhe per kenget sllave ...mas u revoltoni ....muzika ashte ma merr mendja tanve na e pelqen veshi kajhere pa fillu me mendu u na kan uru e na kan sha

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
jimm
Tue Feb 07 2012, 11:51am

Registered Member #2202
Joined: Mon Aug 04 2008, 08:56pm

Posts: 725
un jam dakort me mond celen, asht i shtet qe ska lan gja pa ba dhe hala po tenton me na zhduk si njerz e si gjuh. manej na se dim se ca thohet ne tekstet e kangve greke noshta na shajn. kena edhe na folklor te bukur
Back to top
SuperGirl
Tue Feb 07 2012, 12:33pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Pse shqetesoheni mar njerz, asht thjesht nji teme te muzika...asht art qe ska lidhje me dallimet e urrejtjet midis popujve. njashtu kena edhe kange sllave, e italiane e franceze. Meqe disave ne forum i pelqen, atehere pse jo.

E mira asht me pa pertej urrejtjesBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Edmond-Cela
Tue Feb 07 2012, 05:54pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
SuperGirl ka shkruar:

Pse shqetesoheni mar njerz, asht thjesht nji teme te muzika...asht art qe ska lidhje me dallimet e urrejtjet midis popujve. njashtu kena edhe kange sllave, e italiane e franceze. Meqe disave ne forum i pelqen, atehere pse jo.

E mira asht me pa pertej urrejtjes
nuk e thash prej urrejtjes. po mua thjesht mu duk si pa vend te hapet nje teme apastafat per muzike greke,.. si do mos edhe ne gjuhe angleze titulli i saj, tju tregojm te gjithve se me cfar muziket krenohemi,. e kemi temen e hapur pershendet me ket kange,, te jet edhe afrikane nuk ka gja por te hapet apastafat nje teme per te, mua me vjen turp. ju merreni si te duani.

e mor zot ms ka hanger dreqi krejt si shtet. ai identitetin ton nuk e dim,...

edhe kjo tjetra, shoket e mi ne shkoder, iu them hajte ti ikum ne plazh,. me thojn ku po shkojm. ne velipoj ma, ku tjeter/ ja mar me thojt nuk shkohet atje se asht mushur me kosovar. pasha zotet zemra me ka dhimt kur i kam degju ato fjale. thash me mend metaman se jena vend kot.

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
S~erenity
Wed Feb 15 2012, 02:29am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Back to top
Guest2983928
Sat May 05 2012, 03:58am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
S~erenity ka shkruar:
sa kange e bukur asht!

~

Back to top
S~erenity
Fri May 25 2012, 01:19am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Ka za te bukur Dushe
Back to top
Guest2983928
Thu Jul 19 2012, 09:30pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Thu Jul 19 2012, 09:42pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Mon Jul 23 2012, 04:25am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Mon Jul 23 2012, 05:05am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Tue Jul 24 2012, 01:53am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Cen Durimadhi
Tue Oct 23 2012, 06:23pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
trokit ketu

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Mbreteresha
Tue Feb 24 2015, 11:50am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
awww cfare tekstit ka kjo kange...Love love love love


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Fri Mar 11 2016, 04:55pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3266 sec, 0.0927 of that for queries. DB queries: 59. Memory Usage: 2,976kB