Forums
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
OLIVE OYL
Sat Nov 20 2010, 10:27pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Ketu mund te vendosim kenge latine


Tu lugar es mi lado
Hasta que lo quiera Dios
Hoy sabrán cuanto te amo
Cuando por fin seamos dos

Y nunca estuve tan seguro
De amar asíi, sin condición
Mirandote mi amor te juro
Cuidar por siempre nuestra unión
Hoy te prometo
Amor eterno
Ser para siempre
Tuyo en el bien y en el mal

Hoy te demuestro
Cuanto te quiero
Amamdote hasta mi final

Lo mejor que me ha pasado
Fue verte por primera vez
Y estar así de mano en mano
Es lo que amor siempre soñé***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Sat Nov 20 2010, 10:33pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
+1.

Back to top
OLIVE OYL
Sat Nov 20 2010, 10:41pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
sa koh i ka kjo kang Miri, e bukur

Qe edhe nji tjeter
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Sat Nov 20 2010, 10:44pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
p.s.Duhet me pyt sunshine, a thu a gej iky Raul se keka alametit dreqi hahahahahaha***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Sun Nov 21 2010, 12:24am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Sun Nov 21 2010, 01:56am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264

Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Sun Nov 21 2010, 02:13am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Sun Nov 21 2010, 12:20pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
LUPEN ka shkruar:


weeeeeeeeeeeeee sa koh qe se kisha ndi, se kam dit se e ka titullin ishtu
kta e kcekan ma bukur se e kena pas kcy na hahahah***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Special_One
Sun Nov 21 2010, 12:26pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
trokit ketu

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
Special_One
Sun Nov 21 2010, 12:32pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
trokit ketu

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
OLIVE OYL
Sun Nov 21 2010, 01:14pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
me duket sikur ma perpara kan ba kang ma te bukra se tash***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Special_One
Sun Nov 21 2010, 01:16pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
Shume ma te bukura :-) sidomos vitet 70-80-90 nuk kane per tu harru kurr!!!

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
Mbreteresha
Mon Nov 22 2010, 10:09pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
coqe shihe ivanen ..po te kjo telenovela ka lujt artisten protogoniste dhe ka ken shpirt njeriu..per kete kengen marojjjjjjjjjjjjj me pelqen shume te pershendes...


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
MiCoLjA
Mon Nov 22 2010, 10:11pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
hahahah lov maj lala me at telenovel ti aa ala se pave si maron aaa hahahaha

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Mbreteresha
Mon Nov 22 2010, 10:12pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
KeJsi ka shkruar:

hahahah lov maj lala me at telenovel ti aa ala se pave si maron aaa hahahaha


ti thu per valentinen..ate mas e rujt zoti se me bani batall :d me la para lap topit e po me shkojne syte dam

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
OLIVE OYL
Mon Nov 22 2010, 10:14pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
ohhhh maj Gad sa e bukur asht lovi, kanga edhe telenovela.***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Mon Nov 22 2010, 10:23pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
ti den me mlujt mec.fillova une hahahahah


[ Edited Mon Nov 22 2010, 10:26pm ]***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Mbreteresha
Mon Nov 22 2010, 10:28pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ahahhahahahahahhahahhahahaha...pash allahile mas ma kujto se skam te ngime me hi me e pa edhe ihere,,njaq film i bukur ka ken :d

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Guest2983928
Mon Nov 22 2010, 10:59pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
LUPEN...ato dy kangt qe ke vu ti, nuk jane latine. Jane ne portugalisht :-"

Po ju pershndes me nje 'bachata'...
Te Extrano ~ Xtreme
Back to top
LUPEN
Mon Nov 22 2010, 11:36pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Lambada asht kercim brazilian.
Brazili ndodhet ne Ameriken latine.
Ne brazil flitet gjuha portugeze.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Guest2983928
Tue Nov 23 2010, 04:33am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
LUPEN ka shkruar:

Lambada asht kercim brazilian.
Brazili ndodhet ne Ameriken latine.
Ne brazil flitet gjuha portugeze.


S'jam ufo
Mendova ndrysh per temen po ska rendsi. Aq ma mire kshtu

Back to top
OLIVE OYL
Tue Nov 23 2010, 01:47pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
E kam hap temen 'jo vetem telenovela' Dushe hahhaha
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Tue Nov 23 2010, 01:58pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Guest2983928
Tue Nov 23 2010, 04:00pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Olive Oyl ka shkruar:

E kam hap temen 'jo vetem telenovela' Dushe hahhahaNuk thash kund se kjo tema asht vetem per telenovela moj ma
Mendova se e kishe fjalen vetem per kenge ne spanjisht (e normal
qe skan vec telenovelat kenge spanjisht haha) po e kapisha tesh
Back to top
Guest2983928
Thu Nov 25 2010, 02:31am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4269 sec, 0.0379 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,079kB