Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Letersia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Fraza e dites
Go to page  1 2 3 ... 27 28 29
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WORLD
Thu Dec 02 2010, 02:15pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Një i mençur është superior ndaj çdo fyerjeje që i bëhet. Përgjigjja më e mirë për sjelljen e paturpshme është durimi dhe përmbajtja.

Jean - Baptiste Poquelin - Molière (1622-1673)

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Special_One
Thu Dec 02 2010, 02:19pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
Me pelqejne meshkujt qe kane nje te ardhme....dhe femnat qe kane nje te kalume..... :-)

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
Holly
Thu Dec 02 2010, 02:22pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Special_One ka shkruar:

Me pelqejne meshkujt qe kane nje te ardhme....dhe femnat qe kane nje te kalume..... :-)Me pelqen

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Thu Dec 02 2010, 02:23pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
WORLD ka shkruar:

Një i mençur është superior ndaj çdo fyerjeje që i bëhet. Përgjigjja më e mirë për sjelljen e paturpshme është durimi dhe përmbajtja.

Jean - Baptiste Poquelin - Molière (1622-1673)E bukur!

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Thu Dec 02 2010, 02:26pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Po u nise duke premtuar ate qe nuk e ke ende,do te humbasesh deshiren per ta pasur.
PAULO COELHO* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Dec 02 2010, 08:57pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
WORLD ka shkruar:

Një i mençur është superior ndaj çdo fyerjeje që i bëhet. Përgjigjja më e mirë për sjelljen e paturpshme është durimi dhe përmbajtja.

Jean - Baptiste Poquelin - Molière (1622-1673)


(1622-1673) qysh atehere!
So true thank you

I care and I wish well!

Back to top
WORLD
Fri Dec 03 2010, 01:00pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Te jesh femer eshte fatkeqesi shume e madhe, se tere jeten tende ke te besh kryesisht me burrat.

Conrad

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Guest2983928
Sat Dec 04 2010, 12:46am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Kur urren dike, ti urren nje pjese te tij qe eshte dhe pjese e jotja. Ate qe nuk e ke nuk te shqeteson.
~Hermann Hesse
Back to top
SuperGirl
Sat Dec 04 2010, 12:50am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
"If I am what I have, and if I lose what I have, who then am I?"

Erich Fromm
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
☼sunshine
Sat Dec 04 2010, 05:44pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
E' una delle grandi difficoltà della vita d'indovinare ciò che una donna vuole!

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
MiCoLjA
Sat Dec 04 2010, 05:47pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
tema e dites "Permytjet ne shkoder tan diten me telefon ne dor tu i marr ka shkodra tu i pyt qa u ba "

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
☼sunshine
Sat Dec 04 2010, 05:50pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
MiCoLjA ka shkruar:

tema e dites "Permytjet ne shkoder tan diten me telefon ne dor tu i marr ka shkodra tu i pyt qa u ba "


trokit ketu

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
SuperGirl
Tue Dec 07 2010, 12:41am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Add life to your days, not days to your life..


- Shtoji jete diteve te tua...jo dite jetes tende..Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Guest2983928
Tue Dec 07 2010, 02:43pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Ne syte e urrejtjes shihet dashuria,ne syte e mjerimit pasuria,ne syte e trishtimit lumturia,ne syte e vdekjes jeta.
Back to top
OLIVE OYL
Thu Dec 09 2010, 01:57pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
I kan than ujkut 'pse e ke qafen e trash?'
'Se i baj punt veeeet!'***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Dec 09 2010, 05:05pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Just for today, no matter where I am going, or what I am doing, or who I am doing it with, it is my intention to focus on the positive. Lucy MacDonald
I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Dec 09 2010, 09:23pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Kind words can be short and easy to speak, but their echoes are truly endless.
Mother TheresaI care and I wish well!

Back to top
Guest2983928
Fri Dec 10 2010, 01:33am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Mjafton vetem nje fjale dhe une vij tek ti !
~ Ohran Pamuk
Back to top
WORLD
Fri Dec 10 2010, 10:05am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Loti thahet shpejt, sidomos kur derdhet per fatkeqesite e te tjereve.
Marcus Tullius Cicero

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
MiCoLjA
Fri Dec 10 2010, 10:09am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
world shume vertet naq si kena than gjithmon kur vjena darka gjithkush shef a i ka pjestart e familjes se vet ne shpi edhe i ven cilcin deres

fraza dites rrespekto vedin met rrespektu tjert

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
MiCoLjA
Fri Dec 10 2010, 10:12am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
ikja tash a asht tem me vu thenje te te mdhejve apo frazen e dsites se spo kuptoj :-?

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
OLIVE OYL
Fri Dec 10 2010, 11:32pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Dushja ka shkruar:

Mjafton vetem nje fjale dhe une vij tek ti !
~ Ohran Pamukhajde gjeje at fjal se***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Fri Dec 10 2010, 11:33pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sex?Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Dec 10 2010, 11:47pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

Sex?


Po pse ore, fjale asht ajo?

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Fri Dec 10 2010, 11:57pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Sex?


Po pse ore, fjale asht ajo?M'falni per gabimin. Deshta me than 'Seks'. Na meshkujve nuk duhet shume me na motivu.


Back to top
Go to page  1 2 3 ... 27 28 29  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2246 sec, 0.0353 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,127kB