Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Letersia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Fraza e dites
Go to page  1 2 3 ... 25 26 27 28 29
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Mon Mar 18 2013, 12:02am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
We don't see things as they are.
We see things as we are.

~

Ne nuk i shofim gjanat si jane. Por i shofim gjanat si jena.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Wed Mar 20 2013, 03:53pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Damn, e fshiva wisdom-in. Sdi ku e kam rujt tesh at foto me e vu prap.
Rimbambita

[ Edited Sat Mar 23 2013, 12:02am ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sat Mar 23 2013, 12:03am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Iket desha me than:

I hope you live a life you're proud of. If you find that you are not, I hope you find the strength to start all over again.

S. FitzgeraldBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
- Stella -
Mon Mar 25 2013, 07:11pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501

Before you assume, learn facts.
Before you judge, understand why.
Before you hurt someone, feel.
Before you speak, think.


[ Edited Mon Mar 25 2013, 07:11pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
sunríse
Tue Mar 26 2013, 11:20am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Për një njeri injorant, injoranca e tij është pronë private. Mos ja prekni sepse në sytë e tij është aq e shtrenjtë sa familja!


Think happy thoughts!

Back to top
sunríse
Tue Mar 26 2013, 11:22am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Atdheu i njeriut është kudo që ai përparon.


Think happy thoughts!

Back to top
sunríse
Wed Mar 27 2013, 12:08pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Kush thote qe eshte e pamundur,sduhet te shqetesojn ata qe jane duke realizuar te pamunduren .
Albert EinsteinThink happy thoughts!

Back to top
- Stella -
Mon Apr 01 2013, 08:48pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501


Ashtu si librat, disa njerëz, lexohen me një frymë dhe harrohen po aq shpejt. Për të tjerë nuk je kurioz as për t'i shfletuar faqet e para. Pastaj janë ata që i njeh përmendësh, megjithatë vazhdon t'i lexosh me shumë dëshirë, sepse janë aq të veçantë saqë druhesh se mos të shpëton ndonjë detaj prej tyre.Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
SuperGirl
Mon Apr 01 2013, 10:38pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
- Stella - ka shkruar:Ashtu si librat, disa njerëz, lexohen me një frymë dhe harrohen po aq shpejt. Për të tjerë nuk je kurioz as për t'i shfletuar faqet e para. Pastaj janë ata që i njeh përmendësh, megjithatë vazhdon t'i lexosh me shumë dëshirë, sepse janë aq të veçantë saqë druhesh se mos të shpëton ndonjë detaj prej tyre.

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
sunríse
Thu Apr 04 2013, 10:01am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479Think happy thoughts!

Back to top
sunríse
Thu Apr 04 2013, 10:01am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479Think happy thoughts!

Back to top
sunríse
Thu Apr 04 2013, 01:52pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Think happy thoughts!

Back to top
- Stella -
Thu Apr 04 2013, 09:31pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501


Një libër është gjithmonë i mirë, në krahasim me njerëzit. Një libër nuk do ketë erën e cigares, parfumit apo fallsitetit.Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Fri Apr 05 2013, 08:34pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501


Fai rumore nei sogni di qualcuno solo per farlo svegliare con il cuore felice. Altrimenti lascialo dormire.

*


Bej zhurme ne endrrat e dikuj vetem neqoftese e ben te zgjohesh me zemren e lumtur. Perndryshe lere te flej.Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Apr 08 2013, 09:58am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799


I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Apr 08 2013, 10:00am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799


I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Apr 08 2013, 10:04am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799


I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Apr 08 2013, 10:06am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799


I care and I wish well!

Back to top
sunríse
Mon Apr 08 2013, 02:49pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
E vlersoj shum shoqnin e vertet,e kurr nuk kisha me e zhgenjy per asnji lloj arsyetThink happy thoughts!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Apr 08 2013, 09:27pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
sunríse ka shkruar:

E vlersoj shum shoqnin e vertet,e kurr nuk kisha me e zhgenjy per asnji lloj arsyetBeautiful sis just beautiful and true


I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Wed Apr 10 2013, 05:55pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
sunríse
Thu Apr 11 2013, 10:34am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479Think happy thoughts!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 11:18am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
sunríse ka shkruar:
Ahaha a good one

I care and I wish well!

Back to top
sunríse
Fri Apr 12 2013, 08:52am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479Think happy thoughts!

Back to top
sunríse
Fri Apr 12 2013, 08:55am

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479

Fjala dhe mendimi,mund te bejne magjina kur kombinohen me njeri-tjetrin,por vetem kur fjala vjen pas mendimit!


Think happy thoughts!

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 25 26 27 28 29  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2629 sec, 0.0896 of that for queries. DB queries: 60. Memory Usage: 3,047kB