Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Letersia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Fraza e dites
Go to page  1 2 3 ... 26 27 28 29
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Tue Apr 16 2013, 10:14pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Wed Apr 17 2013, 10:05am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Dedicati così tanto al miglioramento di te stesso
da non avere il tempo di criticare gli altri.
(Jim Rohn)

~

Perkushtoju aq shum permiresimit te vetes, saqe te mos kesh kohe te kritikosh te tjeretBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Apr 18 2013, 08:46pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
☼sunshine
Mon Apr 22 2013, 10:03pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Chi sa ridere e' padrone del mondo Giacomo Leopardi

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
- Stella -
Tue Apr 23 2013, 05:14pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
SuperGirl ka shkruar:

Dedicati così tanto al miglioramento di te stesso
da non avere il tempo di criticare gli altri.
(Jim Rohn)

~

Perkushtoju aq shum permiresimit te vetes, saqe te mos kesh kohe te kritikosh te tjeretKyt shprehje kishte ken me e ba ligj ne Kushtetute e me shkru gjithkund se metaman kishim ken tan ma mir

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
SuperGirl
Sun May 12 2013, 08:58pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ehh stella..

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sun May 19 2013, 06:02pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Absolutely true!!


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
~*Christel*~
Sun May 19 2013, 06:07pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
SuperGirl ka shkruar:

Absolutely true!!

me mu e ke e di une
Back to top
SuperGirl
Sun May 19 2013, 06:26pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
haha, me ty me ty e kam. sa po flitshim per lepurin qe ke me hanger soon, me doli para kja fotoBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
~*Christel*~
Sun May 19 2013, 06:35pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
i am feeling guilty tesh! Me preke ne seder
Back to top
666
Sun May 19 2013, 06:47pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
- Stella - ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Dedicati così tanto al miglioramento di te stesso
da non avere il tempo di criticare gli altri.
(Jim Rohn)

~

Perkushtoju aq shum permiresimit te vetes, saqe te mos kesh kohe te kritikosh te tjeretKyt shprehje kishte ken me e ba ligj ne Kushtetute e me shkru gjithkund se metaman kishim ken tan ma mir


amin

Touch screen phones piss me off
Back to top
SuperGirl
Sun May 19 2013, 06:52pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
666 ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Dedicati così tanto al miglioramento di te stesso
da non avere il tempo di criticare gli altri.
(Jim Rohn)

~

Perkushtoju aq shum permiresimit te vetes, saqe te mos kesh kohe te kritikosh te tjeretKyt shprehje kishte ken me e ba ligj ne Kushtetute e me shkru gjithkund se metaman kishim ken tan ma mir


amin


amenBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
666
Tue May 21 2013, 04:18pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
From the tornado in oklahomaTouch screen phones piss me off
Back to top
SuperGirl
Tue May 21 2013, 06:41pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
aww...Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
666
Tue May 28 2013, 06:36pm

Registered Member #5114
Joined: Sun Jul 08 2012, 09:45pm

Posts: 1026
.


Touch screen phones piss me off
Back to top
- Stella -
Wed May 29 2013, 01:32pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501

Per te qene i lumtur nuk te nevojitet nje portofol i madh qe te blesh dhe zoterosh sa me shume gjera, por nje mendje e madhe per te vleresuar e dashur pak gjera.

- Omar Falworth


[ Edited Wed May 29 2013, 01:33pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
SuperGirl
Fri May 31 2013, 10:20pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
- Stella - ka shkruar:


Per te qene i lumtur nuk te nevojitet nje portofol i madh qe te blesh dhe zoterosh sa me shume gjera, por nje mendje e madhe per te vleresuar e dashur pak gjera.

- Omar Falworth
Se i shtohet edhe portofoli mendjes se madhe, nuk asht hic keq. hahahahBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Fri May 31 2013, 10:22pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
A SHIP IN PORT IS SAFE BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE MADE FOR

*Nji anije ne port asht e sigurt, por anijet nuk jane ba me nejt ne port*

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
~*Christel*~
Sat Jun 01 2013, 08:40am


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
SuperGirl ka shkruar:

A SHIP IN PORT IS SAFE BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE MADE FOR

*Nji anije ne port asht e sigurt, por anijet nuk jane ba me nejt ne port*
I like this
Back to top
SuperGirl
Mon Jun 10 2013, 12:12pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
"I do not like that man. I must get to know him better" - A.Lincoln

Sa prej jush e bajne ket gja??Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Mon Jun 10 2013, 12:26pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Me me une e baj njashtu. Me femna.Back to top
- Stella -
Thu Jun 13 2013, 12:50pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501


Mendjemadhësia është dhurata që bëri Zoti për njerëzit e vegjël.


| Bruce Barton |


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Sat Jun 15 2013, 08:41pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Mon Jun 24 2013, 09:30pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501

“ non li trovi nascosti nel buio.
i peggiori mostri ti guardano in faccia, e ti sorridono ”


*


" nuk i gjen te fshehur ne erresine.
monstrat me te keqija te shohin ne fytyre dhe te buzeqeshin"

[ Edited Mon Jun 24 2013, 09:32pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
SuperGirl
Mon Jun 24 2013, 09:54pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
- Stella - ka shkruar:


“ non li trovi nascosti nel buio.
i peggiori mostri ti guardano in faccia, e ti sorridono ”


*


" nuk i gjen te fshehur ne erresine.
monstrat me te keqija te shohin ne fytyre dhe te buzeqeshin"
eehhh...tell me about it!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 26 27 28 29  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2931 sec, 0.0826 of that for queries. DB queries: 62. Memory Usage: 3,077kB