Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Muzike instrumentale
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
S~erenity
Thu Dec 09 2010, 09:23pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Dushja ka shkruar:

:x

Dushe, i adhuroj tingujt e kesaj melodie magjepsese dhe imazhet jane mrekulli :x :x
Back to top
S~erenity
Thu Dec 09 2010, 09:27pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
L€OÑ ka shkruar:
M'pelqen Leon, shume relax
Back to top
S~erenity
Thu Dec 09 2010, 09:29pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Super flm per pershendetjen, asht fantastike, m'ke ba me kcy
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Dec 10 2010, 11:16pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Moon :x


I care and I wish well!

Back to top
L€OÑ
Mon Dec 20 2010, 09:25pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
Back to top
L€OÑ
Wed Dec 22 2010, 06:43pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Jan 09 2011, 10:12pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799


I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Jan 20 2011, 03:38pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799


I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Jan 20 2011, 03:42pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799


I care and I wish well!

Back to top
:Oli-veR:
Thu Jan 20 2011, 07:58pm

Registered Member #2779
Joined: Mon Mar 16 2009, 10:14am

Posts: 225
Kitarristi Shkodran - Mbeta gjith diten hijeveKoha shëron të gjitha plagët...
me përjashtim të një zemre të plagosur dhe te thyer si e imja !!


Back to top
S~erenity
Sun Jan 23 2011, 03:03pm
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Back to top
LUPEN
Fri Feb 11 2011, 04:26pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
a-cat ka shkruar:
kja asht e bukur.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Fri Feb 11 2011, 04:29pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
S~erenity
Mon Feb 14 2011, 02:03am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Shume e bukur!
Back to top
Guest2983928
Sun Feb 20 2011, 07:57pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
S~erenity
Mon Feb 21 2011, 03:43am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
L€OÑ ka shkruar:
E mrekullushme Leon!
Back to top
S~erenity
Mon Feb 21 2011, 03:47am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
ツ ka shkruar:
Shume e bukur darling
Back to top
S~erenity
Mon Feb 21 2011, 03:55am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Back to top
babo
Tue Feb 22 2011, 01:10pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
LUPEN ka shkruar:

ca me i than kesaj

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LUPEN
Tue Feb 22 2011, 01:16pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
kja nuk ka nevoj per shume fjale babo..
kam nje cd te tij qe e maj ne makine ,te gjitha i ka te bukura.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
babo
Tue Feb 22 2011, 01:52pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
hala nuk e kam idene si nuk e kam pa kete teme, flm e-butterfly

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LUPEN
Tue Feb 22 2011, 01:54pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
babo ,kjo asht nje nder temat ma te bukura ,hi shpesh me ndi muzike ktu.

[ Edited Tue Feb 22 2011, 01:55pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
babo
Tue Feb 22 2011, 02:13pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
a-cat ka shkruar:

ta kam borxh

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Tue Feb 22 2011, 02:39pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
LUPEN ka shkruar:

babo ,kjo asht nje nder temat ma te bukura ,hi shpesh me ndi muzike ktu.s'ke faj

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Tue Feb 22 2011, 02:52pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
meqe i hyme kesaj valle..
me e nigju ket para se me ra me fjetJa! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3033 sec, 0.0466 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,083kB