Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkollat - Arsimi - Edukimi
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kujtime nga shkolla e mesme...
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Wed Aug 12 2009, 06:58pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Maj mend qe ja kena ingjizu mledhjen e vitit presorave, fillim e marim prej katit siper me microfon te lidhun ne katin poshte.

Ishin ba me lujt mendsh tan msust se nuk kuptoshin se ku i kishmi marr ata ato lajme hahahaa......

He ma presor kishe fole e dhe per mu e?! mire mire... hahhhaaa...
Back to top
Mbreteresha
Wed Aug 12 2009, 07:22pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
uuuuuu momente te pa kthyera me mbrapa momentet nder me te bukura te jetes...
do shkruj nje nate tj por te cila teme eshte kjo?

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
::bud::
Wed Aug 12 2009, 07:32pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
tek Rinia Shkodrane - Arsimi - Edukimi trokit ketu

Veni nje shenje ne ekran
Back to top
West****
Thu Nov 26 2009, 02:40am

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Me kujtohet , kam ken ne nji shkolle me kunaten teme( na at kohe nuk ishim te fejume )..ajo ka pas za te bukur e kendote ne klase ne ore te pushimit te madh.Nji dite e vjen shoket e klases se vet me kendu.. kur po vjen msusi i dezhurnit e po thot qetsi a degjoni at qe knon.. mesusja jone e matematikes tha , me ken se kendon bukur dhe ne matematik ajo, keshtu ciceroka boll mire, tash kur takohena dhe pse rradh ja kujtoj , e fillon me qesh.
Back to top
Gurabi
Thu Nov 26 2009, 02:56am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
hmmm vitet me te bukra edhe pse nuk i kam pas 4 dy vite jan ken shume te mrekullueshme shoqria unike ......per momentin me kujtohet kafet te oazi i vogel naj ore fiskulture......2 mbremjet te shqiponja uff tmerrin qe kishaaa ne oren e fizikes me msus xhihatin..... katershin qe mora ne letersi e ja kishte vu profesori gabim shokut tem qe kishim emrat njit...................... kur jena ken ne kruj udhetime ne autobuz tu knu e kqy uaaaaaaaaaaaa shumicen e oreve me kry ka shatrivani mos po kalon naj hot djale ..........per momentin kto po me kujtohen po gjithcka ne ato dy vite ka ken adventure e perditshme


[ Edited Thu Feb 25 2010, 02:58pm ]

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2650 sec, 0.0807 of that for queries. DB queries: 40. Memory Usage: 2,617kB