Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Me ne e hajne te gjithe
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Fri Dec 03 2010, 12:54pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Me ne fitojne te gjithe thoshte sali berisha ne fushate elektorale por na doli e kunderta se??
se qa thote pervec se cdo qytetar shkodran po ta han si thell me krize ekonomike dhe ma te fresketen edhe ujin nen beth tash e hajde sali e u bash 10 vjec thojn ordineret e pro sali e jozefin tapalles ku po e bajn shkoderen vend si myzeqeja e kohs se ahmet zogut.
habitem sot ku ne shkoder askush nuk merr mundimin me shpreh nji indinjate per ket fenomen (permbytja) ejani e shikjoni si rrijn fakirat tuj pa ujin s e si po i afrohet parruces dal ngadal, e thashethemet e cdo qytetari vetem me vetem me dal sejcili ma i dijshem se tjetri e harrojn sali berishen se po ju a fut prap.
e ket here me te lagun persmarit e jo nen rregost por berball e syni spo i dridhet.
vjen ne shkoder si me pa dal ne bahcen e tij me shkul nji laken me cizme lastikut e ik fill ne tiran e cizmet i len te dera ne bahcallek se ka me ardh prap neser me na than at slloganin me ne e hajn te gjithe.
vizion 2000 dikur.......por mas 2000-shit shkodra vetem po perballet me qiellin e token se kerkush ska qa me i ba se ja ka ba vedit si gjithmon.

[ Edited Fri Dec 03 2010, 12:56pm ]
Back to top
☼sunshine
Fri Dec 03 2010, 01:02pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Me duket ma e arsyeshme me e kalu trokit ketu ikyt teme.

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
SuperGirl
Fri Dec 03 2010, 01:11pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
done.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
belgium
Fri Dec 03 2010, 01:13pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
♥sunshine♥ ka shkruar:

Me duket ma e arsyeshme me e kalu trokit ketu ikyt teme.e di por thash meqe ne ketu dalim jasht teme thash pse mas me e lan ma origjinal me mendimet e gjithsejcilit pa pas mundim me i moderu kto drejtusat e minibashkis ...
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2952 sec, 0.1118 of that for queries. DB queries: 38. Memory Usage: 2,547kB