Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra - Tradita - Jeta sot
 
<< Previous thread | Next thread >>
Thanje te ndryshme Shkodrane,
Go to page  1 2 3 ... 21 22 23
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
migu
Tue Nov 20 2007, 07:36pm

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
ne kohen e kampionatit te futbollit gjermani 2006, dy shoke te mi po kapeshin njeri rusjane dhe tifoz me brazilin ,tjetri xhabisjane e tifoz me gjermant , fillon muhabeti e flet e flet e flet ku shoku xhabisjane per gjermant, ne fund ja pret ku shoku rusjane dhe kjo eshte thenja qe i thojne vec shkodranet, "o ........... Brazilianet te lozin futboll ne çati te shpise e sta thejne nji tjegull" hahahahah e forte , thoni thenjet tuaja juve tani.

[ Edited Fri Nov 21 2008, 04:30pm ]

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
belgium
Tue Nov 20 2007, 07:51pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
mas ja fu kot mar burre...
Back to top
migu
Tue Nov 20 2007, 07:52pm

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
po tash pse .ca ja kam fut kot

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
belgium
Tue Nov 20 2007, 07:55pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
o zotni....asht thenje shkodrane(mos ja fut kot mar burre).haha hahaaaaa.e forte kjo.....
Back to top
migu
Tue Nov 20 2007, 07:58pm

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
po dhe kjo eshte shkodrane( ca ja kam fut kot), heheheheheh..................

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
belgium
Tue Nov 20 2007, 08:04pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
filloj me te ardhe era itash.....
Back to top
migu
Tue Nov 20 2007, 08:07pm

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
flm.

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
visho
Tue Nov 20 2007, 08:40pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
bashit me dal gjaBack to top
belgium
Tue Nov 20 2007, 09:01pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
pritna zat.....hahaha..
Back to top
visho
Tue Nov 20 2007, 09:04pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
ça i dihet ma rriskutBack to top
belgium
Tue Nov 20 2007, 09:09pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ouuu,per rrisk,vec mas e basha djale ne shpirt....hahaha
Back to top
visho
Tue Nov 20 2007, 09:11pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
tpasska dal djali shejtanBack to top
belgium
Tue Nov 20 2007, 09:27pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
u at mas e paca.....
Back to top
migu
Wed Nov 21 2007, 12:56am

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
n'balabane hahahahahah,

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
migu
Wed Nov 21 2007, 12:57am

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
korrigjim n'ballabane

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Nov 21 2007, 03:45pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
e paske djalin alamet qenit mar! hahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
belgium
Wed Nov 21 2007, 04:59pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ouu,DOGecfar DOGUT,amerikan staf......hahaha
Back to top
Holly
Wed Nov 21 2007, 05:04pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
te paska ra djelli ne kry.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
belgium
Wed Nov 21 2007, 05:10pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
maje vedin,a je deshem a
Back to top
Holly
Wed Nov 21 2007, 05:14pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
paske pi eee? ta pift dreqi n'bark. hahahahaha

[ Edited Wed Nov 21 2007, 05:15pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
belgium
Wed Nov 21 2007, 05:26pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
pa maj me kumovica,pa dan me me rrejte.....hahaha...ku ikeni viskin,cinzanon.......hahaha
Back to top
migu
Wed Nov 21 2007, 05:34pm

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
je ba si xhixhibanuza hahahah

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
belgium
Wed Nov 21 2007, 05:48pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
ai qi shan shan vedin haha haha .........dikur ne shkoll
Back to top
antivirusi81
Wed Nov 21 2007, 08:08pm

Registered Member #1409
Joined: Wed Nov 21 2007, 06:10pm

Posts: 35
mi marsh tan t'ligat

fjalt e shumta jan fukarallek
Back to top
belgium
Wed Nov 21 2007, 08:18pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
a ke fjet ne zheg?.......hahahaaaa
Back to top
Go to page  1 2 3 ... 21 22 23  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3228 sec, 0.0937 of that for queries. DB queries: 62. Memory Usage: 3,017kB