Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Preshendetje tanve
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 01:48am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
Mimrema githve ckemi si kaloni...desha me ju than se u futa ne forum nese nuk me shifni hehehe


Back to top
Al Bundy
Sat Dec 11 2010, 01:52am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Me ate avatar nuk kalon pa u pa knej:P

Mireserdhe Bella!!Back to top
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 02:04am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
mir se te gjeta miri ckemi mir je


Back to top
Al Bundy
Sat Dec 11 2010, 02:07am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mos pyt Bella. Si me pas pi Redbull. S'na tregove diçka per veten? Nga cili shtet na shkruan?Back to top
Vaskja
Sat Dec 11 2010, 02:07am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
ka fol drejt parafolesi...po te pershndes edhe une e po te them sa heret erdhe maj bellà po me ate avatar tepo na merr ne qaf...:P
p.s. shpresoj qe mas te mi marresh per keq fjalet se jena shkodrane merakli humorit...gjithsesi mire se na erdhe e te lumshin kamt, durt


Back to top
OLIVE OYL
Sat Dec 11 2010, 02:09am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Bella mirsenagjete hahahahhahah***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 02:12am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
Miri74 ka shkruar:

Mos pyt Bella. Si me pas pi Redbull. S'na tregove diçka per veten? Nga cili shtet na shkruan?


hahahahah pse mar nejse un jetoj ne itali po ti ca ban qut ne kter or a sfjete ?


Back to top
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 02:14am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
ahahahah vaskja i mbaj shakat naqe mir se te gjeta dhe flm per repsketin


Back to top
Vaskja
Sat Dec 11 2010, 02:15am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
bella edhe ti si puna jeme me insomnia???
na e mori shpirtin kja talia...:P


Back to top
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 02:17am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
olive mir se erdha hahah


Back to top
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 02:18am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
ahhahahah vaskja po ske ca ban itu ke me nejt heheh eshkreta sdi ku shkruj sdi me perdor forum mduket vetja si e marr sdi ehhe


Back to top
OLIVE OYL
Sat Dec 11 2010, 02:18am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
Bella shpresojm te takohna ma shpesh ktu! n jam Olive e gzohem qe u bashkove me ne!Per sante te uroj naten e mir e gjum te amel e her tjera ishalla vjen ma heret***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
❤Bambolina❤
Sat Dec 11 2010, 02:18am

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
mir se erdhe shpirtuke....tvb...
Back to top
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 02:19am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
ok olive naten e mir naqe ja klm gjum te amel shihemi ma shpesh patjeter itu jam pacim


Back to top
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 02:20am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
mir se te gjeta zemrushe tvb dhe un


Back to top
Vaskja
Sat Dec 11 2010, 02:23am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
bella na thuj nej gja ma teper prej tejet maj naqe mrenda mundesive te tuja...:)
Oli po ti rri maj ku po ik mas ban demek se ke me shku ne pune neser se asht e shtunde po ban gati CV e coja SHZ qe me te punsu pastruse e forumit...hahahha


Back to top
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 02:26am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
vaskja ather jam 17 jetoj ne itali ^rri shpi tan diten tu ba punet dhe kaq hehe:)po ti naqe


Back to top
Vaskja
Sat Dec 11 2010, 02:29am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
hahahah une jam vaskja...edhe une rri ne itali edhe persakohe se di hic po kismet...thojn qe demek studioj...:P
mosha 21...mas 40 ditesh 22 kuku u plakme...hahahha


Back to top
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 02:38am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
ahahahahhaha demek studjon a hahahahah po ca emri bukur vaskja e gz maj naqe :p


Back to top
Vaskja
Sat Dec 11 2010, 02:48am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
asht emri ktu ne shol qe mas me me gjurmu B-)


Back to top
BELLA BELLINA
Sat Dec 11 2010, 02:53am
Jam bukuroshe me tak tik ta boj bllok edhe pik ...

Registered Member #4310
Joined: Fri Dec 10 2010, 01:39am

Posts: 18
ahahhahah


Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Dec 11 2010, 03:44am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mire se erdhe adoleshente
kenaqesi se po shohim nje pikshikim tjeter dhe mendime te fresketa. Kena edhe Dergutsianin ishtu ne moshen tane me duket keshtu qe nuk ke me kene vetem.
Te uroj kenaqesi te gjesh dhe deshirat te perputhen me vendimin tan qe ka sjelle rregjistrimin ne kete forum. Je e mirpritun dhe besoj do ta gjesh vendin tan shume shpejt
Te tana te mirat e po pate nevoje per naj drejtim apo keshille ne menyren se si ky forum funksionon, pyet dhe do gjesh qe te tane jane gati me te dhane keshillat simas eksperiences se tyne personale.
Une kam nje keshille, rri larg disa temave qe jane pak per mosha ma te maturume. Mos te shoh aty deri sa te bash 18 vjece :d
Qofsh me jete dhe benvenuta BELLA BELLINA

I care and I wish well!

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Dec 11 2010, 11:47am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
pty pty ske marre , veshu maj a ske ftohft aaaa

mirsekeardh e me mend kry i her

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
TOTO-R
Sat Dec 11 2010, 11:59am

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
Bella Bellina mir se erdhe ja kalosh mir mes nesh ....

Cen lene ma se noshta rrin ka Catania asht 25 grad teperatura atje loool
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  sunríse
  Sat Dec 11 2010, 12:41pm

  Registered Member #2659
  Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

  Posts: 11479
  BELLA BELLINA ka shkruar:

  Mimrema githve ckemi si kaloni...desha me ju than se u futa ne forum nese nuk me shifni hehehe


  Ti mas pritsh he,e msove rrugen a :d

  Uroj te kalosh sa ma mire ktu me ne.Te perqafoj :*  [ Edited Sat Dec 11 2010, 12:43pm ]


  Think happy thoughts!

  Back to top
  Go to page  1 2 3  

  Jump:     Back to top

  Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
  Powered by e107 Forum System
  Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
  Custom Search
  Mire se Vini
  Emri i Identifikimit:

  Fjalkalimi:
  Me Kujto

  [ ]
  [ ]
  Muzik Shkodrane - Sagllam


   
  Chat Box
  You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

  Shkodra ne Youtube
  Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
  Theme created by Free-Source.net
  Render time: 0.3150 sec, 0.0872 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,081kB