Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: Muzika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cilen kang keni kndu tan diten me vedi sat
Go to page  1 2 3 ... 9 10 11
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Mon Feb 24 2014, 11:21am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Gurabi
Tue Feb 25 2014, 12:00am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
All of meee. John legend

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
LUPEN
Mon Feb 27 2017, 03:58pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Mon Feb 27 2017, 04:11pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
LUPEN ka shkruar:


pse reklame kinderit tesh?***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Mon Feb 27 2017, 04:37pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
OLIVE OYL ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:


pse reklame kinderit tesh?


Pahhhh si m'myti iky njiri; Pse të duket interesante kja; Pse reklamë kja

Mandej asht foto, jo reklamë


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
OLIVE OYL
Mon Feb 27 2017, 05:04pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
LUPEN ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

LUPEN ka shkruar:


pse reklame kinderit tesh?


Pahhhh si m'myti iky njiri; Pse të duket interesante kja; Pse reklamë kja

Mandej asht foto, jo reklamëpse per me ken reklame ca duhet me ken simas tejet
***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
LUPEN
Sun Mar 05 2017, 04:00am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
.Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 9 10 11  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 3.0870 sec, 2.9164 of that for queries. DB queries: 42. Memory Usage: 2,671kB